Filtruj terminy

Psychiatra Gniezno

SPZOZ Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Gnieźnie "Dziekanka"
62-200 Gniezno

PROFESJONALNE ALE ZARAZEM BARDZO CIERPLIWE I CIEPŁE PODEJŚCIE DO PROBLEMÓW PACJENTA. UWAŻNA I WSŁUCHANA W TRAKCIE WIZYTY.
PANI DOKTOR W PROSTY I TRAFNY SPOSÓB TŁUMACZY TO CO SIĘ DZIEJE Z PACJENTEM I OMAWIA SWOJE ZALECENIA. GODNA ZAUFANIA I POLECENIA.

Witkowska 27
62-200 Gniezno

zmarł przynajmniej trzy lata temu byl bardzo dobrym lekarzem

62-200 Gniezno

Bardzo kompetentna lekarka, potrafi pomoc w trudnych momentach i stawia trafną diagnozę. Polecam na 100%

62-200 Gniezno

Pan Doktor Tomasz Cieślak to nie tylko wyśmienity lekarz, który idzie w psychiatrii z duchem czasu, przełamując utarte schematy leczenia i podejścia do choroby ale także wspaniały człowiek, który daje choremu poczucie własnej wartości a także siłę by ujarzmić swoje schorzenie. Bardzo elastyczny, pewny siebie, celnie trafiający w problem i starający się, by choroba była jak najmniej uciążliwa. Indywidualne podejście, pełne cierpliwości i otwartości na bolączki chorego. A przy tym ...
Opinia dodana przez: Rafał

Gniezno

Pan Doktor to wspaniały człowiek. Potrafi słuchać, ale i dobrze tłumaczyć. Pomógł komuś bliskiemu mojemu serce i za to jestem mu ogromnie wdzięczna.
Opinia dodana przez: Pinka

szpital wojewodzki

Gniezno

o kompetencjach w ogóle nie wspominam, ale bardzo miła a zarazem rzeczowa pani doktor !!! cud, że się tacy zdarzają. Ma podejście.

Zakład Opieki Zdrowotnej MULTIMED s.c.
ul. Chudoby 16, Gniezno
62-200 Gniezno

Pani doktor zaczęła leczenie mej mamy,jest bardzo miła,cierpliwa
wszystko wytłumaczy i co najważniejsze moja mama teraz chętnie chodzi na wizyty do pani doktor.Polecam
Opinia dodana przez: Smart

Orzeszkowej 10
62-200 Gniezno

Proszę administratora o likwidację strony św.pamięci Pana doktora.
Współczuję żonie , która musi odbierać telefony do nieżyjącego od 2 lat męża.
Gdzie tu etyka, tak ważna szczególnie w zawodzie lekarza.

Roosevelta 66
Gniezno

WSPANIAŁA LEKARKA TYLKO POZAZDROŚCIĆ PANI DR CIERPLIWOŚCI DLA PACJETOW SUPER LEKARKA BARDZO POMOCNA NINA
Opinia dodana przez: NINA

lekarz Andrzej Jóźwiak

Psychiatra, Internista

Roosevelta 66
Gniezno

świetny specjalista, konkretny, miły, ma dobry kontakt z osobami starszymi

Psychiatrzy w Gnieźnie