Filtruj terminy

Psycholog Sosnowiec

Sosnowiec Psycholog mgr Beata Mazurek-Bugaj

mgr Beata Mazurek-Bugaj

Psycholog, Logopeda

Mabea logopeda i psycholog wizyty domowe
Ostrogórska 27a
Sosnowiec

Specjalista kompetętny, uprzejmy. Polecam gorąco !
Opinia dodana przez: bug123

mgr Elżbieta Wower

Psycholog dziecięcy, Psycholog

NZOZ Instrytut Zdrowia Centrum
Teatralna 10 Sosnowiec
41-200 Sosnowiec

Świetny specjalista,widać ,że bardzo doświadczony i kompetentny juz w pierwszym kontakcie.Instytut Zdrowia Centrum poleciła mi sąsiadka,wyleczyli tam z alergii całą rodzinę i dlatego skorzystałam z usług ich psychologa.Wybór był trafiony,jak się później okazało,pani psycholog jest bardzo znana i poszukiwana jako specjalista, ma duze obłożenie w kalendarzu, a i tak poświęci swój prywatny czas na problemy swoich pacjentów, na odbieranie telelefonów z udzielaniem porad itd.Bardzo ludzki,dobry specjalista, nie tworzy bariery między ...

lekarz Joanna Zaręba-Górecka

Psychoterapeuta, Psycholog

Przychodnia przy KWK "Porąbka-Klimontów"
ulica Dmowskiego 22
41-200 Sosnowiec

Jestem zadowolony z wizyt u pani psycholog, uprzejma osoba, jasno i klarownie odpowiada na moje pytania, ciepła i wyrozumiała a do tego konkretna, co bardzo sobie cenię.Nie mam problemu z zaufaniem do niej, wzbudziła je już na pierwszym spotkaniu.Zgłosiłem się do niej z problemem drażliwości i wybuchów złości w kontakcie z partnerką.Spotkania dużo mi pomagają, na ten moment łatwiej radzę sobie ze złością.Szczerze polecam.

lekarz Marta Nowak

Centrum Pediatrii im. Jana Pawła II w Sosnowcu
ul. G. Zapolskiej 3, Sosnowiec
41-218 Sosnowiec

pełna zaangażowania co bardzo mi się podoba. Także gorąco polecam:)

lekarz Agnieszka Gawęda

Centrum Pediatrii im. Jana Pawła II w Sosnowcu
ul. G. Zapolskiej 3, Sosnowiec
41-218 Sosnowiec

Aktualnie jestem na Oddziale w Sosnowcu i Pani Agnieszka jest moją terapeutką. Jest to najlepszy psycholog z jakim pracowałam, potrafi mnie zrozumieć, podchodzi do pacjenta spokojnie tak jak powinien robić to psycholog ;)) na prawdę polecam !

mgr Katarzyna Kapral

Sosnowiec

Godna polecenia, bardzo skuteczna Pani psycholog. Terapia u niej (choć nie zawsze było łatwo) pomogła mi lepiej zrozumieć siebie i wreszcie lepiej żyć! Polecam!

dr Agnieszka Roszkowska

Psycholog

przychodnia kolejowa
sosnowiec
41-200 Sosnowiec

bardzo mi pomogła- byłam w trudnej sytuacji życiowej-jestem bardzo wdzięczna

mgr Iwona Siudak

Psycholog

Specjalistyczne Poradnie Lekarskie "UNIT"
Długosza 1
41-219 Sosnowiec

To psycholog, który bardzo uważnie słucha, analizuje i potrafi dotrzeć nawet w momencie kompletnego załamania.

mgr Wioletta Wójcik

Specjalistyczny Gabinet Psychoterapii Pomocy Psychologiczno Pedagogicznej SPES

41-219 Sosnowiec

Polecam panią doktor jest miła,uprzejma i kompetentna.Wie co robi i bardzo pomaga,ma bardzo dobry kontakt z pacjentem a to dużo.Bardzo nam pomogła i pomaga nadal gdy pojawia się problem.

mgr Kinga Czarnota

Psychoterapeuta, Psycholog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDICINA, DIAGNOSTICA & QUALITAS - QMEDIC Leczenie Ambulatoryjne
ulica Piłsudskiego 41
41-200 Sosnowiec

Do Pani Kingi sprowadził mnie zdrowy rozsądek, kiedy poczułem że nie daję rady radzić sobie z odrzuceniem, którego doświadczyłem ze strony osoby, którą bardzo kochałem.
Bez nadziei na lepsze jutro, zaczęły nawiedzać mnie bardzo mroczne myśli.
Na szczęście zdecydowałem się na psychoterapie i teraz mogę powiedzieć, że była to jedna z najlepszych decyzji mojego życia :)
Na początku myślałem, że będzie to coś na zasadzie, że ja leżę na kozetce, ...
Opinia dodana przez: Kamil

Psycholodzy w Sosnowcu