Lekarze Psychoterapeuta

mgr Aneta Oleksy

ulica Legionów Polskich 119/23
41-310 Dąbrowa Górnicza

Chodziłam na terapię do pani Oleksy przez prawie cały rok i muszę przyznać, że bardzo mi pomogła. Gorąco polecam!

Agnieszka Wrzaskowska

pl. Wolności 3/4 lok. 9
87-800 Włocławek

Pani Agnieszka to bardzo dobry psychoterapeuta.Życzliwa i empatyczna,a jednocześnie wymagająca.Potrafi podnieść na duchu ,a także zmotywować do zmian i działania.Zna granice swoich kompetencji i okazuje szacunek dla drugiego człowieka.

Bartłomiej Pierożek

Szpital Wolski
Kasprzaka 17
Warszawa

Byłem na kilku terapiach, niestety. To pierwsza terapia gdzie nie zajmuję się gadaniem o alkoholu i marihuanie. Indywidualnie i trochę w grupie rozmawiamy o codziennych problemach., jestem jak dotychczas najdłużej trzeźwy w terapi. mam nadzieje, że skończe i ciesze się że trafiłem na Mickiewicz
Opinia dodana przez: janek

Małgorzata Osipczuk

Gabinet Psychoterapii Systemowej par i indywidualnej
Białowieska 26A/10 Wrocław
Wrocław

Dobrze się czuliśmy z mężem na tych sesjach, bardzo ładowały nas do zmian. Wbrew oczekiwaniom, poza czasem łzami, było dużo uśmiechu, żartu. Wystarczyło kilka miesięcy, idziemy naprzód już sami. Zawsze każdemu polecam! Bardzo pani Małgorzacie zaufaliśmy. Warto!

Joanna Kozieł

Poradnia Małżeńska
Pl. Słowiański 1
59-220 Legnica

super babka, długo się czeka na wizyty ale uważam, że warto. Polecam Basia

mgr Marta Żurowska

ŁUKADENT
Melomanów 10 lok. 3
Warszawa

Mi wizyta w gabinecie adAlta niezwykle pomogła, dala mi mozliwosc 'wygadania sie' przed bezstronna osoba, ktora spojrzala na wszystko z boku, obiektywniej niz ja. Bylo mi duzo lepiej po tej wizycie, czulam, ze powiedzialam, to co chcialam, to co czułam.Kontakt z terapeuta byl bardzo dobry, jestem bardzo zadowolona. Ogółem wszystko w porzadku, miła atmosfera, czułam sie wysluchana, było mi duzo lepiej po tej wizycie. Kasia

mgr Emilia Jurewicz

Gabinet Psychoterapii Psychoanalitycznej Emilia Jurewicz
ul. Robotnicza 49/16
82-300 Elbląg

Pani Emilia wspierała mnie w sytuacji kryzysowej. Jest osobą bardzo empatyczną, nie dawała gotowych rozwiązań a potrafiła wczuć się w moją sytuację i razem szukałyśmy najlepszego rozwiązania dla mnie. Jest osobą bardzo ciepłą, od pierwszego spotkania czułam się bardzo komfortowo. Pani Emilia skutecznie pomogła mi pozbyć się stanów lęków. Polecam bardzo Panią Emilię, jest psychologiem z powołania i poświęca 100% uwagi pacjentowi. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Natalia

mgr Alicja Kunicka

AGENCJA POMOCY PSYCHOLOGICZNEJ PSYCHE
Michałowicza 56/3
43-300 Bielsko-Biała

Byłam w głębokiej depresji, myślałam o samobójstwie. Dzięki Pani Alicji żyję. To godną polecenia specjalistka, którą cechuje wiedzą i empatia.

Centrum Tomatis

Logopeda dziecięcy, Neurolog dziecięcy

Centrum Tomatisa
os. Piastowskie 36/1
61-151 Poznań

Za kompleksową diagnozę zapłaciłem 130 zł, a za kolejne wizyty 60 zł. Ostatnia wizyta diagnostyczne - podsumowująca była bezpłatna. Efekty leczenia Marysi to zmiany na lepsze w zachowaniu, nie jest wybuchowa i nie złości się, nie krzyczy jak dawniej. Mówi zadaniami i chce mówić. Miała problem z opóźnionym rozwojem mowy, brała Notropil. Po mało skutecznym leczeniu do Tomatisa skierowała nas dr Zielińska z Kliniki Neurologii Dzieci i Młodzieży z Przybyszewskiego. ...

