Lekarze Psychoterapeuta

Psycholog, Psycholog dziecięcy

Ku Dobremu
Jana Pawła II 2
57-350 Kudowa-Zdrój

Zdecydowanie mnie spotkania z Panią Agatą bardzo pomogły. Po rozwodzie depresja i trudności z tym związane pokonałam z pomocą Pani Agaty. Polecam zdecydowanie.
Opinia dodana przez: Monika

mgr Agata Muszyńska

Dolna
00-774 Warszawa

Świetna terapeutka- najbardziej zaangażowana w proces terapii, empatyczna psycholog, z jaką przyszło mi się spotkać. Początkowo podchodziłam do Pani Agaty bardzo nieufnie- zapewne z racji młodego wieku Pani Psycholog oraz tego ,że jest kobietą- moje osobiste doświadczenia... Nie ukrywam, bywałam agresywna, nieuprzejma... Na twarzy Pani Agaty odbijają się emocje, których doświadcza, co może niektórych pacjentów niepokoić, jednak- z drugiej strony- świadczy o tym, że Pani Agata jest osobą szczerą... Pani ...
Opinia dodana przez: Zapałka

mgr Władysław Pitak

Logopeda, Neurologopeda

Gabinet Terapii Nerwic, Wad i Zaburzeń Mowy- LOGOS
Pieczarek 4
75-900 Koszalin

Pan mgr Władysław Pitak odwiedził nasze jaskinie solne w Kudowie, Polanicy, Dusznikach i Lądku Zdroju . Jest On słynnym logopedą i muzykoterapeutą, który reprezentuje Towarzystwo Terapii i Kształcenia Mowy "LOGOS" w Koszalinie. Na poczatku była rozgrzewka. Spacer po okręgu, po podłożu, wyłożonym solą z morza martwego. Można było dotykać i brać w ręce sól. Następnie odbyło sie powitanie uczestników przez terapeutę. Pan Pitak mówil o tym , jak zwalczać własny ...
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Psychoterapeuta
                                       mgr Agnieszka Gałańczuk

mgr Agnieszka Gałańczuk

Gabinety Psychoterapii ARIADNA Katowice Opolska
ul. Opolska 2/1
Katowice

Poszłam z córką na konsultację. Pani Gałańczuk profesjonalnie się nami zajęła, Była wnikliwa, delikatna i empatyczna. Dla córki to był pierwszy kontakt z psychologiem, więc obawiałam się jak zareaguje, ale wyszło bardzo dobrze i córka zdecydowała się na dłuższy kontakt. Osobiście jestem zadowolna i polecam panią Agniszkę.
Opinia dodana przez: D.S.

Anna Rekel

Psycholog dziecięcy, Psycholog

WÓJTOWSKA 3
Kraków

jak by ktoś potrzebował zniżek do psychologa na KKR+3 NZOZ Poradnia Psychologiczna Fundacji Psychoterapii Rodzinnej Do psychologa i psychiatry 30% na wszystkie usługi dla: dzieci , uczniowie, studenci, dorośli posiadający Krakowską Kartę Rodzinną Skierowanie nie jest wymagane. strona poradni jest na stronie miasta krakow . pl wiec prawdopodobnie jest wiarygodna. kkr.krakow.pl/baza_ulg/2228,id,3812,artykul,ulgi.html czy ktoś już korzystał z tych zniżek?

mgr Romana Otto

Gabinet Pomocy Psychologicznej
Tuwima 6
64-800 Chodzież

Pani psycholog bardzo mi pomogła. Gdy do niej trafiłam byłam kłębkiem nerwów. Potrafi wszystko wyjaśnić i postawiła mnie na nogi. Jestem jej bardzo wdzięczna. Wspaniała osoba.
Opinia dodana przez: Karolina S.

dr hab. n. hum. Anna Cierpka

Warszawa

Fantastyczna, mądra, uważna, bardzo taktowna, serdeczna, ciepła, empatyczna, wyrozumiała, niezmiernie kompetentna

mgr Katarzyna Kopczak-Zagórna

Gabinet psychoterapii
ul. Zielonogórska 22/46
40-710 Katowice

Wizytę u Pani Kasi polecam każdemu kto znalazł się na życiowym zakręcie z różnego powodu. Wydawałoby się, że to tylko "zwykłe" rozmowy a jednak pomogły mi one stanąć na nogi, zrozumieć, że na wiele rzeczy nie mam wpływu i stać się silniejszą. Warto dodać, że Pani Kasia jest nie tylko profesjonalistą w swojej dziedzinie ale również przemiłym, ciepłym człowiekiem bez tworzenia niepotrzebnego dystansu.
Opinia dodana przez: A.

lekarz Urszula Żok-Jaroszewska

Psychoterapeuta, Psychiatra

Prywatny Gabinet Psychoterapeutyczny Urszula Żok-Jaroszewska
Limanowskiego 11 m 82
02-903 Warszawa

Ciepła, inteligentna i empatyczna osoba. Potrafi pomóc. Polecam każdemu wrażliwcowi:)
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Seksuolog
                                       dr hab. n. med. Bartosz Grabski

dr hab. n. med. Bartosz Grabski

Seksuolog, Psychiatra

Centrum Dobrej Terapii
Miłkowskiego 7/U1
Kraków

Co tu mówić, nie ma lepszego, bardziej kompetentnego i z bardziej empatycznym podejściem do pacjenta, lekarza.

