mgr Marta Rzezakmgr Marta Rzezak - zdjęcie profilowe

mgr Marta Rzezak

Psycholog

Psychoterapią zajmuję się od ponad dziesięciu lat. Pracuję w podejściu integratywnym czyli wykorzystuję metody różnych szkół psychoterapeutycznych (głównie: teorie więzi, mindfulness, podejście systemowe). W swowjej pracy staram się dopasować metodę pracy do konkretnej osoby i jej kłopotu. Moim celem jest pomoc pacjentom w odnalezieniu równowagi i spokój oraz nabraniu umiejętności radzenia sobie w trudnych momentach.

Terapeutka posiada wiedzę "książkową" i zbyt pochopnie formułuje diagnozę. Jest nieskora do współpracy, narzuca swoje opinie a na wątpliwości lub pytania reaguje asekuracyjnie a nawet złośliwie. Od terapeuty oczekuje się zrozumienia i wsparcia, natomiast ta terapeutka jest szorstka i niedostępna. Zdecydowanie nie polecam. Jest wielu terapeutów po kontakcie z którymi pacjent może czuć się pokrzepiony i odzyskać nadzieję, skutek mojego kontaktu z tą Panią był wręcz odwrotny.