Filtruj terminy

Psycholog

Gabinet Psychologiczny
Poznańska 109/31 m 2
66-300 Międzyrzecz

dobry psycholog, zaangażowany, można się u niego otworzyć, pomocny, wizyta u takich fachowców to prawdziwa przyjemność

Opinia dodana przez: Ewelina

mgr Patrycja Leonciuk-Frelichowska

Psycholog, Psycholog dziecięcy

66-300 Międzyrzecz

Pani Patrycja to profesjonalistka w każdym calu. Dzięki niej odzyskałam swoje życie. Przyłączam się do tych wszystkich pozytywnych komentarzy i pragnę jeszcze raz bardzo podziękować tej wspaniałej kobiecie.
Opinia dodana przez: ppp

mgr Łukasz Paczkowski

Psycholog, Psychoterapeuta

66-300 Międzyrzecz

Gorąco polecam Pana Łukasza jako psychoterapeutę. Niezwykły człowiek, genialne podejście do pacjenta. Cierpliwy, słucha i tłumaczy ale nie głaszcze po głowie- co jest bardzo dobre, pomógł mi przejść przez bardzo trudny okres w moim życiu.
Opinia dodana przez: Pacjent

mgr Grzegorz Frelichowski

Psychoanalityk, Psycholog

66-300 Międzyrzecz

Jestem wdzięczna losowi,ze postawił na mojej drodze pana Grzegorza.Terapia z nim to prawdziwa szkoła życia.Szczególnie budujące te wskazówki,które bolą i są niewygodne,gdyż trzeba nad nimi solidnie popracować jeśli się chce coś w życiu zmienić a to wymaga pokory.Ma pan w sobie wielki dar pomocy.Oby każdy człowiek mógł z tego daru skorzystać.Cieszę się,że znalazłam w panu azyl, z którego mam nadzieję będę mogła korzystać,gdy będzie taka potrzeba.Życzę sukcesów-pozdrawiam M.Szmytkowska
Opinia dodana przez: Małgorzata

mgr Agnieszka Władyka

Psycholog

Międzyrzecz

profesjonalna pomoc rewelacja polecam wzbudza zaufanie poswieca wiele czasu i pomaga

mgr Teresa Gałązka-Bazydło

Psychoanalityk, Psycholog