Lekarze Psychiatra dziecięcy

Zofia Spława-Neyman

Studencka 72
02-735 Warszawa

Początkowo wydawała mi się trochę oschła,ale potem bardziej jej zaufałam. Poświęca wiele czasu pacjentowi, utrzymuje kontakt telefoniczny, starannie dobiera leki.

lekarz Waldemar Olech

Psychoterapeuta, Psychiatra

ulica Wschodnia
20-015 Lublin

Dzięki doktorowi funkcjonuję w świecie zawodowym jak każdy zdrowy człowiek, a cierpię na przewlekłą depresję. Bardzo dziękuję i polecam innym.

lekarz Beata Rajczyk

Psychiatra, Psychiatra dziecięcy

Szczecin

Bardzo dobry lekarz ! Trafiłam do Pani doktor po wielu wczesniejszych nieudanych próbach leczenia depresji. Dostałam wsparcie, zrozumienie, profesjonalną pomoc. Dopiero u Pani doktor Rajczyk zaczęłam wracać do zdrowia, do pracy, do życia. DZIĘKUJĘ !

dr Iwona Dzitko

Gabinet Psychiatryczny

Pani dr Iwona Dzitko to wspaniały człowiek i doskonały fachowiec .Lekarz z dużą wiedzą z dziedziny psychiatrii - potrafi postawić właściwą diagnozę . Fachowa opieka i ogromna wiedza Pani Doktor daje pacjentowi poczucie bezpieczeństwa i wiarę w wyzdrowienie. Z pełną odpowiedzialnością polecam tego wspaniałego lekarza o wielkim sercu dla chorych.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Alina Nowicka

specjalistyczny gabinet lekarski
Botaniczna 10
20-809 Lublin

Bardzo dobry lekarz który troskę o pacjenta przedkłada na sukces finansowy. Profesjonalne podejście zarówno do chorego jak i wykonywanej pracy. Bardzo polecam. Mnie i siostrze pomógł a i koledze z pracy rozpoczął skuteczną terapię i wyniki już widać. Bardzo polecam !
Bardzo się cieszę, że trafiłam do Pani Doktor. Wiem, że jestem u właściwej osoby! Poświęca mi dużo czasu, zawsze mogę być w kontakcie.

lekarz Tomasz Pyter

ulica Sobieskiego 7A
22-300 Krasnystaw

Polecam każdemu!!!. Bardzo dobry specjalista. Odpowiednio dobiera leki pozwalające normalnie funkcjonować( nie otumaniają). Miły i profesjonalny. Ma olbrzymi szacunek do pacjenta. Jeszcze z tak dobrym lekarzem nie spotkałam się. Będę zawsze polecała innym.
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Ewa Strączkowska

Nasza Przychodnia
ul. Wolności
Częstochowa

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek. To była moja kolejna wizyta u specjalisty. Myślałem, że znowu zmarnuje swój czas. Bardzo, BARDZO się pomyliłem. Pani doktor pomogła mi jak nikt wcześniej w Częstochowie. Jeśli zastanawiacie się nad wizytą to przestańcie! Gorąco polecam i serdecznie pozdrawiam!
Opinia dodana przez: Kamil

dr n. med. Dorota Wołyńczyk-Gmaj

Ambulatorium Fundacji
Żelazna 76a
Warszawa

Bardzo dobra lekarka.Kompetentna, życzliwa,spokojnie tłumaczy sposób leczenia.Takich lekarzy oby było jak najwięcej.
Opinia dodana przez: Barbara
Pani Doktor to wyjatkowe i rzadko spotykane polaczenie czlowieka empatycznego, kulturalnego oraz lekarza kompetentnego, profesjonalnego, wnikliwego, o doskonalej intuicji, ktoremu sie po prostu chce leczyc pacjenta zgodnie z najaktualniejsza wiedza medyczna. Pod jej opieka byl moj brat - byl to jego dziesiaty pobyt w szpitalu i dzieki Pani Doktor - mam nadzieje, ze ostatni, po raz pierwszy dokonczyl go z wlasnej woli. Slowami i tak nie jestem w stanie oddac ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Jerzy Brunowski

Szpital Kliniczny - Oddziały Lecznicze
Wrocławska 1-3
30-901 Kraków

Serdecznie polecam. Nareszcie mogę normalnie funkcjonować, mam dobrze ustawione leki,przesypiam noce.

