Lekarze Psychoterapeuta

mgr Katarzyna Domańska

Centrum Zdrowia i Psychoterapii
Ul. Ogrodowa 8
00-896 Warszawa

To świetny specjalista. Zawsze punktualna. Bardzo empatyczna, uprzejma i życzliwa osoba. Świetny słuchacz z dużą wiedzą, którą potrafi przekazać w prosty i przystępny sposób bez szpanowania profesjonalnym żargonem. Przy okazji z poczuciem humoru i bez zadęcia. Poza tym zachwyca mnie, ile p. Kasia pamięta. Podczas spotkań nie robi żadnych notatek, a potrafi łączyć fakty, o których wspomniałam wiele tygodni temu i wydawały mi się bez znaczenia. Ona to znaczenie nadaje, ...
{'id': 21302, 'name': u'Tarnowskie G\xf3ry'} Psychoterapeuta
                                       mgr Michał Buczek

mgr Michał Buczek

Psychoterapia Michał Buczek
Powstańców Śląskich 36/4b
42-600 Tarnowskie Góry

Uczęszczam na terapię od 6 miesięcy. Pan Michał od pierwszej wizyty budzi zaufanie. Dzięki dobremu podejściu człowiek nie stresuje się na spotkaniach.
Opinia dodana przez: Maciek
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Seksuolog
                                       mgr Karolina Sęk

mgr Karolina Sęk

Seksuolog, Psycholog

Gabinet Prywatny Relacje w Renowacji
ul. ks. F. Blachnickiego 4
Katowice

Cieszę się, że trafiłam do Pani Karoliny. To sympatyczna osoba, przed którą można się otworzyć i nie odczuwa się skrępowania. Rozmowa jest prowadzona profesjonalnie i w miłej atmosferze. Pani psycholog pomogła mi w uświadomieniu sobie rzeczywistego problemu. Po każdej sesji czuję się coraz silniejsza. Dziękuję i serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Arleta

mgr Anna Pączka

Centrum Twórczego Życia i Psychoterapii
ul. Obrońców Bydgoszczy 8
Bydgoszcz

Pani Anna spowodowała ze uwierzyłam ze pozonie samym tylko gadaniem i przemyśleniami można pozbyć się kalustrofobii która męczyła mnie wiele lat!

mgr Ewa Nikiel

ul. Żwirki i Wigury 29
32-050 Skawina

Duża kompetencja mimo młodego wieku. Skorzystałam z kilu sesji psychoterapeutycznych i z pewnością będę kontynuować. Polecam wszystkim w potrzebie.
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Seksuolog
                                       mgr Sylwia Osada

mgr Sylwia Osada

Seksuolog, Psycholog

Gabinet Psychoterapii Integum
Kolejowa 47A/111
Warszawa

POLECAM. psycholog- seksuolog w 100%. bardzo profesjonalne podejście do zawodu, jest bardzo uprzejma, poświęca na wizytę tyle czasu ile wymaga tego problem (nie tak jak w przypadku innych:"45 minut minęło, mam następnego pacjenta, omówimy problem na następnej wizycie"), skupia się na problemach emocjonalnych co dla mnie jest bardzo ważne

mgr Katarzyna Tofil-Jedynak

Nasze Miejsce
02-128 Warszawa

Bardzo dobry specjalista. Super podejście do pacjenta, dogodne terminy spotkań, terapia przebiegła bez żadnych problemów
{'id': 18342, 'name': u'My\u015blenice'} Coach
                                       mgr Marta Hejnar

mgr Marta Hejnar

Coach, Psychoterapeuta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Psychoterapii s.c.
Stanisława Pardyaka 5/3 i 4
32-400 Myślenice

Marta dużo czuje, czuje więcej niż jej Klient wypowiada. Dlatego też jest w stanie poprzez rozmowę, zadawane pytania, dotrzeć do wnętrza, do tego co stanowi sedno sprawy - np głębokich potrzeb, motywacji, tego co blokuje lub też jest wołaniem z głębi serca. Marta z pewnością jest coachem i terapeutą, który pomaga, aby w znaczący sposób ruszyć naprzód. Dodatkowo posiada oprócz swojej wiedzy terapeutycznej, coachingowej, ogromne doświadczenie w pracy w biznesie, ...
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Psycholog
                                       mgr Karolina Jarosz

mgr Karolina Jarosz

Gabinet Psychoterapii Karolina Jarosz
Drużynowa 1/2
Warszawa

Bardzo się cieszę, że trafiłam do Pani Karoliny. Dzięki niej poradziłam sobie z nawracającą depresją i lękiem. Wcześniej leczyłam się u róznych specjalistów, ale żaden nie pomógł mi tak jak ona. Bardzo mądry, ciepły psycholog, osoba pełna zrozumienia i zaangażowana w pomoc pacjentowi. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Janina
 Coach
                                       mgr Kamil Perończyk

