Filtruj terminy

Lekarze Psychiatra Oświęcim

lekarz Sławomir, Danecki

Zaborska 64
Oświęcim

Po pierwszej wizycie u pana doktora jestem bardzo zadowolona. Zalecone leki już działają, odczuwam zdecydowaną poprawę. Początkowo nie było najlepiej, ale po tyg wszystko się zmieniło. Pan doktor mówił że tak będzie.. Naprawdę jestem bardzo zadowolona.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Maria Tomala

Oświęcim

Zdecydowanie polecam. Nikt mi nie pomógł tak jak pani doktor. Podczas gdy inni specjaliści wciskali mi kity, albo lecieli regułkami z książek, pani doktor postawiła mnie na nogi i zmieniła moje podejście do wiele kwestii. Dzięki niej odzyskałam spokój ducha i uwierzyłam w to, że warto korzystać z porad i leczenia takich specjalistów.
Opinia dodana przez: DBM

Jaroslaw Potoczny

Poradnia Chorób Nerwowych i Psychicznych
Oświęcim Żwirki i Wigury 5
32-600 Oświęcim

Bardzo dobry lekarz, podchodzący do pacjenta z uwagą , ogromną empatią, uprzejmy, cierpliwie tłumaczący złożoność sytuacji, metody leczenia. Tak powinna wyglądać wizyta u lekarza, polecam wszystkim, którzy kiedyś będą zmuszeni do skorzystania z pomocy psychiatry.
Opinia dodana przez: livia

lekarz Paweł Czaja

Psychiatra

Hospicjum "Pomnik Mastu Oświęcim"
WYSOKIE BRZEGI 4A
32-600 Oświęcim

Uważam, że powyższe opinie są bardzo krzywdzące dla pana doktora Pawła Czai, po śmierci męża zgłosiłam się na wizytę i pan doktor objął mnie kompleksową opieką psychiatryczną, dzięki czemu mój świat nabrał koloru. pan doktor to sympatyczny, przemiły i kompetentny lekarz specjalista. Dziękuje panie doktorze.
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Małgorzata Przytuła

32-606 Oświęcim

Wizytę u pani doktor Małgorzaty Przytuły wspominam jako jedno z bardziej traumatycznych doświadczeń w swoim życiu. A trochę ich przeszłam, także dlatego, że od lat cierpię na kilka uporczywych dolegliwości związanych ze zdrowiem fizycznym i zmagam się z przewlekłym bólem. Pani doktor jest całkowicie nieprofesjonalna. Neguje słowa pacjenta, w ciemno broni braku profesjonalizmu swoim kolegów (na moją wzmiankę, że moja poprzednia terapeutka zakończyła z powodu ciąży moją terapię, uprzedzając mnie ...
Opinia dodana przez: Zuzanna

lekarz Radosław Stepańczak

32-606 Oświęcim

W dniu 05.07.2021 pan doktor zadzwonił do mojej mamy żeby osobiście potwierdzić termin- mama potwierdziła swój termin i chciała potwierdzić termin dla mojego taty, ponieważ wcześniej zarezerwowała dwa terminy w tym samym dniu i różnych godzinach. Na to pan doktor oświadczył, że nie leczy członków tej samej rodziny, a moja mama odpowiedziała mu, ze nie zaznaczył tego na swoim profilu w portalu ZnanyLekarz. Wiec pan doktor jeszcze raz nerwowym głosem ...
Opinia dodana przez: Paulina

Krystyn Czerniejewski

Psychiatra, Psychoterapeuta

Skłodowskiej-Curie 4 lok. 2
32-600 Oświęcim

Mam zaufanie do Pana Doktora,uważam,ze spokojnie porozmawia i "można się wygadać" co często pomaga,a leczenia nigdy nie załatwi jedna tabletka i jedna wizyta.Wanda

lekarz Agata Kurek-Rusin

Specjalistyczny Gabinet Psychiatryczny
pl.Kościuszki 12
32-600 Oświęcim

Pani doktor super!! Szukalam dla syna dość długo specjalisty godnego zaufania. Nim wystawiona została diagnoza skierowano nas na szereg badań. Tak samo przy doborze leków ni poda nic nim się nie upewnić,ze dziecko jest zdrowe! Syna diagnozowalo wielu lekarzy ale tylko Pani doktor potrafi dotrzeć do syna. Zawsze poświęci czas tyle ile to konieczne. Dokładnie i zwięźle odpowiada na moje i syna pytania. Doktor godna polecenia.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Aneta Kóska

Psychiatra

NIEPUBLICZNY SPECJALISTYCZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ MIEJSKO-GMINNA STOMATOLOGIA "MEGA STOM OŚWIĘCIM"
Żwirki i Wigury 5
32-600 Oświęcim

Moja przygoda z leczeniem się u tej Pani doktor zaczęła się z jakies pol roku temu kiedy postanowilam wyrobic sobie grupe inwalidzka bo stwierdzilam,że fakt posiadania grupy ulatwi mi znalezienie pracy.Ogólnie kobieta taka sobie ,zero empatii z jej strony,zrobiła co miala zrobic czyli wypisala papiery na komisje i tyle,albo az tyle.Myślałam,że skoro jest młoda to zna się na chorobach psychicznych i wyleczy mnie lub zlagodzi moje dolegliwości,ale niestety nie przepisywala ...
Opinia dodana przez: różowa 11111

Karina Słaboń

Oświęcim

Карина Слабон ето nie doktor a kurwa ona żyła z mężem i 2 детеи i трахалась z moim bratem udowadniając ево do инвалиднои wózkowi.ona ево zburzyła finansowo i писхически.mam докозательство
Opinia dodana przez: IGOR

lekarz Artur Sochacki