Lekarze Psychoterapeuta

Psychodietetyk, Psycholog

Punkt Widzenia
Sempołowskiej 32
Bielsko-Biała

Pani dr Jagoda Różycka to wspaniały psycholog, ale też niezwykły człowiek. Pomogła mi przejść bardzo trudną dla mnie drogę po przebytej, wyniszczającej chorobie. Chorobie, której może nie widać na zewnątrz, natomiast która niszczy od środka ciało, duszę, z każdym dniem odbierając nam resztki nadziei. Przyszłam do jej gabinetu z poczuciem bólu, wstydu, nic nie znaczenia. Roczną terapię zakończyłam jako osoba silna, odpowiedzialnie podejmująca decyzje, umiejąca powiedzieć:NIE; jako osoba, która dokonała ...
Opinia dodana przez: Mariola

mgr Anna Strojna-Waszkowska

Gabinet Psychoterapii Mitis Anima Anna Strojna-Waszkowska
Klonowa 12
78-100 Kołobrzeg

Najlepsza psychoterapeutka z jaką się spotkałem, a było ich już trochę w moim życiu. Wielokrotnie mi pomogła, chyba moge powiedzieć, że uratowała. Jest sercem przy człowieku, słucha, nie ocenia. Polecam.
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Katarzyna Lech

Filia Nr 1 Krajowe Centrum Osteoporozy
Szlenkierów 1
01-181 Warszawa

Wspaniała lekarka, która umie holistycznie podejść do pacjenta. Pomogła mi w ustawieniu leków na tarczycę i serce. Bardzo wnikliwie wytłumaczyła mi moje wyniki badań. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata

mgr Ewa Błażej

Gabinet Leczenia Bólu i Akupunktury
Wita Stwosza 28 pokój 200
Wrocław

Rozmawiałam dziś ze znajomym. Po tej rozmowie postanowiłam napisać to, co poniżej. Mówił o słuchaniu o problemamch innych, relacjach rodzinnych, dźwiganiu nieswojego do pewnego momentu życia krzyża. Słusznie wspólnie zauważyliśmy, że wystarczy tak niewiele, aby samemu z pewnymi rzeczami dość do porządku i jest to tak zaskakująco proste - ale stwierdzić tak można jedynie wówczas, gdy się już tę wiedzę posiada i jest się na pewnym etapie życia! Jedni do ...
Opinia dodana przez: Anna

mgr Grażyna Skuza

Polski Instytut Ericksonowski
Mostowa 11
61-001 Poznań

naprawdę świetna osoba i specjalista.zawsze czułam od Pani Grażyny troskę, zaangażowanie. Odważnie i uważnie przeszła ze mną przez otchłań abym mogła pożegnać się z tym co straciłam i zacząć od nowa... Na pewno nie jest typem "gadającej głowy" i nie boi się emocji dzięki czemu i ja je oswoiłam i przyjęłam z nowym nastawieniem. Dziękuję...

mgr Katarzyna Smólska

masens-Katarzyna Smólska
pl. Bankowy 4/104
00-095 Warszawa

Ciężko niżej ocenić niż max. Ogrom ciepła, wiedzy, fachowości i cierpliwości. Szczerze polecam borykającym się z własną psychiką.

mgr Sebastian Pienkowski

Psychoanalityk, Psycholog

Pomorski Ośrodek Psychodynamiczny
Gen. Maczka 2
Gdynia

Dziękuję za profesjonalną pomoc . Polecam Pana Sebastiana Pienkowskiego zwłaszcza tym którzy są zdecydowani sobie pomóc.

mgr Irena Szczęk

Gabinet Psychoterapii i rozwoju osobistego
Ełk
19-300 Ełk

Pani Irena to bardzo sympatyczna i otwarta osoba. Jako terapeutka jest kompetentna i zaangażowana. Bardzo mi odpowiadają metody jakimi pracuje i podejście do pacjenta. Widzę zdecydowany postęp w swojej terapii i mogę z czystym sumieniem polecić tą terapeutkę.

mgr Katarzyna Kapral

Sosnowiec

Bardzo dobra Pani psychoterapeutka. Pomogła mi zrozumieć mnóstwo rzeczy z jakimi się borykałam. Nazwać wiele emocji . Pani Kasia pomogła mi stanąć na nogi wtedy gdy było mi trudno w życiu. Choć od terapii minął jakiś już czas, widzę dziś również długofalowe pozytywne skutki terapii. Bardzo Pani dziękuję! Polecam szczerze!
Opinia dodana przez: Izabela
{'id': 39765, 'name': u'Opole'} Terapeuta
                                       mgr Wioleta Lange

mgr Wioleta Lange

Terapeuta, Psycholog

Gabinet psychoterapii
ul. Grodzieńska 19
Opole

Pani Wiola jest bardzo miłą, przyjemną, pozytywnie ciepła osobą, bardzo fachowo i z sercem podchodzi do swoich pacjentów, czy też do swojego zawodu. Miałam okazje odbyć dosyć dużo terapii, w tamtym momencie czułam że jest ktoś kto mnie rozumie, ktoś kto chce mi pomóc. Pani Wiola jest najlepszym terapeutom jakiego miałam "okazje" doświadczyć w swoim życiu.
Opinia dodana przez: Marlena

lekarz Waldemar Olech

Psychoterapeuta, Psychiatra

ulica Wschodnia
20-015 Lublin

Dzięki doktorowi funkcjonuję w świecie zawodowym jak każdy zdrowy człowiek, a cierpię na przewlekłą depresję. Bardzo dziękuję i polecam innym.

