Lekarze Psychoterapeuta

mgr Krzysztof Świąder

Gabinet Psychoterapii
ul. Daszyńskiego 171
44-100 Gliwice

Chodzę do Krzysztofa na konsultacje od 3 miesięcy. Przyjazny, wzbudzający zaufanie psychoterapeuta. Jest bardzo dobrym słuchaczem, cierpliwy podczas rozmów, szczery, nie ocenia. Widać, że pracuje z pasją.
Opinia dodana przez: zabek

mgr Bogumiła Konieczna

Seksuolog, Psycholog

Ośrodek Psychoterapii i Seksuologii
Reymonta 29, I piętro
Opole

Dzięki pomocy Pani Koniecznej udało mi się przezwyciężyć swoje problemy seksualne. Gorąco polecam dla osób, par, które ze względu na problemy seksualne i osobiste nie mogą współżyć. Poznanie przyczyny problemu oraz własna ciężka praca przy wsparciu i zaangażowaniu Pani Koniecznej spowodowała, że dzisiaj ciesze się razem z mężem swoim życiem seksualnym no i planujemy dziecko. Gorąco polecam!!!!
Opinia dodana przez: kat_por

mgr Agnieszka Grabarczyk

Gabinet psychologiczny i psychoterapeutyczny PRP
ul. Św. Piotra 9/11
Legnica

Moim zdaniem wizyta u psychologa może pomóc w rozwiązaniu problemu i dzięki temu mozna inaczej spojrzeć na świat. Dla mnie juz nie jest tak smutno i beznadziejnie. Zobaczyłam, że można się cieszyć życiem.
Opinia dodana przez: Kasia

mgr Małgorzata Reiter

FreeMind Centrum Psychoterapii Indywidualnej i Grupowej
Nowy Świat 27A/lok7
00-021 Warszawa

Polecam, terapia była pomocna, teraz wszystko wróciło do normy, polecam tym, którzy poszukują bezstresowej terapii
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Anna Zdzymira

Psychiatra, Psychoterapeuta

Prywatny gabinet psychiatryczny i psychoterapia
25-017 Kielce

Jestem przekonana, że gdyby nie pomoc Pani Doktor mojej mamy już by nie było wśród nas. Jestem z serca wdzięczna i polecam wszystkim, którzy są w kryzysie.
Opinia dodana przez: Anna
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Psychoterapeuta
                                       dr Adam Pytliński

dr Adam Pytliński

Pracownia Psychoterapii
Staszica 2/11
60-527 Poznań

Dzień dobry. Przyznać muszę, że przed pierwszą wizytą występował u mnie lęk. Trochę jak przed wizytą u dentysty :) Dzisiaj mogę z całą stanowczością polecić Pana doktora Adama Pytlińskiego jako kompetentnego, miłego i pełnego klasy terapeuty. Pomógł mi i za to bardzo mu dziękuję z całego serca. W sumie dziękują mu też pośrednio moi najbliżsi. J.K.
Opinia dodana przez: Jarosław

mgr Inka Frajnt

FertiMedica Centrum Wspierania Płodności
Warszawa

Psychoterapeutka ze świetnym podejściem do kobiet leczących niepłodność. Po drugim miesiącu spotkań patrzę na świat innymi oczami.
Opinia dodana przez: Borka

mgr Renata Hebdowska

Gabinet Psychologiczny
Grażyny 13/15 lok.323
02-548 Warszawa

Bardzo kompetentna osoba, wzbudza zaufanie, godna polecenia. Poświęcony czas został bardzo bobrze wykorzystany. Miła i sympatyczna atmosfera. Polecam wszystkim takie spotkania w trudnych momentach swojego życia.
 Psycholog
                                       mgr Magdalena Witkowska

mgr Magdalena Witkowska

Psycholog, Psychoterapeuta

Nienawidziłam psychologów zastanawiałam się czy jaki kolwiek w ogóle może mi pomóc okazało się że tak! Na pierwszą wizytę szłam ze strachem i niezadowoleniem po prostu nie chcialam znowu sie zawieść. Po pierwszej rozmowie poczułam ze to w końcu ktoś kto wie co mowi i robi . Chodzę na terapie od roku i dzięki niej radzę sobie z problemami. Dzięki Pani Magdzie znajduję się w swoim życiu o wiele dalej ...
Opinia dodana przez: Madzia

lekarz Marcin Wróbel

Psychiatra, Psychoterapeuta

Gabinet Psychiatryczny
Emilii Plater 22 lok.7
Suwałki

Normalny człowiek, punktualny, uprzejmy i co najważniejsze kompetentny i z aktualną wiedzą. Wywiad z pacjentem od a do z ,a do tego proponowane leczenie na miarę naszych czasów a nie średniowiecza jak było u poprzedniego "specjalisty". Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Kris
{'id': 32253, 'name': u'Rzesz\xf3w'} Psycholog dziecięcy
                                       mgr Jan Gosztyła

mgr Jan Gosztyła

Psycholog dziecięcy, Psycholog kliniczny

Wojewódzki Ośrodek Terapii Uzależnień w Rzeszowie
ul. Siemieńskiego 17
Rzeszów

Pomógł mi, gdy miałem zatrzymane prawo jazdy. Miło i rzeczowo ze mną porozmawiał. Nie prawił morałów, nie wzbudzał poczucia winy. Z szacunkiem odnosił się do mnie. Poinstruował, co mam dalej robić. Takiej pomocy potrzebuje człowiek, gdy znalazł się na życiowym zakręcie.

