Lekarze Psychoterapeuta

Marta Widera-Kędryna

Gabinet Psychoterapii DIADA Marta Widera-Kędryna
40-087 Katowice, Sokolska 80 lok.4
Katowice

Szczerze polecam Panią Martę. Jestem wdzięczna za sesje terapeutyczne, dzięki którym udało mi się przepracować traumę, naprawić relacje z rodzicami i sobą oraz oderwać się od nałogu. Poprawiłam jakość życia, jestem bliżej autentycznej siebie i czuję, że jestem na dobrej drodze :) Pani Marta stworzyła bezpieczną przestrzeń, w której udało mi się otworzyć. Dziękuję!
Opinia dodana przez: Monika

mgr Małgorzata Nikonowicz

Terapeuta, Oligofrenopedagog

Szpital Ogólny w Kolnie
Wojska Polskiego 69
18-500 Kolno

Pani Małgosia prowadzi z naszą ,chorą na padaczkę lekooporną, córeczką zajęcia z integracji sensorycznej już drugi rok. Mieliśmy już do czynienia z różnymi terapeutami, ale pani Małgosia bije ich na głowę fachowością, zaangażowaniem i podejściem do dziecka. Polecamy Panią Małgosię każdemu kto potrzebuje dla swego dziecka terapeuty z powołania a nie z przypadku.
Opinia dodana przez: Robert Kotowski

Katarzyna Wolsztyniak-Dróżdż

Miastko

super lakarz zawsze gdy sytuacja tego wymaga pochyla się nad człowiekiem przyjmuje teraz Bytowie
Opinia dodana przez: mirpat

Anna Nowak-Krasowska

ul.Sportowa, ul.Warzywna
Rzeszów

Kochana Pani Ania szkoda, ze juz jej nie ma z nami. Niejednokrotnie wyciagała mnie ze stanu warzywnego, jej slowa pełne ciepła dawały nadzieje szkoda tylko ze znów jestem chory i to najbardziej w calym swoim zyciu a jej juz nie ma i juz nie usłysze od niej ze "człowiek duzo moze, ze zdrowie zbiera się grosik do grosika, juz nie powie mi ODWAGI, ostatnio kiedy się widzielismy ona w koncowej ...

Agnieszka Dobosiewicz

Psycholog, Psychoterapeuta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Lekarza Rodzinnego lek. med. Adam Gruszka
Armii Krajowej 27 d
66-400 Gorzów Wielkopolski

Wspaniały psycholog. Dzięki terapii udało mi się wyjść z depresji i bezsensu życia. Żałuję tylko, że wcześniej nie trafiłem do pani Agnieszki, tylko próbowałem leczenia u innych. Ale i tak cieszę się, że udało mi się skorzystać z pomocy i dobrego serca pani psycholog. Polecam!
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Psycholog
                                       mgr Joanna Mikołajko

mgr Joanna Mikołajko

Psycholog, Psychoterapeuta

Gabinet pomocy psychologicznej i psychoterapii
ul. Wita Stwosza 16 , gab. 201
Wrocław

Do Pani Asi trafiłam, kiedy byłam w skrajnie trudnej sytuacji – życiowo i psychicznie. Miałam już parę doświadczeń bycia w terapii i poza wysłuchiwaniem moich problemów, nic one nie wniosły. Nadal nie mogłam spać, permanentnie byłam w złym nastroju, do czego zaczęły dochodzić różne komplikacje zdrowotne. Jestem pod wrażeniem wiedzy Pani Asi. Jej podejście i sposób rozmowy pozwoliły mi zobaczyć sedno problemu oraz nakierować się na inne tory. Jest empatyczna, ...
Opinia dodana przez: Aleksandra

mgr Justyna Raupuk

Gabinet Prywatny
Gdańsk

Pani Justyna to wspaniała i życzliwa osoba. Przerobiła ze mną traumę, którą miałem od 5 lat, żaden z wcześniejszych psychologów tak bardzo mi nie pomógł. Na każdym spotkaniu była zaangażowana i dała mi narzędzie dzięki któremu sobie poradziłem. Polecam!
Opinia dodana przez: Bartek
{'id': 27625, 'name': u'Nowy S\u0105cz'} Psychiatra dziecięcy
                                       mgr Grzegorz Strojny

mgr Grzegorz Strojny

Psychiatra dziecięcy, Psychoonkolog

"Dobre miejsce" - zespół psychologów i psychoterapeutów - Grzegorz Strojny
Grota Roweckiego 16a/3
Nowy Sącz