mgr Kamil Perończyk

Coach, Seksuolog

Długo mi zeszło z decyzją o pójściu do seksuologa, ale kiedy już w koncu się zdecydowałam, wiedzialam ze moje życie niedługo sie zmieni. Po kilku miesiacach terapii czuję, że uratowałam moje małżeństwo i poczucie bycia kobietą. Dziękuję!
Opinia dodana przez: Weronika

mgr Agata Dusza

Psychoterapeuta psychodynamiczny
ul. 1 Maja 63/1 lok. 211
45-069 Opole

Polecam polecam i jeszcze raz polecam terapie u Pani Agaty. Terapia zmienila moje myslenie, moje nastawienie do ludzi i zycia, poukladala moj bajzel w glowie.
Opinia dodana przez: Gosia

mgr Alicja Świątek-Juncewicz

Centrum Libero
ul. Stalowa 92A/14
53-440 Wrocław

Pani Alicja jest świetnym lekarzem. Doskonale wiedziała jak mi pomóc dlatego zdecydowałam się na terapię. Długo walczyłam z zaburzeniami lękowymi ale dzisiaj czuję się o wiele lepiej. Wiem jak mam sobie radzić z tym. Moim zdaniem warto przyjść. Polecam.
Opinia dodana przez: Małgosia

mgr Maja Koczorowska-Rębacz

os. Raczyńskiego 3
62-020 Swarzędz

Uważam tą Panią za psychologa z powołania. Pomogła mi zwalczyć moją chorobę, bardzo mi pomogła w trudnych chwilach. Pełna poświęcenia i zaangażowania w pacjenta. Nie przedłuża leczenia, w celu zarobienia więcej pieniędzy - sama zaproponowała żeby zmniejszyć częstotliwość spotkań, gdy uważała, że już ich tak często nie potrzebuję. Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Marta

dr Piotr Tomczyk

Psychoterapeuta, Rehabilitant

Centrum Rehabilitacji i Usług Medycznych BioMed
ul. Szkolna 45 , ul. Jagiellońska 9
97-300 Piotrków Trybunalski

Wspaniały gość. Więcej takich ludzi. Nie dość ze skromny to dla każdego indywidualny. Według mnie na lepszego terapeute nie moglem trafić. Bamis

Hanna Lichończak

Kontrapunkt Gabinet psychologiczny
Sobalaków 2
42-622 Orzech

Każdy ma prawo do osobistych odczuć co do lekarza. Mnie wizyty u tej pani bardzo pomogły więc polecam. Po przeprowadzce do innego miasta i licznych innych zmianach, które mnie spotkały w krótkim czasie czułam się okropnie, chwilami myślałam, ze oszalałam. Wystarczyło kilka wizyt u pani Hani i stanęłam na nogi. Bardzo ciepła i otwarta osoba, a przy tym życzliwa i budząca zaufanie.

mgr Radosław Kawalski

Prywatny Gabinet Opieki Śmiechoterapeutycznej
ul. 1 Kwietnia 14
01-004 Cieszyn

Znakomity specjalista. Prowadzi niezwykle skuteczną dowcipoterapię. Wyleczył mojego stryja z depresji ponurakoidalnej, moją teściową z zespołu zrzędliwości złośliwej a moją bratową z osobowości dołującej. Bardzo polecam. Leszek Śmieszek
 Psycholog
                                       mgr Justyna Czarnecka

mgr Justyna Czarnecka

Psycholog, Psychoterapeuta

najlepsza terapeutka z jaka mialem do czynienia..miala ogromna zasługe w moim trzezwieniu..fantastyczne podejscie do pacjenta...oby wiecej takich ludzi
Opinia dodana przez: tomek

Magdalena Skotnicka

ul. Niepodległości 53/55 lok.8
10-044 Olsztyn

naprawdę polecam, byłem pacjentem na Oddziale i na pewno wrócę do Pani psycholog. pomogła, zrozumiała, wytłumaczyła. Polecam.
Opinia dodana przez: Piotr

Daria Kaszycka

MEDIKLINIKA - ODDZIAŁY SZPITALNE
Adama Mickiewicza 55
70-385 Szczecin

Złota kobieta, pomogła mi z masą spraw i wyciągnęła na prostą. Bardzo wyrozumiała i życzliwa. Dziękuję i polecam.
Opinia dodana przez: Jan Karaś
 Coach
                                       mgr Marcin Szafrański

mgr Marcin Szafrański

Coach, Psycholog

Bardzo dobry specjalista, ma super podejście do pacjenta. Moje wizyty przebiegły bezstresowo oraz dobrze mnie zdiagozował a mój problem rozwiązał się już po kilku spotkaniach. szczerze polecam