Psycholog Sosnowiec

Wolny termin: 17 Sie o 16:00. Sprawdź inny. # 1
Psycholog Sosnowiec mgr Beata Mazurek-Bugaj

Mabea logopeda i psycholog wizyty domowe
Ostrogórska 27a
Sosnowiec

Specjalista kompetętny, uprzejmy. Polecam gorąco !

Specjalista kompetętny, uprzejmy. Polecam gorąco !

Opinia dodana przez: bug123 wbugaj

Specjalistyczne Poradnie Lekarskie "UNIT"
Długosza 1
41-219 Sosnowiec

To psycholog, który bardzo uważnie słucha, analizuje i potrafi dotrzeć nawet w momencie kompletnego załamania.

mgr Kinga Czarnota

Psychoterapeuta, Psycholog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDICINA, DIAGNOSTICA & QUALITAS - QMEDIC Leczenie Ambulatoryjne
ulica Piłsudskiego 41
41-200 Sosnowiec

Do Pani Kingi sprowadził mnie zdrowy rozsądek, kiedy poczułem że nie daję rady radzić sobie z odrzuceniem, którego doświadczyłem ze strony osoby, którą bardzo kochałem.
Bez nadziei na lepsze jutro, zaczęły nawiedzać mnie bardzo mroczne myśli.
Na szczęście zdecydowałem się na psychoterapie i teraz mogę powiedzieć, że była to jedna z najlepszych decyzji mojego życia :)
Na początku myślałem, że będzie to coś na zasadzie, że ja leżę na kozetce, ...

Bez nadziei na lepsze jutro, zaczęły nawiedzać mnie bardzo mroczne myśli.
Na początku myślałem, że będzie to coś na zasadzie, że ja leżę na kozetce, opowiadam historie swojego życia a psychoterapeuta tylko kiwa głową i tylko "aha, aha" i tutaj moje zdziwienie nastąpiło...
Pani Kinga od pierwszego spotkania aktywnie zaczęła pracować nad poprawą mojego zdrowia psychicznego stosując profesjonalne metody psychoterapeutyczne oraz po każdym spotkaniu dając komplet kompleksowych ćwiczeń do wykonywania poza gabinetem.
Pełen profesjonalizm oraz zaangażowanie, tak mogę opisać psychoterapię, którą oferuje Pani Kinga Czarnota i mogę z czystym sumieniem potwierdzić, że efekty są widoczne :)

Pozdrawiam serdecznie,
Kamil

Opinia dodana przez: Kamil

mgr Elżbieta Wower

Psycholog dziecięcy, Psycholog

NZOZ Instrytut Zdrowia Centrum
Teatralna 10 Sosnowiec
41-200 Sosnowiec

Świetny specjalista,widać ,że bardzo doświadczony i kompetentny juz w pierwszym kontakcie.Instytut Zdrowia Centrum poleciła mi sąsiadka,wyleczyli tam z alergii całą rodzinę i dlatego skorzystałam z usług ich psychologa.Wybór był trafiony,jak się później okazało,pani psycholog jest bardzo znana i poszukiwana jako specjalista, ma duze obłożenie w kalendarzu, a i tak poświęci swój prywatny czas na problemy swoich pacjentów, na odbieranie telelefonów z udzielaniem porad itd.Bardzo ludzki,dobry specjalista, nie tworzy bariery między pacjentem, mozna mu pow.najw.grzechy, niczemu się nie dziwi, zna zycie,rozumie człowieka i identyfikuje się z nim.Biegałam po różnych specjalistach z różnymi problemami zdrowotnymi, aż w końcu wzięłam się za głowę i duszę :-)wszystkie objawy chorobowe jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki po paru spotkaniach i pracą nad sobą zniknęły,co więcej relacje z mężem i resztą rodzinki są teraz wzorcowe.Polecam wszystkim,co chca cos zmienić w swoim zyciu na lepsze.Pani Wower przyjmuje też dzieci w Intytucie Centrum w specjalnie zaaranzowanych gabinetach dla dzieci,teraz zaczynam też chodzić z moją córką, bo naprawdę warto poswięcić trochę czasu i pieniędzy na poprawienie jakości swojego zycia.

lekarz Marta Nowak

Centrum Pediatrii im. Jana Pawła II w Sosnowcu
ul. G. Zapolskiej 3, Sosnowiec
41-218 Sosnowiec

pełna zaangażowania co bardzo mi się podoba. Także gorąco polecam:)

pełna zaangażowania co bardzo mi się podoba. Także gorąco polecam:)

mgr Wioletta Wójcik

Specjalistyczny Gabinet Psychoterapii Pomocy Psychologiczno Pedagogicznej SPES

41-219 Sosnowiec

Polecam panią doktor jest miła,uprzejma i kompetentna.Wie co robi i bardzo pomaga,ma bardzo dobry kontakt z pacjentem a to dużo.Bardzo nam pomogła i pomaga nadal gdy pojawia się problem.

mgr Katarzyna Kapral

Sosnowiec

Bardzo dobra Pani psycholog.
Wyrwała mnie życiowego marazmu.
Terapia jest profesjonalna, szybka i skuteczna.
Duży efekt był już po pierwszej wizycie, mimo, że byłem zmęczony i nie wyspany.
Pani psycholog jest bardzo kontaktowa,jest profesjonalistą w każdym calu, ceny nie są wygórowane.
Polecam wszystkim.

Bardzo dobra Pani psycholog.
Wyrwała mnie życiowego marazmu.
Terapia jest profesjonalna, szybka i skuteczna.
Duży efekt był już po pierwszej wizycie, mimo, że byłem zmęczony i nie wyspany.
Polecam wszystkim.

Opinia dodana przez: Rafał

Centrum Pediatrii im. Jana Pawła II w Sosnowcu
ul. G. Zapolskiej 3, Sosnowiec
41-218 Sosnowiec

Aktualnie jestem na Oddziale w Sosnowcu i Pani Agnieszka jest moją terapeutką. Jest to najlepszy psycholog z jakim pracowałam, potrafi mnie zrozumieć, podchodzi do pacjenta spokojnie tak jak powinien robić to psycholog ;)) na prawdę polecam !

Przychodnia przy KWK "Porąbka-Klimontów"
ulica Dmowskiego 22
41-200 Sosnowiec

Jestem zadowolony z wizyt u pani psycholog, uprzejma osoba, jasno i klarownie odpowiada na moje pytania, ciepła i wyrozumiała a do tego konkretna, co bardzo sobie cenię.Nie mam problemu z zaufaniem do niej, wzbudziła je już na pierwszym spotkaniu.Zgłosiłem się do niej z problemem drażliwości i wybuchów złości w kontakcie z partnerką.Spotkania dużo mi pomagają, na ten moment łatwiej radzę sobie ze złością.Szczerze polecam.

przychodnia kolejowa
sosnowiec
41-200 Sosnowiec

Popieram wypowiedż , iż opinię wystawiane dla sądu są mylące i krzywdzące dla dzieci i nie tylko . Ponieważ Pani psycholog daje wsparcie sprawcą przemocy a nie osobą pokrzywdzonym . ! Walcząc o dobro dzieci przez całe życie, Pani psycholog w ciągu 20 minut zniszczyła życie moje i moich dzieci , robiąc z alkoholika i tyrana domowego przykładnego tatusia .Mam wrażenie ,gdybym wręczya Pani psycholog kopertę z odpowiednią kwotą , moja opinia była by zupełnie inna NIE POLECAM !

Opinia dodana przez: Anna

Psycholodzy w mieście Sosnowiec