mgr Dariusz Stachów

Ku Dobremu
Jana Pawła II 2
57-350 Kudowa-Zdrój

bardzo wporzo człowiek wiele przeżył i wiele rozumie nie wciska ciemnoty jak większość każdego traktuje indywidualnie hmm ja jestem narkomanką z 6 letnią abstynencją i właśnie dzięki temu człowiekowi wyszłam z nałogu. Jego pomoc + ciężka praca nad sobą polecam
{'id': 1451, 'name': u'D\u0105browa G\xf3rnicza'} Psycholog kliniczny
                                       dr n. hum. Agnieszka  Pasztak-Opiłka

dr n. hum. Agnieszka Pasztak-Opiłka

Psycholog kliniczny, Psychoterapeuta

Centrum NAVIGARE
Marii Konopnickiej 78
41-300 Dąbrowa Górnicza

Pani Doktor Agnieszka to wybitny specjalista, od pierwszego spotkania wiadomo, że ma się do czynienia z profesjonalistą. Na terapii panuje doskonała atmosfera. Pani Agnieszka wykazuje duże zaangażowana, odpowiada na wszystkie pytania, ustala jasny plan działania który co najważniejsze później okazuje się SKUTECZNY !
Opinia dodana przez: Renata
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Psycholog
                                       mgr Anna Schmidt-Przeździecka

mgr Anna Schmidt-Przeździecka

Ośrodek Psychoterapii Empatia
ul. Głogowska 47d/1
Poznań

Pani Anna to bardzo dobry fachowiec, przede wszystkim jasno mówi na czym będzie polegała terapia i czego chce się dowiedzieć o pacjencie, aby w rezultacie pomóc znaleźć rozwiązanie na bolączki, z którymi sie przychodzi do gabinetu. I wiecie co Wam powiem? Tak się stało, a mi żyje się o niebo lepiej. Zrozumiałem wiele spraw, wiele procesów jakie we mnie zachodzą i dlaczego tak a nie inaczej. Dostałem tez wskazówki co ...
Opinia dodana przez: Kuba

mgr Alexandra Kamińska

Centrum Dialogu Motywującego i Psychoterapii
Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33
Warszawa

Bardzo kompetentna pani psycholog, przeprowadza również badania psychotechniczne kierowców, z których z sukcesem skorzystałem

mgr Alicja Jaszczyńska

Kołobrzeg

Trafilam do pani Alicji i poczulam, ze jest to wlasiwe miejsce. Profesjonalna i konkretna, z ogromnym wyczuciem. Mialam pewnosc ze mnie rozumie.. Poczulam sie bezpiecznie i pewnie. Polecam goraco.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Bogusława Lipniak-Przybyło

Poradnia Pedagogiczno-Psychologiczna
Pszczyna

Do Pani Doktor trafiłam 4 lata temu i uczęszczałam na terapię 1,5 roku. Był to czas, który mimo wielu zaburzeń i ówczesnych problemów wspominam dobrze i bardzo żałuję, że już nie chodzę do Pani Doktor. Jest ona ciepłą osobą godną polecenia.
Opinia dodana przez: Wiktoria

Aneta Bogal

Gabinet Psychoterapii Aneta Bogal
Lenartowicza 21/7
30-083 Kraków

Uczeszczalam na terapie przez blisko dwa lata, pani Aneta pomogla mi sie zebrac w sobie, przejrzec na oczy, usmiechnac sie i cieszyc sie zyciem. Bardzo dobry psycholog, symaptyczna osoba, z ktora latwo rozmawia sie o wszystkim. Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Justyna

mgr Izabela Nowak

Psychoterapeuta, Psycholog

Prywatny Gabinet Izabela Nowak Wieluń
Os. Armii Krajowej 16, I piętro
98-300 Wieluń

Z całego serca pragnę polecić Panią Izę dla osób, które potrzebują pomocy oraz wsparcia, zwłaszcza podczas trudnych przeżyć i wydarzeń w swoim życiu, ponieważ Pani Iza jest osobą niezwykle zaangażowaną w sprawy swojego pacjenta, do których podchodzi zawsze, bez wyjątku z ogromnym ciepłem i otwartością. Pani Iza bardzo mi pomogła w niezwykle trudnym momencie mojego życia, pozwoliła mi spojrzeć na wiele spraw z nowej perspektywy, dając mi od siebie ogromnie ...
Opinia dodana przez: Jowita
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Psycholog
                                       mgr Agnieszka  Kiełbik

mgr Agnieszka Kiełbik

Wrocławskie Centrum Psychoterapii
Klimasa 37b/6
Wrocław

U pani Agnieszki przechodzę swoją już drugą terapię. Powiem szczerze, jestem już prawie rok w terapii i widzę i czuję jak zmienia się moje życie, jak odnajduję siebie. Pani Agnieszka zawsze mi tłumaczy to co mnie nurtuje i pomaga mi zrozumieć to co się ze mną dzieje i dlaczego. Jestem za to bardzo wdzięczna, bo to po prostu pomaga. Dziękuję!
Opinia dodana przez: Agata

dr n. med. Monika Rogoż

Psychiatra, Psychoanalityk

Gabinety Na Ustroniu
ul. Na Ustroniu 1/4
Kraków

Cudowna Pani Doktor. Ta kobieta ma w sobie mnóstwo ciepła, cierpliwości, pogody ducha... Dzięki Pani Dr Rogoż zmieniłam całkowicie zdanie na temat psychiatrów. Urzekające jest niesamowite podejście do pacjenta - pełne zainteresowanie, umiejętność wysłuchania, wsparcie. O wysokich kompetencjach już nawet nie będę wspominać. Sam kontakt z Panią Dr ma działanie lecznicze :) Osobiście zachwycające jest dla mnie to, że Pani Dr Rogoż nie jest typem lekarza, który gdy pojawia się ...