Jerzy Pracucik

Polimedica
ul. Witkacego 2d
95-100 Zgierz

Od dłuższego czasu jestem pacjętem pana doktora ,chetnie przychodze na wyznaczone wizyty ,potrafimy nawiązać kontakt i prowadzimy dyskusje co w moim przypadku nie jest łatwe.pan doktor potrafi zrozumieć chorego i jego problemy, traktuje mnie powaznie.Jest dobrym ciepłym człowiekiem,ciesze sie z spotkałem pana doktora i dażę zaufaniem.Polecam pana doktora innym chorym.B.Cz.

dr Janusz Dolewka

58-105 Świdnica

Pan Doktor jest spokojnym , wrażliwym i bardzo mądrym człowiekiem. Dba o dobrą atmosferę i uważnie słucha Rozumie głupie i nietaktowne zachowania bo wie, że są związane z chorobą. Potrafił dotrzeć do mnie w zarówno czasie moich wzlotów jak i upadków. Zawsze kiedy coś się dzieje można wysłać SMS lub zadzwonić. Swoją drogą rozmowy z Doktorem to niezwykle ciekawe doświadczenie i pomogły mi na nowo i z całkowicie innej perspektywy ...
Opinia dodana przez: Bachna

Krzysztof Pastuszka

Psychiatra

Przyszpitalna Poradnia Zdrowia Psychicznego - Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ZDROJE"
70-780

Pan doktor był pierwszym lekarzem psychiatrą do jakiego trafiłam i myślę, że lepiej trafić wtedy nie mogłam. Poświęcił mi dużo czasu, zadawał dużo dodatkowych pytań (nawet za dużo momentami), był dociekliwy. Przy każdej kolejnej wizycie w poradni był tak samo uprzejmy i poświęcał tak samo dużo czasu i uwagi na rozmowę ze mną. Jednocześnie wiedział, kiedy zachować stanowczość. Bardzo inteligentny człowiek. Sam w zasadzie niczego mi nie tłumaczył, ale jasno ...
Opinia dodana przez: U.

lek. med. Małgorzata Czekaj

Poradnia Dermatologiczna
Bohaterów Westerplatte 9
65-034 Zielona Góra

Jestem i będę dozgonnie wdzięczny pani dr Małgorzacie Czekaj za " uratowanie mi życia " .Tylko pani dr Czekaj zawdzięczam, że żyję. Od jakiegoś czasu cierpiałem na depresję. Kiedy udałem się na wizytę do pani dr Czekaj byłem w naprawdę kiepskim stanie. Pani dr zaproponowała mi szpital, którego potwornie się obawiałem / efekt zasłyszanych opinii /. Kiedy mój stan pogorszył się do tego stopnia, że z myślenia o samobójstwie przeszedłem ...
Opinia dodana przez: jkpo

lekarz Andrzej Kaźmierczak

Internista, Psychiatra

Ks.Wyszyńskiego 54/121
39-100 Ropczyce

Bardzo dobry SPECJALISTA. Mądry, uprzejmy człowiek. Wie co robi. Bardzo skrupulatnie tłumaczy. Odpowiada na moje pytania. Podchodzi z szacunkiem do pacjenta.

lekarz Marek Ćwiąkała

Wojska Polskiego 16a lok. 3
25-754 Kielce

Według mnie - najlepszy psychiatra w Kielcach. Polecam wszystkim chorym

lekarz Iwona Jaślon

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Doktor bardzo miła, sympatyczna, otwarta na kontakt z pacjentem. Nie stwarza barier, uważnie słucha. Jest delikatna i taktowna. Leczenie depresji u pani Jaślon zakończyło się sukcesem. Polecam, w szczególności kobietom.

prof. zw. dr hab. Irena Krupka-Matuszczyk

Oddział Psychiatrii i Psychoterapii Górnośląskie Centrum Medyczne
Ziołowa 45/47, Katowice - Ochojec
40-635 Katowice

Pani profesor poświęciła mojej mamie prawie godzinę, zaproponowała leki, które co prawda nie od razu, ale po ok 2 tygodniach pomogły (uprzedzała o tym).
Polecam z całego serca bardzo miła sympatyczna kobieta,potrafi pomóc.