Lekarze Psycholog dziecięcy Dąbrowa Górnicza

Psycholog kliniczny, Psychoterapeuta

Centrum NAVIGARE
Marii Konopnickiej 78
41-300 Dąbrowa Górnicza

Pani Doktor Agnieszka to wybitny specjalista, od pierwszego spotkania wiadomo, że ma się do czynienia z profesjonalistą. Na terapii panuje doskonała atmosfera. Pani Agnieszka wykazuje duże zaangażowana, odpowiada na wszystkie pytania, ustala jasny plan działania który co najważniejsze później okazuje się SKUTECZNY !
Opinia dodana przez: Renata
{'id': 1451, 'name': u'D\u0105browa G\xf3rnicza'} Terapeuta
                                       mgr Dorota Ferdek

mgr Dorota Ferdek

Terapeuta, Psycholog dziecięcy

Centrum NAVIGARE
Marii Konopnickiej 78
41-300 Dąbrowa Górnicza

Szczerze polecam!!! Do Pani mgr Doroty Ferdek trafiliśmy z polecenia znajomych. To świetny psycholog i wspaniały człowiek. Terapeutka mojego nastoletniego syna- "ofiary" covidowej, lockdownowej rzeczywistości. Pierwszy specjalista, przy którym tak naprawdę się otworzył i w pełni zaakceptował. Kontaktowa, ciepła, uśmiechnięta, a przy tym w pełni profesjonalna, kompetentna, z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Z tygodnia na tydzień widzę jak zmienia się zachowanie syna, jak wychodzi z tej swojej wirtualnej skorupy. Coraz więcej ...
Opinia dodana przez: Iwona
{'id': 1451, 'name': u'D\u0105browa G\xf3rnicza'} Psycholog
                                       mgr Beata Mazurek-Bugaj

mgr Beata Mazurek-Bugaj

GAJA Beata Mazurek Bugaj
Karola Adamieckiego, nr 2, lok. 24
41-300 Dąbrowa Górnicza

Specjalista kompetętny, uprzejmy. Polecam gorąco !
Opinia dodana przez: bug123

Beata Łonak

Gabinet Psychologioczny i Psychoterapeutyczny
ul. Królowej Jadwigi 23 lokal 6
41-300 Dąbrowa Górnicza

Bardzo dobra Pani psycholog polecam.Wie jak dotzreć do pacjenta. Stosuje dobre metody. Polecam

mgr Agnieszka Szeptuch

INTEGRA Agnieszka Szeptuch
Obrońców AK Ordona 287 (dawna ul. Majewskiego 287)
42-530 Dąbrowa Górnicza

Niesamowita osoba, bardzo ciepła, empatyczna i pomocna, sprawia że po wizycie człowiekowi wracają chęci do życia, znajdzie odpowiedź lub rozwiązanie każdej sytuacji.... Doda sił, wesprze i wyleczy duszę.......
Opinia dodana przez: Agnieszka
{'id': 1451, 'name': u'D\u0105browa G\xf3rnicza'} Psycholog
                                       mgr Justyna Rać

mgr Justyna Rać

Pracownia Psychoterapii Justyna Rać
Sienkiewicza 14
Dąbrowa Górnicza

Jestem pod ogromnym wrażeniem fachowości, ciepła, empatii i skuteczności Pani Psycholog. Przekonałem się, że warto było skorzystać z pomocy.
Opinia dodana przez: Paweł

mgr Kinga Czarnota

Psycholog, Psychoterapeuta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDICINA, DIAGNOSTICA & QUALITAS - QMEDIC Oddział Leczenia Jednego Dnia
Żeromskiego 2
41-300 Dąbrowa Górnicza

Do Pani Kingi sprowadził mnie zdrowy rozsądek, kiedy poczułem że nie daję rady radzić sobie z odrzuceniem, którego doświadczyłem ze strony osoby, którą bardzo kochałem. Bez nadziei na lepsze jutro, zaczęły nawiedzać mnie bardzo mroczne myśli. Na szczęście zdecydowałem się na psychoterapie i teraz mogę powiedzieć, że była to jedna z najlepszych decyzji mojego życia :) Na początku myślałem, że będzie to coś na zasadzie, że ja leżę na kozetce, ...
Opinia dodana przez: Kamil

mgr Aneta Oleksy

ulica Legionów Polskich 119/23
41-310 Dąbrowa Górnicza

Chodziłam na terapię do pani Oleksy przez prawie cały rok i muszę przyznać, że bardzo mi pomogła. Gorąco polecam!

mgr Paweł Stramski

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Mydlice
41-310 Dąbrowa Górnicza

Polecam zdecydowanie, pełna satysfakcja i pełen profesjonalizm. Z pewnością osoba z podejściem, można dodać ewentualnie tylko że brakuje takich osób.

lekarz Joanna Zaręba-Górecka

Gabinet Psychologiczny mgr Joanna Zaręba-Górecka
41-300 Dąbrowa Górnicza

Jestem zadowolony z wizyt u pani psycholog, uprzejma osoba, jasno i klarownie odpowiada na moje pytania, ciepła i wyrozumiała a do tego konkretna, co bardzo sobie cenię.Nie mam problemu z zaufaniem do niej, wzbudziła je już na pierwszym spotkaniu.Zgłosiłem się do niej z problemem drażliwości i wybuchów złości w kontakcie z partnerką.Spotkania dużo mi pomagają, na ten moment łatwiej radzę sobie ze złością.Szczerze polecam.

lekarz Beata Tatrocka-Burzawa

Psychiatra, Psycholog dziecięcy