Filtruj terminy

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Prywatna praktyka
ul. Zbrowskiego 14
26-600 Radom

Witam, Pani Joanna jest profesjonalistką w psychologii. Dzięki Niej zrozumiałam przyczynę swoich niepowodzeń. Dzięki Pani zaczełam bardziej optymistycznie podchodzić do życia. Zawsze mi pomogła, widzę diametralną zmianę (oczywiście na lepsze) w swoim życiu. Wiele sytuacji nie rozumiałam, nie widziałam dzięki Pani Psycholog je dostrzegłam i dziękuję za to nakierowanie. Pani Joanna jest godną polecenia Profesjonalistką. Mnie bardzo pomogła. Żałuję, że wcześniej nie poddałam się takiej terapii. Ale lepiej późno niż ...
Opinia dodana przez: gosia

Jacek Mularski

Mickiewicza 3a lok. 5
26-600 Radom

Pan Jacek był psychologiem w liceum do którego uczęszczałam. Jedyne co od niego usłyszałam że inni mają gorsze problemy i że jeśli będę miała nauczanie indywidualne to nie zdam matury. No cóż Panie Jacku, za kilka dni kończę studia i całe szczęście że nie musiałam więcej z Panem rozmawiać i trafiłam do prawdziwego psychologa

Magdalena Znosko

NSZOZ "Olsztyńska"
Olsztyńska 33 A
26-600 Radom

Pomogła mi przepracować mój problem. Zdecydowanie godna polecenia. Bardzo miła i kompetentna. Słucha.

mgr Maria Ocias-Tarkowska

Psychologiczny
Sucha 2
26-600 Radom

Ja sama pani mgr chodzilam cale lata jest mila osoba zna sie na rzeczy i wie jak postepowac z pacjetem
Opinia dodana przez: Ela
Również polecam. Głównie za kompetencje i nie owijanie w bawełnę. Poszedłem po konkrety i otrzymałem je. Z czystym sumieniem mogę innym polecać tę panią psycholog.

Tomasz Lutka

Radom

Jedno wielkie oszustwo i ściema!!!!!!!

Jak można się tytułować lekarzem po ATK i po psedo -kursie .
Pracownik wiezienia tzw. wychowawca, nie mający nic wspólnego z medycyną chciałby awansować w hierarchii zawodowej i społecznej, wpisując się do portalu dla lekarzy.

Wsyd:)

mgr Elżbieta Bromowicz

Psycholog, Psychoterapeuta

Ośrodek Usług Psychologicznych
Gajowa 35 m 2
26-600 Radom

Pani psycholog bardzo miła, kulturalna, empatyczna, wyrozumiała, podchodzi poważnie do problemów. Właściwa osoba na właściwym miejscu
Opinia dodana przez: Natalia

mgr Katarzyna Binek

poradnia
Radom

nie poleczam tą panią ni ta pani nie ma doswiadczenia do mojego dziecka z deprecją

Karolina Wieczorek

Radom

Pracując w Caritasie żąda od bezrobotnego pacjenta uczęszczanie na płatne spotkania kilka razy w tygodniu twierdząc, iż jednorazowe spotkania raz w tygodniu są bez sensu i marnują jej czas.

mgr Zdzisław Gajewski

ul. Kopernika
26-600 Radom

Bardzo uprzejmy, miły i kompetentny Pan. Potrafi słuchać. Bardzo mi pomógł. Przede wszystkim dzięki jego spostrzeżeniom, spojrzałam na swój problem od innej strony i w ten sposób się z nim uporałam.

Psycholodzy w Radomiu