Filtruj terminy

Psychiatra Gryfice

Gryfice

WITAM
polecam Pana dr nie wiem jak to dziala ale w Batalionie kolobrzeg nie ma stresu w kolejkach mamy wyznaczone godziny. i tak wchodzimy na badanie.
MILY czlowiek otwarty na ludzi.mozna sie otworzyc bo dr slucha :)kierowana jestem dalej na inne badania.o nic nie musze prosic.jestem zalatwiona profesjonalnie mam wytlumaczone od postaw co sie dzieje i dlaczego.po wizycje jestem spokojna o swoje zdrowie.
Opinia dodana przez: KK

Niepubliczny Zakład Stomatologicznej Opieki Zdrowotnej "STOMATOLOGIA - PROTETYKA"
Kościuszki 70B
72-300 Gryfice

Bogu dziekuje ze trafilam na tak wspanialego lekarza , dzieki panu doktorowi dowiedzialam sie wiele na temat swojej choroby... kazda wizyta dodawala mi skrzydel po roku leczenia odstawilam leki jestem szczesliwa osoba :-)
Opinia dodana przez: Ula
Doktor Katarzyna Borysewicz jest bardzo dobrym lekarzem do którego mam pełne zaufanie. Leczę się u Pani Doktor od jakiegoś czasu,mam odwagę powiedzieć ,że uratowała mi życie kiedy myśli samobójcze stały sie moja obsesją, a ciężar codzienności trudny do udżwignięcia.Po każdej wizycie czuję jakby ktoś zdjął mi ciężar z ramion.Posiada wszechstronną wiedzę w różnych dziedzinach ,potrafi zmniejszyć to co wyolbrzymiam i pokazac mi to czego nie dostrzegam, a co jest ważne.Jedna ...
Opinia dodana przez: Justyna

Ośrodek Dializ Nr 5 w Gryficach