mgr Henryk Kowalczyk

ŚWIĘTOKRZYSKIE CENTRUM PSYCHIATRII
SPACEROWA 5
26-026 Morawica

U tego terapeuty ukończyłem terapię otwartą w 2006 roku.Od niemal 5 lat jestem trzeźwy.Odzyskałem rodzinę,rozwijam się zawodowo,wewnętrznie.Uczęszczam do Akademii Szczęśliwego Życia.Jestem coraz bardziej szczęśliwym człowiekiem kocham to nowe życie.Ale zanim to wszystko nastąpiło spotkałem na swojej drodze ku trzeźwości terapeutę z powołania jakim jest Henryk Kowalczyk.To On pokazał mi drogę jak można zacząć być szczęśliwym kochać i być kochanym.Dzięki temu Facetowi ja alkoholik na kolanach rozłożony przez alkohol powróciłem do ...

mgr Elżbieta Bromowicz

Ośrodek Usług Psychologicznych
Gajowa 35 m 2
26-600 Radom

Pani psycholog bardzo miła, kulturalna, empatyczna, wyrozumiała, podchodzi poważnie do problemów. Właściwa osoba na właściwym miejscu
Opinia dodana przez: Natalia
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Psycholog
                                       mgr Iwona Biernat

mgr Iwona Biernat

Poradnia Psychologiczno - Terapeutyczna "Przystanek Rozłogi" Iwona Biernat
Rozłogi 11/2u
01-310 Warszawa

Dziękuję za pomoc. Będę jeszcze korzystać . Polecam Panią Iwonę kazdemu kto szuka dla się siebie pomocy .
Opinia dodana przez: Jan

mgr Mariola Piotrowicz

L'atelier des psychologues
Rozbrat 34/36 lok.53
Warszawa

Pani Mariola pomogła mi przejść przez piekło choroby, jest osobą z empatią.
{'id': 36027, 'name': u'Gdynia'} Psychoterapeuta
                                       mgr Alicja Jankowska

mgr Alicja Jankowska

Gabinet Psychoterapeutyczny
Kazimierza Górskiego 1/111
Gdynia

Pani Alicja to psychoterapeutka z powołania. Widać że wkłada serce by pomóc pacjentowi, ma ogromną wiedzę, potrafi wszystko dokładnie wytłumaczyć. Rozmowa z nią jest profesjonalna, a ulga po rozmowie ogromna. Pani Alicja potrafi szybko i trafnie nakierować na właściwe tory. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Martyna
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Psycholog
                                       mgr Szymon Szymczonek

mgr Szymon Szymczonek

Rozkoduj Myśli
Online
Warszawa

Pracowałam z Panem Szymonem kilka miesięcy temu i mogę z czystym sumieniem polecić. Pan Szymon pomógł mi w pracy nad moim perfekcjonizmem który powodował u mnie wiele problemów. Oprócz tego cała praca przebiegała w bardzo przyjaznej i luźnej atmosferze. Polecam!
Opinia dodana przez: Gabriela

mgr Anna Judycka

Centrum Psychologiczno -Terapeutyczne Wspierania Rodziny
u. Sprawiedliwości 4 lok. 1
05-800 Pruszków

Bardzo dobry psychoterapeuta. Godna zaufania, cierpliwa, a do tego bardzo sympatyczna. Zdecydowanie polecam!

mgr Katarzyna Wójcik

Psycholog, Psychoterapeuta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Dolnośląskie Centrum Medycyny Profilaktycznej i Bezpieczeństwa Pracy "PRO-MED" Sp. z o.o.
Ofiar Oświęcimskich 41/43
50-950 Wrocław

Witam serdecznie. Byłem w bardzo ciężkim stanie, gdy przyszedłem do Pani psycholog po raz pierwszy. Zostałem przyjęty z wysoką kulturą, empatią i wyczuciem, ciepłem.. Profesjonalizm i wspaniała atmosfera spotkań spowodowała, że zaufałem całkowicie Pani psycholog i dawałem z siebie wszystko, by dokonać dobrych zmian. Postępy nie kazały na siebie długo czekać. Miałem w Pani psycholog cudowne wsparcie. Tak! Cudowne! Mega pozytywna energia po spotkaniach dawała mi siłę do zmian. Pomoc ...
zawsze byłem twardy i radzący sobie z problemami, ale kiedy zachorowałem na raka i po operacjach, radioterapiach czy chemii, odporność psychiczna siadła, zrobiłem się nieznośny, krzywdziłem najbliższych. Wtedy właśnie poradzono mi psychologa. Pani dr Beata Dutczak nauczyła mnie jak żyć, jak radzić sobie z problemami, ma bardzo dużą wiedzę, jest cierpliwa i ma boski dar przekonywania. Dowiedziałem się ze środowiska lekarskiego, że Pani dr Beata ma już prawie 10. letnią ...
Opinia dodana przez: aleksander