Filtruj terminy

mgr Katarzyna Bednarska

GLOBOS-MED Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Bielska 4
43-400 Cieszyn

Sesje z Panią Katarzyną były dla mnie ogromną stratą czasu. Od dawna borykam się z myślami samobójczymi, samookaleczaniem i problemami z jedzeniem, o czym dużo jej mówiłam, ale Pani nie starała się mi z tym pomóc. Nie zagłębiała się w moje problemy ani nie zadawała pytań. Zamiast tego pytała się czy "przestanę jak mnie poprosi" a gdy szczerze odpowiadałam, że nie to zmieniała temat. Kiedy opowiedziałam jej o tym, że ...

Karolina Nowakowska

NZOP-P Variusmed
Mennicza 20
Cieszyn

Pani psycholog jest osobą bardzo uprzejmą.
Angażuje się w swoją pracę, słucha uważnie, wyciąga ciekawe wnioski, teorie, które mogą dotyczyć pacjenta.
Niestety nie tłumaczy zbyt jasno choroby / zaburzeń i procesu leczenia, dlatego pacjent może czuć się niedoinformowany co do kształtu i postępów terapii.
Czasami zdarza jej się odwoływać wizyty.
Mimo wszystko myślę, że można ją polecić - mnie pomogła w uporaniu się z kilkoma trudnymi kwestiami.
Opinia dodana przez: Ephorinus

mgr Agnieszka Kaleta-Kiereś

Głęboka 20
Cieszyn

Ja jestem bardzo zadowolona z psychoterapii u tej pani. Pani Agnieszka jest dobrym profesjonalistą, konkretnym ale też rozumiejącym ludzkie problemy. Decyzja o pójściu na psychoterapię była jedną z najtrudniejszych w moim życiu, ale dziś uważam że ta decyzja była bardzo trafiona, i cieszę się że nabrałam odwagi by się przed kimś otworzyć.
Zanim poszłam na pierwsze spotkanie, rozmawiałam z osobą która sama była pacjentem tej pani, ponieważ uważam że ...
Opinia dodana przez: basbas

mgr Dalal Mustafa

Bielska 14
43-400 Cieszyn

Niestety nie polecam. Zamiast skupiać się na moich problemach obecnie, psycholog nieustannie odwoływała się do mojego dzieciństwa, szukając, do czego może się przyczepić. Przez to, oprócz moich obecnych problemów, doszły również "problemy" z przeszłości, które wynajdywała psycholog. Wszystko przez jej bezgraniczną wiarę w psychodynamiczną terapię. Z sesji nie udało mi się wynieść nic pozytywnego.

mgr Anna Wąsik

Głęboka 20
Cieszyn

Jestem bardzo zadowolona. Takiego specjalisty szukałam od dawna. Widać, że jest zaciekawiona pacjentem i traktuje go indywidualnie. nie jest łatwo się do niej dostać a to też chyba o czymś świadczy. Poza tym cenią ja inni spejcaliści i polecają.

mgr Radosław Kawalski

Prywatny Gabinet Opieki Śmiechoterapeutycznej
ul. 1 Kwietnia 14
01-004 Cieszyn

Znakomity specjalista. Prowadzi niezwykle skuteczną dowcipoterapię. Wyleczył mojego stryja z depresji ponurakoidalnej, moją teściową z zespołu zrzędliwości złośliwej a moją bratową z osobowości dołującej. Bardzo polecam. Leszek Śmieszek

mgr Anna Knapik

Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska
ulica Mennicza 20
43-400 Cieszyn

Kilka lat temu przez krótki okres czasu byłęm pod opieką Pani mgr Knapik. Wydawała się być osobą kompetentną i pełną empatii, mimo to jednak zrezygnowałem, ale tylko dlatego że nie było możliwości zgłaszać się na wizyty częściej niż raz w miesiącu ze względu na dużą liczbę chętnych.

mgr Dagmara Stępień

Psycholog, Psychoterapeuta

Centrum Profilaktyki Edukacji i Terapii "Kontakt"
ul. Ks. Janusza 3

wizyta już od 70