mgr Katarzyna Tomaszek-Ścisłowska

Psycholog, Psychoterapeuta

Gabinet Psychoterapii Polskiego Stowarzyszenia Psychologów Praktyków
Zamkowa 4 / 4
Kraków

Z czystym sumieniem mogę polecić spotkania z tą Panią Psycholog! Uzyskałam fachowa pomoc i rozwiązanie w problemach, które od lat nie pozwalały mi spokojnie spać...Dzięki wizytom u Pani Katarzyny poradziłam sobie z lękami i w efekcie poprawiły się także relacje z moim partnerem:) Wszystkim, którzy wciąż nie mogą sie zdecydować na fachową pomoc napiszę: Szkoda tracić czas i życie, łudząc się, że sami jesteśmy sobie z tym wszystkim poradzić! Bardzo ...

mgr Małgorzata Zadroga

Przychodnia Rehabilitacyjna
Sielecka 22
00-738 Warszawa

Polecam Panią Małgorzatę. Chodziłem do niej na terapię około dwóch lat. Podczas tego czasu zmieniłem na lepsze wiele aspektów mojego życia. Jest to osoba życzliwa, otwarta i profesjonalnie podchodząca do pacjenta.

mgr Bogumiła Białończyk

Psycholog, Psycholog dziecięcy

Gabinet psychoterapii
44-240 Żory

Byłam na 1 wizycie, potrzebowałam rozmowy z kompetentną osobą w celu zrozumienia problemu. Pani Bogumiła bardzo mi pomogła. Polecam wszystkim.

mgr Mateusz Gawiński

Psychoonkolog , Psycholog

Strefa Wzrostu Wiśniowa
Wiśniowa 48/11
Warszawa

Bardzo polecam pana Mateusza. Profesjonalne podejście. Dzięki niemu odzyskałam wiarę w psychologów i psychoterapeutów po moich wcześniejszych doświadczeniach.
Opinia dodana przez: Agnieszka

mgr Anna Ręklewska

Psychoterapeuta, Psycholog

WiP - Warsztaty i Psychoterapia
Zachodnia 97
90-723 Łódź

Dziękuje i chciałam polecić tego znakomitego psychoterapeutę innym!

Katarzyna Talmont

Milanówek

Pracowałam z p. Kasią kilka lat superwizyjnie. Nie ma słów, żeby wyrazić wdzięczność za ten czas. Profesjonalna, zarazem bardzo ludzka, etyczna, merytoryczna, można wymieniać dalej:). Wiele się od niej nauczyłam, szczególnie, że były to początki mojej przygody z psychoterapią. Polecam zdecydowanie!
Opinia dodana przez: m.

mgr Anna Skrzypek-Musiał

NaM - Centrum Opieki Zdrowotnej
Pl. Braci Dudzińskich 1A
30-556 Kraków

Dzięki terapii u Pani Anny czuję w swoim życiu ogromny przełom, coś nagle zaczęło się zmieniać, stabilizować, znikają stany depresyjne. Niezwykle empatyczna, pozytywna, bardzo cierpliwa, ciepła i życzliwa osoba. Poświęca całą swoją uwagę, trafnie ocenia pewne zdarzenia, łączy je ze sobą i pokazuje z innej perspektywy. Nierzadko dopowiada myśli, które kłębią się w głowie, a które nie zawsze umiem wypowiedzieć na głos. Były i czasem pojawiają się momenty trudne, ale ...

Krystyna Labus

Szpital Urazowy
Piekary Śląskie

Korzystałam z wizyt u niej przez przeszło rok w prywatnym gabinecie. Bardzo mądra, a przy tym miła i taktowna osoba. Być może nie jest jakąś bardzow nikliwą psychoterapeutka a to co robi raczej trudno nazwac psychoterapią (i sama tego tak nie nazywa), ale wizyty u nij chociaz nie "wywracają zycia i przekonań do góry nogami" jak to sie dzieje w typowej psychoterapii ale pozwalają powoli poskładać wiele sobie spraw Najpierw ...
Opinia dodana przez: awanturka

Justyna Gmurek-Lewandowska

Centrum Psychoterapii i Rozwoju Osobistego STATEK PSYCHOLOGIA
Ul. Puławska 11 lok. 11
Warszawa

Jestem DDA i DDD po dwóch latach terapii w wieku 30 lat wreszcie staję na własne nogi, bardzo ciepła osoba, taki normalny człowiek, nie przytakuje mi tylko po to żebym się lepiej poczuła ale ona naprawdę w każdej sytuacji mnie rozumie i jest po mojej stronie, ponieważ miałam problem z wychodzeniem z domu w mojej miejscowości to Justyna przyjechała do mnie tylko po to żeby się ze mną przejść i ...