Lekarze Psycholog dziecięcy

mgr Katarzyna Tofil-Jedynak

Nasze Miejsce
02-128 Warszawa

Bardzo dobry specjalista. Super podejście do pacjenta, dogodne terminy spotkań, terapia przebiegła bez żadnych problemów

mgr Karina Nowaczyńska

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Centrum Psychologiczno-Pedagogiczne Futurum
ul. Św. Antoniego Padewskiego 5/7
90-030 Łódź

Była przy diagnozie naszego dziecka i jest z nim do tej pory (a to już 3 lata), świetny fachowiec o wielkiej intuicji i ogromniej wiedzy. Otwarta osoba, bardzo życzliwa, i przede wszystkim cierpliwa, konsekwentna i chętna do pomocy w każdej chwili. Otacza opieką terapeutyczną dziecko ale i rodzinę w trudnych chwilach.Gorąco polecam współpracę, dzięki Pani Karinie zobaczyliśmy "światełko w tunelu" i pomału odzyskujemy nasze dziecko. Dziękujemy z WIELKIE SERCE I ...
Opinia dodana przez: Marcin Ciechański
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Psycholog
                                       mgr Karolina Jarosz

mgr Karolina Jarosz

Gabinet Psychoterapii Karolina Jarosz
Drużynowa 1/2
Warszawa

Bardzo się cieszę, że trafiłam do Pani Karoliny. Dzięki niej poradziłam sobie z nawracającą depresją i lękiem. Wcześniej leczyłam się u róznych specjalistów, ale żaden nie pomógł mi tak jak ona. Bardzo mądry, ciepły psycholog, osoba pełna zrozumienia i zaangażowana w pomoc pacjentowi. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Janina
 Coach
                                       mgr Kamil Perończyk

mgr Kamil Perończyk

Coach, Seksuolog

Długo mi zeszło z decyzją o pójściu do seksuologa, ale kiedy już w koncu się zdecydowałam, wiedzialam ze moje życie niedługo sie zmieni. Po kilku miesiacach terapii czuję, że uratowałam moje małżeństwo i poczucie bycia kobietą. Dziękuję!
Opinia dodana przez: Weronika

mgr Paweł Gębicki

Gabinet Psychologiczny
05-400 Otwock

Polecam, naprawdę godny zaufania.Szukałam psychologa i byłam też u dwóch innych ale ten terapeuta okazał się bardzo dobry. Bardzo konkretny z dużym doświadczeniem i nie ma wygadywania się tylko praca nad sobą zmierzająca do celu. Ciężko jest się dostać na wizyte.
Opinia dodana przez: Karolina
Profesjonalnie pomaga nie tylko klientom ale i koleżankom po fachu.Wspierajaca, kompetentna i poswiecajaca swój czas . Dziękuję i polecam.
Opinia dodana przez: Pstryku

mgr Maja Koczorowska-Rębacz

os. Raczyńskiego 3
62-020 Swarzędz

Uważam tą Panią za psychologa z powołania. Pomogła mi zwalczyć moją chorobę, bardzo mi pomogła w trudnych chwilach. Pełna poświęcenia i zaangażowania w pacjenta. Nie przedłuża leczenia, w celu zarobienia więcej pieniędzy - sama zaproponowała żeby zmniejszyć częstotliwość spotkań, gdy uważała, że już ich tak często nie potrzebuję. Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Marta

Maria Mudrak

EGO Psychologiczny Ośrodek Badań i Szkoleń
Górnośląska 11
49-300 Brzeg

Bardzo kompetentny i konkretny psycholog. Przykłada wiele czasu do omówienia i przedstawienia wyników badania, dokładnie wszystko wyjaśnia. Gorąco polecam.