mgr Dorota Dyksowska

Centrum Terapii poznawczo behawioralnej
Wilcza 28/20
Warszawa

Zdecydowanie polecam, Pani Dorota pomogła mi poradzić sobie z nerwicą, która trwała kilka lat. Terapia była bardzo skuteczna, a przy okazji przebiegała w atmosferze zrozumienia i bezpieczeństwa co też jest nie bez znaczenia. Terapię wspominam jako jedno z ważniejszych przeżyć w moim życiu. To co wzbudzało we mnie bardzo duże poczucie zaufania to bardzo uczciwe podejście do kwestii terapii ze strony Pani Doroty.
Opinia dodana przez: runo lesne
Oprócz tego - bardzo uprzejma, wysłucha, można się wygadać, wypłakać, doradzi, wesprze duchowo i psychicznie...W sumie _ warto pójść do niej, polecam spróbować....

mgr Edyta Wierzbicka

Kwiska 5/7 lok. 1
54-203 Wrocław

Polecam wszystkim, którzy potrzebują tego typu pomocy. Pni Edyta "postawiła mnie na nogi".

mgr Dorota Grzywacz

Centrum Psychoterapii i Rozwoju Osobistego CenPRO
ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 20A
38-200 Jasło

Pełen profesjonalizm, dyskrecja, duża empatia , dostępne cecny. Pomoc uzyskałam nie tylko dla siebie , ale i całej rodziny.

mgr Katarzyna Fura

Dolnośląskie Centrum Psychiatrii i Psychoterapii SUPER - ego
Gajowicka 164/1
53-150 Wrocław

Osoba kompetentna, bardzo dobre podejście do pacjenta, pełen profesjonalizm i zrozumienie.

mgr Magdalena Skibińska

Warszawa

Pani Magdalena jest jedną najwspanialszych osób, jakie spotkałam w swoim życiu.

mgr Joanna Kalecka

Centrum Psychoterapii I Mediacji
Smolna 40
Warszawa

Bardzo gorąco polecam Panią Joannę Kalecką, u której byłam dwa lata w terapii. Dzięki tym spotkaniom odzyskałam radość z życia, pewność siebie i odkryłam w sobie na nowo siłę... Choć czasami przychodzą do mnie różne wspomnienia z dość trudnego dzieciństwa, teraz nie czuję już żalu i gniewu, który wcześniej utrudniał mi relacje z innymi ludźmi, podjęcie pracy i odnalezienie się w tej rzeczywistości. Pani Joanna była bardzo ciepła i potrafiła ...

Magda Konstantynowicz-Lewandowska

"Salus"
Bydgoszcz

Dzięki terapii mogę powiedzieć, że jestem osobą, która nie ucieka od problemów tak jak kiedyś, ale potrafi je rozwiązywać.
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Psycholog
                                       mgr Kinga Adamska

mgr Kinga Adamska

Krakowskie Centrum Psychologiczne SALVATE
ul. Wrzesińska 6/7
31-031 Kraków

Szczerze: naprawdę polecam, leczyłam się (i wyleczyłam!) u pani Kingi Adamskiej i wysłałam do tej Pani aż 3 innych ludzi, gdy sami potrzebowali pomocy psychologa (z czego jedna przyjaciółka jest mi za to wdzięczna do dziś). Pierwszy naprawdę dobry i skuteczny psychoterapeuta w moim życiu (przyszłam po dwóch bardzo nieudanych terapiach w dzieciństwie i wieku dojrzewania — po psychodynamicznej i po "behawiorce" - stosowanej analizie zachowania, więc traumy były potężne). ...
Opinia dodana przez: Allie

mgr Wioletta Wójcik

Seksuolog, Psycholog dziecięcy

Studio Psychoterapii i Seksuologii SPES
ul. Stalowa 1/I/3
41-219 Sosnowiec

Polecam panią doktor jest miła,uprzejma i kompetentna.Wie co robi i bardzo pomaga,ma bardzo dobry kontakt z pacjentem a to dużo.Bardzo nam pomogła i pomaga nadal gdy pojawia się problem.

mgr Bożena Studnik

Bytomskie Centrum Medyczne Jedynka
ulica Piłsudskiego 67
41-902 Bytom

Najbardziej cenię w tej terapeutce zaufanie i kreatywność jaką we mnie rozbudziła min przez pracę z ciałem bardzo polecam.