mgr Wojciech Kopytekmgr Wojciech Kopytek - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3

mgr Wojciech Kopytek

Psycholog, Psychoterapeuta

Nazywam się Wojciech Kopytek, jestem psychologiem i psychoterapeutą.

Nazywam się Wojciech Kopytek, jestem psychologiem i psychoterapeutą.

Pomagam odzyskać komfort psychiczny i satysfakcję z codziennej pracy i życia. Pokazuję, jak skutecznie radzić sobie z wypaleniem zawodowym, depresją, stresem frustracją, krzysem i ich skutkami - w biurze oraz poza nim - w domu, w rodzinie.

Nie można kontrolować otoczenia, ale można kontrolować swoje reakcje na otoczenie.
I w efekcie:

Pozbyć się uczucia permanentnego stresu
Pracować wydajniej i z poczuciem satysfakcji
Trwale poprawić swoje samopoczucie
Kontrolować emocje
Odzyskać komfort psychiczny
Pozbyć się lęku,frustracji i zmęczenia
Pokonać syndrom wypalenia zawodowego
Wrócić do sprawnego funkcjonowania na codzień
Wzmocnić swoje zasoby

Uczę, jak to zrobić.

Zajęcia z pracownikami

Prowadzę warsztaty i wykłady w firmach, które mają na celu podnieść wydajność i komfort pracy zarówno całych zespołów, jak i konkretnych osób.

Terapia indywidualna

Spotkania 1:1 dla wszystkich potrzebujących w tym kadry zarządzającej i przedsiębiorców zmagających się z m.in. permanentnym stresem, wypaleniem zawodowym, depresją czy pracoholizmem.

Psychoterapia lęków, depresji, nerwic ma za zadanie pomóc zmienić w życiu to, co zmienić możemy i zaakceptować to czego zmienić nie możemy.

Terapia poznawczo-behawioralna jest terapią ściśle ukierunkowaną na cel. W tym nurcie psychoterapii główną kontrolę nad przebiegiem terapii, czyli jej kierunkiem oraz szybkością leczenia sprawuje klient/pacjent. Jest to terapia adresowana do wszystkich osób potrzebujących skutecznej pomocy z zakresu ochrony zdrowia psychicznego.

Zapraszam

Cieszę się, że trafiłam do Pana Wojtka na terapię. Od pierwszej rozmowy wiedziałam, że znalazłam właściwą osobę. Pan Wojtek jest bardzo otwarty i co najważniejsze nie wprowadza atmosfery skrępowania w chwili gdy trzeba opowiadać o bardzo trudnych wydarzeniach ze swojego życia. Jego wiedza jest poparta wieloletnim doświadczeniem nie tylko teoretycznym ale i praktycznym, którym potrafi się dzielić i które w moim przypadku dało mi siłę do DZIAŁANIA. Dzięki profesjonalnej pomocy nie czułam się już tak zagubiona i bezradna, przestałam być ofiarą i odnalazłam w sobie siłę aby się bronić. Zdecydowanie polecam!

Pan Wojciech pomógł mi w naprawieniu mojego życia. Zanim trafiłam do Pana Wojtka byłam nieszczęśliwa. Moje życie zarówno w sferze prywatnej i zawodowej wymagało pomocy specjalisty. Cieszę się, że trafiłam do Pana Wojciecha Kopytka, uratowałam moje małżeństwo i odmieniłam swoje podejście do pracy i najważniejsze, do siebie. Polecam usługi tego specjalisty. Monika

Monika