Pan Grzegorz jest wyrozumiałym i współpracującym terapeutą. Spotkania odbywały się w atmosferze zrozumienia i bezpieczeństwa. Dużym atutem jest usytuowanie gabinetu, które zapewnia anonimowość pacjenta. Terapeuta jest kompetentny, posiadający dużą wiedzę z psychologii oraz psychoterapii. Jest życzliwy i współodczuwający. Równocześnie koncentruje się na realnej pomocy i wyznaczonych celach terapii. Mimo, iż psychoterapia jest długą i czasami krętą drogą, dla zdecydowanych, którzy chcą podjąć trud jej przejścia polecam wybór uważnego i doświadczonego ...
Opinia dodana przez: Lhotse

mgr Monika Krochmalny

Gabinet Psychoterapii
Sobieskiego 9
44-200 Rybnik

wyniki mowią same za siebie. polecam ta lekarke

mgr Ewa Bienert

Psycholog dziecięcy, Psycholog

NZOZ Alfa
NZOZ "Alfa" ul.Krakowskie Przedmieście 10, Sieradz
98-200 Sieradz

Pani Psycholog Ewa bardzo pomogła mnie i mojej rodzinie. Najpierw mnie pomogła uporać się z lękami a po 1,5 roku z dużym zaangażowaniem pomogła całej mojej rodzinie w sytuacji rozwodu. Bardzo polecam tą panią psycholog!
Opinia dodana przez: Ewa

mgr Izabela Gieryszewska

Psycholog, Psycholog kliniczny

Profesjonalizm, konkretne podejście i umiejętność słuchania Pani Izabeli spowodowało, że mogłam otworzyć się wreszcie (choć był to dla mnie duży problem, pierwszy raz w życiu poczułam taką ulgę, nie wiem, jak ona to robi :-)). Chciałam się tym podzielić, bo miałam dużo sceptycyzmu myśląc o psychoterapii, a doświadczyłam dużo dobrego i wiele mnie zaskoczyło w odkrywaniu siebie. Dzięki temu dużo łatwiej jest mi funkcjonować i zrozumieć pewne mechanizmy, które wpływały ...
Opinia dodana przez: Anna
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Psycholog
                                       mgr Justyna Rać

mgr Justyna Rać

Pracownia Psychoterapii Justyna Rać
Rymera 4/8
Katowice

Jestem pod ogromnym wrażeniem fachowości, ciepła, empatii i skuteczności Pani Psycholog. Przekonałem się, że warto było skorzystać z pomocy.
Opinia dodana przez: Paweł

dr Helena Kistelska-Sikora

Gabinet Psychologiczny i Psychoterapeutyczny
Fryderyka Chopina 32/16
Lublin

Jestem bardzo zadowolona z pomocy Pani doktor. Terapia to był bardzo trudny dla nas czas. Trafiliśmy do niej w dużym kryzysie, w zasadzie sądziłam że to koniec naszego małżeństwa. Dziś wciąż jesteśmy razem, jakoś to przetrwaliśmy, więc warto było, dziękujemy.
Opinia dodana przez: Krzysztof
{'id': 3717, 'name': u'Skierniewice'} Psycholog
                                       mgr Wojciech Kopytek

mgr Wojciech Kopytek

Studio Nowych Możliwości Pracownia Psychologiczna
Jagiellońska 32
96-100 Skierniewice

Cieszę się, że trafiłam do Pana Wojtka na terapię. Od pierwszej rozmowy wiedziałam, że znalazłam właściwą osobę. Pan Wojtek jest bardzo otwarty i co najważniejsze nie wprowadza atmosfery skrępowania w chwili gdy trzeba opowiadać o bardzo trudnych wydarzeniach ze swojego życia. Jego wiedza jest poparta wieloletnim doświadczeniem nie tylko teoretycznym ale i praktycznym, którym potrafi się dzielić i które w moim przypadku dało mi siłę do DZIAŁANIA. Dzięki profesjonalnej pomocy ...
Opinia dodana przez: Anna

mgr Justyna Parlak

Stowarzyszenie Psychoterapii PoRozumienie
Klonowa 40A/5
Kielce

Dziękuję Pani Justynie za okazaną pomoc, która okazała się skuteczna w rozwiązaniu moich problemów. Pani Justyna życzliwie i z pełnym profesjonalizmem podchodzi do pacjenta. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Marta

mgr Anna Nartowicz

790500451
Warszawa

Byłem w terapii u pani Anny, przepracowałem moje trudności, objawy minęły. Polecam! Jest uważna i empatyczna. Jako pacjent cieszę się, że trafiłem w ręce p. A.

mgr Aldona Kostecka

Wrocławskie Centrum Terapii
Al. Wiśniowa 33
53-137 Wrocław

Miałam dużo szczęścia, że do niej trafiłam. Znowu potrafię cieszyć się tym co mam i jestem szczęśliwa.

mgr Agata Polańska-Krzos

Psycholog, Psycholog dziecięcy

Gabinet Psychologiczny
ul. Stabika 62a
40-750 Katowice

Same superlatywy! przemiła, kompetentna Pani psycholog, której celem jest pomoc, a nie wyciąganie pieniędzy od rodziców :) jestem zachwycona i wszystkim polecam!!!

dr Sławomir Ertmański

TET Trening-Edukacja-Terapia
Piłsudskiego 19/4
70-460 Szczecin

Bardzo polecam tego terapeutę! Ma naprawdę genialną intuicję, ogromną wiedzę.

mgr Anna Olszewska

Guiders Gabinet Psychologiczny
Necla 9/1
81-377 Gdynia

naprawdę, gorąco polecam, bardzo kompetentna osoba, posiadająca ogromną wiedzę, profesjonalistka.