Lekarze Psychoterapeuta

Coach
                                       mgr Marcin Szafrański

mgr Marcin Szafrański

Coach, Psycholog

Bardzo dobry specjalista, ma super podejście do pacjenta. Moje wizyty przebiegły bezstresowo oraz dobrze mnie zdiagozował a mój problem rozwiązał się już po kilku spotkaniach. szczerze polecam

mgr Judyta Sołtysik

Przychodnia Rejonowa
Piłsudskiego 2
38-480 Rymanów

Pani Judyta jest świetnym specjalistą, korzystałem z jej usług przez kilka miesięcy i za każdym razem byłem zadowolony z wizyty, jestem jej wdzięczny za pomoc. Szczerze polecam : )
Opinia dodana przez: Mateusz

mgr Anna Szeremeta

Psycholog, Psychoterapeuta

Cieszę się że trafiłam właśnie na panią Anie, mądra, wyrozumiała, ciepła, czuje ze jakość mojego życia się poprawia miedzy innymi dzięki pomocy w spojrzeniu na sytuacje w życiu z innej perspektywy
Opinia dodana przez: A.K
{'id': 6664, 'name': u'Olsztyn'} Coach
                                       mgr Joanna  Draheim

mgr Joanna Draheim

Coach, Psychoterapeuta

Gabinet Psychoterapii Psychodynamicznej
Jagiellońska 50/6
Olsztyn

Pani mgr Joanna podchodzi do terapii w sposób profesjonalny, dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu w pracy z młodzieżą doskonale sprawdza się jako ich terapeutka. Serdecznie polecam!!!
Opinia dodana przez: Sebastian
{'id': 32253, 'name': u'Rzesz\xf3w'} Psycholog
                                       mgr Filip Łowicki

mgr Filip Łowicki

Gabinet Psychoterapii Filip Łowicki
Ks. Jałowego 6a/24
35-010 Rzeszów

Serdecznie polecam Pana Filipa. Potrafi wysłuchać człowieka, pomóc spojrzeć na problemy z większym dystansem, wesprzeć w szukaniu możliwych rozwiązań. Coś co wydawało mi się problemem nie do przejścia okazało się być w zasięgu moich kompetencji!
Opinia dodana przez: Karolina
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Psycholog
                                       mgr Katarzyna Kuc-Kowalczyk

mgr Katarzyna Kuc-Kowalczyk

Psycholog, Psychoterapeuta

Katarzyna Kuc-Kowalczyk. Gabinet Psychoterapii Ab Ovo.
ul. Rymarska 30/4
Wrocław

Pani Kasia bardzo mi pomogła. Bardzo profesjonalne i emaptyczne podejście. Przez wiele lat szukałam pomocy u różnych terapeutów i specjalistów, ale dopiero terapia u p. Kasi mi pomogła, był moment przełomowy
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Terapeuta
                                        Agnieszka Witalewska

Agnieszka Witalewska

Terapeuta, Psychoterapeuta

Gabinet Psychoterapii Dobra Rozmowa
Kokosowa
Wrocław

Bardzo dobry kontakt, zrozumienie oraz empatia. Polecam osobom szukającym zaangażowanego i profesjonalnego terapeuty
Opinia dodana przez: Joanna

mgr Agnieszka Frankiewicz

Kołłątaja 24
Wrocław

Nie byłam wczesniej u psychologa i się trochę obawiałam, ale teraz jestem zadowolona, że się odważyłam. Kontakt dostałam od znajomej, która kiedyś była u tej pani. Jestem zadowolona z pomocy, którą dostałam.

mgr Joanna Majda-Kostrz

Gabinet Psychoterapii Joanna Majda-Kostrz
Wierzbowa 16/8
40-951 Zawiercie

Bardzo profesjonalny kontakt, terapeutka ciągle poszerzająca swoje kompetencje, ciepła, serdeczna, pełna akceptacji. Pani Asia zawsze posiada trafne spostrzezenia, które pomagają uświadamiać sobie wiele rzeczy a tym samym poszerzyć perspektywę i poprawić komfort życia. Polecam
Opinia dodana przez: Marlena

mgr Beata Borkowska

Przychodnia Polskiej Fundacji Gastroenterologii Filia Nr 1
aleja Niepodległości 18
02-653 Warszawa

Lekarka bardzo miła,najlepszy psychiatra z jakim mialam do czynienia.Bardzo mi dobrze leki dobrała.Polecam!
Opinia dodana przez: Kasia

mgr Magdalena Nowak-Strelnikov

Interpsyche
Solidarności, 113/7
Warszawa

Pelecam. Pani Magda jest bardzo ciepla i cierpliwa, uważnie słucha pacjenta i skupia się na jego problemie. Tłumaczy różne mechanizmy działań i pomaga dojść do skutecznych rozwiązań. Mam do niej bardzo duże zaufanie.

mgr Anna Pyla-Mazur

Inmentis
pl. Matejki 9/9
31-157 Kraków

Wstrzymywałem się z wystawieniem komentarza, bo pomyślałem, że zrobię to po kilku wizytach. Dzisiaj było to 10 spotkanie i mogę powiedzieć, że jeśli ktoś ma problemy natury psychologicznej to śmiało może udać się do Pani psycholog. Dla mnie to nie pierwszy terapeuta ale na pewno mogę powiedzieć, że jeden z lepszych z jakimi miałem do czynienia. Nie pisałbym tego gdyby tak nie było.

mgr Anna Radomska-Malczak

Piotr Szleper
Strzegomska 42/1
Wrocław

Polecam panią Annę Radomską – Malczak. Zdecydowałam się na psychoterapię u niej ponieważ bardzo pomogła mojej koleżance i nie żałuję swojej decyzji. Pani Anna okazała się doświadczonym specjalistą z fantastycznym podejściem do klienta. Oprócz cennej wiedzy i fachowego spojrzenia na moje problemy, wniosła w moje życie dużo pozytywnej energii i humoru. W każdym razie mi bardzo pomogła. Niedługo kończę swoją terapię u niej.

mgr Maria Zapolska-Downar

Psycholog dziecięcy, Psychoterapeuta

Warszawski Instytut Psychoterapii
Al. Niepodległości 54 lok. 27
03-741 Warszawa

Pani Maria jest bardzo miłą, ciepłą osobą, a przy tym profesjonalną. Trafiłam do niej w związku z rozwodem. Wskazała nam jak najlepiej przeprowadzić przez to córkę, co z perspektywy czasu uważam, że się udało. Myślę, że te spotkania pomogły też poprawić nasze relacje z byłym mężem lub chociaż nauczyliśmy się komunikować bez ranienia i złośliwości, a to już bardzo dużo. Szczerze polecam. Agnieszka

mgr Magdalena Pikulska

Prywatny Gabinet
ul. Smocza 4a/12
Kraków

Bardzo dobra Pani psycholog. Po śmierci brata pomogła mojej mamie uporać się z pogłębiającą depresją. Mimo wielu obaw mamie udało się pomóc, znów zaczyna cieszyć się z życia. Może jeszcze nie jest jak dawniej (bo pewnie już nigdy nie będzie) ale wierzę, że dalsza terapia przyniesie efekty. Pozdrawiam serdecznie i życzę Pani Magdo samych sukcesów, dziękujemy!
Opinia dodana przez: Antosia

mgr Anna Winiarek-Sobieraj

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Fundacja Centrum Praw Kobiet
Plac Jana Pawła II 3
96-300 Żyrardów

Bardzo dobra fachowa pomoc. Bardzo długo wahałem się przed wizytą psychologiczną, nie wiedziałem jakiego specjalistę wybrać. Zdecydowałem się zaufać Pani Annie. Jestem bardzo zadowolony. Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: mikron

mgr Maja Filipiak

Akademickie Centrum Psychoterapii SWPS
Gocławska12
Warszawa

10 lat leczyłam się na bezpłodność. Bezskutecznie. Do p. Mai trafiłam kiedy lekarze z kliniki bezpłodności nie chcieli już rozmawiać o kolejnym in vitro. Po 5 rozmowach z p. Mają zaszłam w ciążę! Pierwszy raz w życiu. Wprawdzie poroniłam, ale wiedziałam już, że coś drgnęło. Nadzieja wróciła.
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Psychoterapeuta
                                       mgr Natalia Milczarek

mgr Natalia Milczarek

Gabinet Psychologiczny
Sienna 72 lok. 13
00-833 Warszawa

Jakiś czas temu z powodzeniem zakończyłem terapię u Pani Natalii. Cieszę się, że najgorsze już za mną, Bardzo mi pomogła. Polecam
Opinia dodana przez: Paolo
{'id': 22728, 'name': u'Chorz\xf3w'} Pomoc psychologiczna
                                       mgr Patryk Goleń

mgr Patryk Goleń

Pomoc psychologiczna, Psycholog

Patryk Goleń
Katowicka 46/1
40-404 Chorzów

Życzliwe, kompetentne podejście. Odbyłem prawie roczną terapię, jestem zadowolony z efektów. Polecam.
Opinia dodana przez: TS

mgr Anna Markiewicz - Temperowicz

Pomoc psychologiczna, Psycholog dziecięcy

Pani Ania pomogła mi wyjść z głebokiego kryzysu i pomogla mi znalezc sile zeby zmagac sie z przeciwnosciami losu. Polecam z calego serca
Opinia dodana przez: Dorka