Psycholog Częstochowa

poradnictwo psychologiczno-pedagogiczne
Rędziny ul. Miłosza 14
Częstochowa

Bardzo kompetentna i miła .W trakcie terapii kontakt doskonały.

Bardzo kompetentna i miła .W trakcie terapii kontakt doskonały.

GABINET PSYCHOLOGICZNY
BIAŁA, NADRZECZNA 108
42-125 Częstochowa

Pani Joanna pomogła mi zrozumieć i zapanować nad potężnym lękiem jakim miałem. Mogę normalnie egzystować. Jestem jej za to wdzięczny. Poza tym to bardzo miła osoba, z ogromnym taktem i znajomością ludzkiej psychiki. Polecam!

Opinia dodana przez: wojtek

WZOZ nad M DZ i M

Częstochowa

Jak najbardziej polecam wizytę u tej pani psycholog, szalenie kompetentna, bardzo pomogła naszemu synkowi, jak i mnie i mężowi zrozumieć problem z jakim borykał sie nasz syn. A nie był to pierwszy psycholog z którym mieliśmy kontakt. Dopiero komplet wizyt u pani mgr pomógł. Jest wymagająca, zmusza do myślenia, zwlaszcza zabieganego zapracowanego rodzica. Nasz synek polubił ją od pierwszej wizyty.

Opinia dodana przez: Zuzanna

Wojewódzki Zakład Opieki Zdrowotnej nad Matką , Dzieckiem i Młodzieżą
ulica Sobieskiego 7A
42-200 Częstochowa

Specjalistka zdecydowanie kompetentna, kulturalna i warta polecenia! Jako wykształcona NEUROPSYCHOLOG, a nie "zwykły" psycholog po studium, posiada większą wiedzę i zrozumienie dla kondycji umysłu po urazach neurologicznych.

Korzystałam z jej pomocy przez blisko 3 lata (zgodnie z własnym zapotrzebowaniem i możliwościami finansowymi) i za każdym razem wychodziłam zadowolona, pełna optymizmu i sił do radzenia sobie z przeciwnościami losu na kolejne kilka tygodni. Zrezygnowałam z terapii, gdy sama poczułam, że nie jest mi już niezbędna, jednak jej pozytywne efekty odczuwam na bieżąco i każdego dnia.

Opinia dodana przez: Marta

lekarz Dorota Sawicka