mgr Wojciech Kopytekmgr Wojciech Kopytek - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3

mgr Wojciech Kopytek

Psycholog, Psychoterapeuta

Liczba opinii: 2
Średnia ocen:5,0/5
Opinie:2
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0
Dodaj opinię

O mnie

Nazywam się Wojciech Kopytek, jestem psychologiem i psychoterapeutą.

Pomagam odzyskać komfort psychiczny i satysfakcję z codziennej pracy i życia. ...

Nazywam się Wojciech Kopytek, jestem psychologiem i psychoterapeutą.

Pomagam odzyskać komfort psychiczny i satysfakcję z codziennej pracy i życia. Pokazuję, jak skutecznie radzić sobie z wypaleniem zawodowym, depresją, stresem frustracją, krzysem i ich skutkami - w biurze oraz poza nim - w domu, w rodzinie.

Nie można kontrolować otoczenia, ale można kontrolować swoje reakcje na otoczenie.
I w efekcie:

Pozbyć się uczucia permanentnego stresu
Pracować wydajniej i z poczuciem satysfakcji
Trwale poprawić swoje samopoczucie
Kontrolować emocje
Odzyskać komfort psychiczny
Pozbyć się lęku,frustracji i zmęczenia
Pokonać syndrom wypalenia zawodowego
Wrócić do sprawnego funkcjonowania na codzień
Wzmocnić swoje zasoby

Uczę, jak to zrobić.

Zajęcia z pracownikami

Prowadzę warsztaty i wykłady w firmach, które mają na celu podnieść wydajność i komfort pracy zarówno całych zespołów, jak i konkretnych osób.

Terapia indywidualna

Spotkania 1:1 dla wszystkich potrzebujących w tym kadry zarządzającej i przedsiębiorców zmagających się z m.in. permanentnym stresem, wypaleniem zawodowym, depresją czy pracoholizmem.

Psychoterapia lęków, depresji, nerwic ma za zadanie pomóc zmienić w życiu to, co zmienić możemy i zaakceptować to czego zmienić nie możemy.


Terapia poznawczo-behawioralna jest terapią ściśle ukierunkowaną na cel. W tym nurcie psychoterapii główną kontrolę nad przebiegiem terapii, czyli jej kierunkiem oraz szybkością leczenia sprawuje klient/pacjent. Jest to terapia adresowana do wszystkich osób potrzebujących skutecznej pomocy z zakresu ochrony zdrowia psychicznego.

Zapraszam

WięcejMniej

Opinie pacjentów

Sortuj wg
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Cieszę się, że trafiłam do Pana Wojtka na terapię. Od pierwszej rozmowy wiedziałam, że znalazłam właściwą osobę. Pan Wojtek jest bardzo otwarty i co najważniejsze nie wprowadza atmosfery skrępowania w chwili gdy trzeba opowiadać o bardzo trudnych wydarzeniach ze swojego życia. Jego wiedza jest poparta wieloletnim doświadczeniem nie tylko teoretycznym ale i praktycznym, którym potrafi się dzielić i które w moim przypadku dało mi siłę do DZIAŁANIA. Dzięki profesjonalnej pomocy nie czułam się już tak zagubiona i bezradna, przestałam być ofiarą i odnalazłam w sobie siłę aby się bronić. Zdecydowanie ...

Cieszę się, że trafiłam do Pana Wojtka na terapię. Od pierwszej rozmowy wiedziałam, że znalazłam właściwą osobę. Pan Wojtek jest bardzo otwarty i co najważniejsze nie wprowadza atmosfery skrępowania w chwili gdy trzeba opowiadać o bardzo trudnych wydarzeniach ze swojego życia. Jego wiedza jest poparta wieloletnim doświadczeniem nie tylko teoretycznym ale i praktycznym, którym potrafi się dzielić i które w moim przypadku dało mi siłę do DZIAŁANIA. Dzięki profesjonalnej pomocy nie czułam się już tak zagubiona i bezradna, przestałam być ofiarą i odnalazłam w sobie siłę aby się bronić. Zdecydowanie polecam!

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Pan Wojciech pomógł mi w naprawieniu mojego życia. Zanim trafiłam do Pana Wojtka byłam nieszczęśliwa. Moje życie zarówno w sferze prywatnej i zawodowej wymagało pomocy specjalisty. Cieszę się, że trafiłam do Pana Wojciecha Kopytka, uratowałam moje małżeństwo i odmieniłam swoje podejście do pracy i najważniejsze, do siebie. Polecam usługi tego specjalisty. Monika

Pan Wojciech pomógł mi w naprawieniu mojego życia. Zanim trafiłam do Pana Wojtka byłam nieszczęśliwa. Moje życie zarówno w sferze prywatnej i zawodowej wymagało pomocy specjalisty. Cieszę się, że trafiłam do Pana Wojciecha Kopytka, uratowałam moje małżeństwo i odmieniłam swoje podejście do pracy i najważniejsze, do siebie. Polecam usługi tego specjalisty.

Monika

Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat