Lekarze Psycholog kliniczny Kraków

mgr Ewa Dobrzańska

Psycholog dziecięcy

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie - Instytucja Województwa Małopolskiego
31-503 Kraków

Pani psycholog wyprowadziła córkę na prostą. Po ciężkiej depresji ani śladu. Córka twierdzi, że to nie lekarstwa jej pomogły tylko terapia. Dziś inaczej postrzega świat. Dziękuję.

Bartłomiej Perczak

NaM
pl. Braci Dudzińskich 1a
Kraków

Nie polecam tego terapeuty. W trakcie terapii mówił o tym, jak ciężko mu być psychologiem i jak cierpi na bezsenność, kategorycznie stwierdzał czego mam nie robić, nie zawsze okazywał wobec mnie szacunek, nie było też wiadomo nad czym pracuję, ile ma trwać terapia, po czym poznamy, czy jest jakiś efekt. Ponadto nie ma go na liście licencjonowanych terapeutów Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.
Opinia dodana przez: magdaemm

lekarz Mirosław Bik-Multanowski

Genetyk kliniczny, Pediatra

Salwatorska 13/5-6
30-109 Kraków

Tak ciepłego lekarza, który poświęca czas pacjentowi jeszcze nie spotkałam. Pełen profesjonalizm, wszystko zostało wyjaśnione. Polecam z całego serca ❤️
Opinia dodana przez: Marta

mgr Alicja Stojek

31-503 Kraków

Zupełnie nie rozumiem negatywnych opinii, bardzo uprzejma, mądra i pomocna psycholog. Polecam z całego serca
Opinia dodana przez: Jan

mgr Alina Hlawacz-Pitera

Seksuolog, Psycholog

Bernardyńska 9/2a
30-069 Kraków

Dobrze jest mieć kogoś takiego jak pani Alina. Wszystkim potrzebującym wsparcia fachowca bardzo polecam.

mgr Grzegorz Grempka

31-503 Kraków

Przełom lat 80/90 ubiegłego wieku. Końcówka Peerelki a później już w wolnej Polsce. Na przestrzeni lat jakieś kilkanaście wizyt. Co zapamiętałem ze spotkań? Wymieniam: zrozumienie i empatia, komunikatywność. Dodam jeszcze: terapeutyczne spojrzenie i uśmiech.Ekspresja! Wprawdzie odzew i współpraca z mojej strony nieraz pozostawiała wiele do życzenia, nie zmienia to faktu, że zapamiętałem Pana Grzegorza bardzo dobrze, zaś po jego wyprowadzce z Poznania długo miałem odczucie pewnej pustki, braku. Serio: w ...
Opinia dodana przez: Michał

mgr Agnieszka Krzyżanowska

Ul. Widok 22
31-564 Kraków

Bardzo miła i sympatyczna osoba. Można wyczuć pewien dystans czasami ale to chyba specyfika zawodu. Kiedy trzeba jest empatyczna. I z własnego doświadczenia wiem, że dobrze przygotowana do zawodu. Polecam tę Panią.

lekarz Andrzej Grymek

Psychiatra, Psycholog dziecięcy

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im.L. RYDYGIERA
os. Złotej Jesieni 1 31-826 KRAKÓW
31-826 Kraków

Profesjonalny, rzetelny w pracy, dokładny. Nastawiony na pacjenta, poznanie go i trafną diagnozę. A przy tym mądry i UPRZEJMY. Mało takich psychiatrów:)
Opinia dodana przez: Marzena
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Psycholog
                                       mgr Marta Rzezak

mgr Marta Rzezak

Pracownia Psychoterapii Podgórze
ul. Smolki 8/2
30-513 Kraków

Terapeutka posiada wiedzę "książkową" i zbyt pochopnie formułuje diagnozę. Jest nieskora do współpracy, narzuca swoje opinie a na wątpliwości lub pytania reaguje asekuracyjnie a nawet złośliwie. Od terapeuty oczekuje się zrozumienia i wsparcia, natomiast ta terapeutka jest szorstka i niedostępna. Zdecydowanie nie polecam. Jest wielu terapeutów po kontakcie z którymi pacjent może czuć się pokrzepiony i odzyskać nadzieję, skutek mojego kontaktu z tą Panią był wręcz odwrotny.
Opinia dodana przez: A

lekarz Elżbieta Maślany

Psycholog dziecięcy, Pediatra

Grzegórzecka 81/2
31-559 Kraków

Witam. Pani Doktor bardzo mi pomogła. Przemiła osoba. Zdecydowanie polecam. Bardzo serdeczna, domowa atmosfera w gabinecie. Pani Doktor bardzo uważnie słucha i szybko diagnozuje problem. Oczywiście trafnie. Polecam tą Panią Doktor!
Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Anna Siwiec

31-503 Kraków

Nieprofesjonalna, olewa pacjentów, odwołuje wizyty, nie przychodzi do pracy w ten sam dzień daje znać.
Opinia dodana przez: Wiktoria

mgr Grażyna Monica-Staszkiewicz

Specjalistyczne Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży
Kraków

Jesteśmy po wizycie u pani doktor Staszkiewicz. Wyszłyśmy z córką z ogromnym niesmakiem spowodowanym sposobem rozmowy z nami i podejściem do pacjenta. Byłam bardzo zaskoczona niemiłym i niesympatycznym tonem, narzucaniem swojego zdania. Pani doktor tylko na podstawie ilości wizyt u innego psychologa uznała, że problem nie jest poważny, nie czytając nawet zapisów w karcie ani nie pytając o co chodzi. Ani słowem nie odezwała się do córki. Uzasadnienie dla NFZ-u ...
Opinia dodana przez: Joanna

mgr Rafał Aleksandrowicz

Feniks Poradnictwo Psychologiczne
Strąkowa 3a
Kraków

Nie polecam! Mieliśmy kontakt w ramach współpracy w szkole, wyniosły, brak pomysłu na pracę z rodzicami i dzieckiem, niesłuchający, zaprzeczający sam sobie, buduje dobry PR ale skuteczność w działaniu na bardzo niskim poziomie.

mgr Danuta Kuriańska

ul. Śląska 4/5
30-003 Kraków

mgr Dariusz Rudaś

Psycholog, Psychoterapeuta

Gabinet Psychoterapii Polskiego Stowarzyszenia Psychologów Praktyków
Zamkowa 4 / 4

Proximed
ul. Przemiarki 23a/60

mgr Daria Mamica-Gałka

Psycholog, Psychoterapeuta

Centrum Pomocy Psychoterapeutycznej. Psychiatria i psychoterapia. www.cpp-psychoterapia.pl
ul. Królewska 61/50
30-081 Kraków