Filtruj terminy

Lekarze Psychiatra Biała Podlaska

lekarz Elżbieta Piaseczyńska

ulica Plac Szkolny Dwór 27
21-500 Biała Podlaska

Wiele lat leczyłem się u różnych specjalistów. Dr. Piaseczyńska jako pierwsza zastosowała całkowitą zmianę leczenia i dzięki niej jestem w niemal całkowitej remisji. Jest bardzo profesjonalna i ma olbrzymie doświadczenie . Polecam każdemu choć to tylko moja opinia
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Grażyna Wankiewicz-Jędrzejkiewicz

Sadowa 11-21 lok. 4
21-500 Biała Podlaska

Mało profesjonalne podejście do pacjenta, wciskanie co wizytę tego samego rodzaju leku, chociaż nie przynosił on żadnych korzyści, mimo iż Pani doktor została poinformowana przeze mnie o skutecznym działaniu innego leku. Kolejna kwestia to sytuacja związana z pandemią koronawirusa. Miałem umówiona wizytę w czasie owej pandemii, nie otrzymałem od Pani doktor żadnej i formacji na temat spotkania, bądź innej formy kontaktu. Mimo kilku prób, nikt nie odebrał ode mnie telefonu ...
Opinia dodana przez: Marcel

lekarz Leszek Korpysz

ulica Janowska 70A/76
21-500 Biała Podlaska

jestem dobrych myśli, w szczerą rozmowę, trafną diagnozę i pozytywne zmiany, że dobro potrafi się rozprzestrzeniać, przenikać zakamarki i budzić radość i szczeście, właśnie bezinteresowność i wdzieczność
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Piotr Frończuk

ulica Terebelska

lekarz Beata Wrotkowska

ulica Terebelska

lekarz Piotr Michalski

Psychiatra

Stacja Pogotowia Ratunkowego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Białej Podlaskiej
Warszawska 20