Filtruj terminy

mgr Dorota Kamińska

Przychodnia
Wyspiańskiego 6
96-300 Żyrardów

Korzystałam z psychoterapii około pół roku objawy określone jako depresja z lękiem zmniejszyły się a nawet poprawiło się myślenie o sobie z czym nawet nie wiedziałam że był taki problem. Warto pójść dla siebie żeby się lepiej poznać samemu i nie trzeba się wstydzić trzeba dbać o siebie. .

mgr Hubert Szczepaniak

Limanowskiego
96-300 Żyrardów

Napiszę krótko - najlepszy psycholog w Żyrardowie. Przez kilka lat odbijałam się od ściany aż w końcu trafiłam na psychologa , który nie dość ,że ma ogromną wiedzę i kompetencje to jeszcze potrafi zbudować zaufanie i jest naprawdę zainteresowany problemami pacjenta. Polecam pana Huberta z czystym sumieniem !
Opinia dodana przez: Magdalena

mgr Anna Winiarek-Sobieraj

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Fundacja Centrum Praw Kobiet
Plac Jana Pawła II 3
96-300 Żyrardów

Bardzo dobra fachowa pomoc. Bardzo długo wahałem się przed wizytą psychologiczną, nie wiedziałem jakiego specjalistę wybrać. Zdecydowałem się zaufać Pani Annie. Jestem bardzo zadowolony. Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: mikron

mgr Małgorzata Węgrowska

Limanowskiego
96-300 Żyrardów

Bardzo polecam! To bardzo miła i konkretna osoba. moge polecić szczerze bo już chodziłam wcześniej do innej pani psychologa, więc mam jako takie porównanie. Ja miałam problemy z nerwicą. Pozdrawiam wszystkich poszukujących pomocy! M.S.