Hanna Lichończak

Kontrapunkt Gabinet psychologiczny
Sobalaków 2
42-622 Orzech

Każdy ma prawo do osobistych odczuć co do lekarza. Mnie wizyty u tej pani bardzo pomogły więc polecam. Po przeprowadzce do innego miasta i licznych innych zmianach, które mnie spotkały w krótkim czasie czułam się okropnie, chwilami myślałam, ze oszalałam. Wystarczyło kilka wizyt u pani Hani i stanęłam na nogi. Bardzo ciepła i otwarta osoba, a przy tym życzliwa i budząca zaufanie.

mgr Radosław Kawalski

Prywatny Gabinet Opieki Śmiechoterapeutycznej
ul. 1 Kwietnia 14
01-004 Cieszyn

Znakomity specjalista. Prowadzi niezwykle skuteczną dowcipoterapię. Wyleczył mojego stryja z depresji ponurakoidalnej, moją teściową z zespołu zrzędliwości złośliwej a moją bratową z osobowości dołującej. Bardzo polecam. Leszek Śmieszek
                                       mgr Justyna Czarnecka

mgr Justyna Czarnecka

Psycholog, Psychoterapeuta

najlepsza terapeutka z jaka mialem do czynienia..miala ogromna zasługe w moim trzezwieniu..fantastyczne podejscie do pacjenta...oby wiecej takich ludzi
Opinia dodana przez: tomek

mgr Bożena Janiszewska

Psycholog dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "VITAL"
Piłsudskiego 1
05-091 Ząbki

Polecam tą Panią, korzysta z jej usług już drugie pokolenie w naszej rodzinie. Wsparła całą naszą rodzinę serdecznością, ciepłem i zrozumieniem, a dzięki jej sposobom i radom nasze niemowlę przestało płakać, a my rodzice jesteśmy wyspani. Dzięki temu w domu panuje milsza atmosfera.

mgr Magdalena Skwarczyńska-Badura

Mazowiecki Szpital Wojewódzki

Polecam! Pani Mgr pracuje na Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej w MSW w Siedlcach. Otoczyła opieką zarówno naszą siostrę, która była po udarze, jak i całą rodzinę

Magdalena Skotnicka

ul. Niepodległości 53/55 lok.8
10-044 Olsztyn

naprawdę polecam, byłem pacjentem na Oddziale i na pewno wrócę do Pani psycholog. pomogła, zrozumiała, wytłumaczyła. Polecam.
Opinia dodana przez: Piotr
Gdybym od razu trafiła, prawdopodobnie moja depresja obyłaby się bez leczenia farmakologicznego, więc z ręką na dłoni - polecam!
Opinia dodana przez: M

mgr Monika Mandecka

Centrum Okulistyczne w Warszawie
Bitwy Warszawskiej 1920 r. 18
02-366 Warszawa

świetna terapeutka, polecam każdemu, kto jest gotowy na podróż wgłąb siebie (profesjonalna asysta gwarantowana)
Opinia dodana przez: lukrecja

lekarz Izabela Bocian

Psychiatra, Psycholog dziecięcy

Zakład Opieki Specjalistycznej
Chęcińska 40a
25-020 Kielce

Pani doktor to bardzo dobry specjalista, poświęca dużo czasu i uwagi naszemu dziecku jest bardzo miła i wszystko bardzo dobrze tłumaczy. Jesteśmy bardzo zadowoleni i z czystym sumieniem polecamy ją innym.

Katarzyna Kieszkowska

"SYNERGIA" Pracownia Psychologiczna Katarzyna Kieszkowska
95-050 Konstantynów Łódzki

Polecam Panią Katarzynę jako bardzo kompetentną specjalistkę. W trakcie terapii otrzymałam oczekiwane wsparcie, zrozumienie i akceptację oraz proces pozwalający mi rozwiązać problemy. Dzisiaj jestem szczęśliwszą osobą i bardziej świadomą. Cenię sobie nie tylko proces terapii u Pani Katarzyny, ale także relację i zaufanie jakie potrafiła w tracie zbudować.
Opinia dodana przez: Anna

Agnieszka Rumińska

Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO
Sienna 72
00-833 Warszawa

Od paru miesięcy chodzę do Pani Agnieszki. Zaczynam powoli odzyskiwać dawną radość z życia. Polecam serdecznie. R
Opinia dodana przez: R

Agnieszka Skowronek

Prywatny Gabinet Psychoterapii
78-100 Kołobrzeg

Bardzo dobry psycholog, również świetne podejście do dzieci, z wyczuciem, wrażliwością i swobodą prowadzenia rozmowy. Rzetelna i kompleksowa opieka, a poza tym Pani Agnieszka to ciepły i dobry człowiek.
Opinia dodana przez: Joanna