Lekarze Pulmonolog

lekarz Wojciech Naumnik

ulica Hoża 16
15-235 Białystok

Mój pierwszy kontakt z Panem Docentem nastąpił w Centrum Medycznym Nowe Miasto Osteo-Medic s.c. ul. Wiejska 81 - trafiłem ze skierowaniem pilnym. Po dwóch tygodniach głodówki , a w ostatnim tygodniu i bez przyjmowania płynów gdyż wszystko zwracałem , ze stanem zapalnym płuc w trakcie chemioterapii. W kolejce na umówione wizyty oczekiwało kilkanaście osób - jednak Pan Docent gdy zapoznał się z rozpoznaniem i widząc mój stan przyjął mnie niezwłocznie ...
Opinia dodana przez: Jacek

Grzegorz Mysiorski

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
70-896 Załom

Bardzo dobry lekarz miły ,wysłucha do końca pacjęta, porozmawia nie ogranicza czasu konkretny bardzo polecam oby takich lekarzy więcej dziękuję Panie doktorze
Opinia dodana przez: Bogumiła

lekarz Anna Słowik-Gabryelska

ul. Księdza Bolesława Domańskiego 1A
75-454 Koszalin

Super specjalista, poświęca czas pacjentowi tyle ile potrzeba, dociekliwa a do tego życzliwa i miła.
Opinia dodana przez: Hannuta

lekarz Magdalena Warszylewicz-Szymanek

Pulmonolog, Onkolog

Przychodnie Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej
ulica Ogińskiego 6
58-506 Jelenia Góra

Niesamowita pracowita i empatyczna Pani Dr to jedna z nielicznych lekarzy która potrafiła przekazać informację na temat choroby w sposób zrozumiały. Styl rozmowy wprowadza uspokojenie i wówczas rodzi się zaufanie. Brawo Pani dr. Podczas pobytu mojej mamy na oddziale onkologii znajdowała czas w tym zabieganiu żeby choć słowo przemówić do pacjentki co bardzo przepełniło nadzieją że będzie dobrze i wzmacniało pacjentkę psychicznie. Dziękuję Pani dr z całego serca za to ...
Opinia dodana przez: Mira

Iwona Witkiewicz

szpital zdunowo
Szczecin

wspaniały lekarz, rzeczowa kompetentna i szalenie sympatyczna. wszystko wyjaśnia w sposób zrozumiały dla chorego . odpowiada na wszystkie nawet na drobiazgowe pytania

lekarz Paweł Kozera

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Radom,ul.Aleksandrowicza 5
26-617 Radom

Naprawdę wspaniały lekarz polecam go bardzo

lekarz Paweł Gałązka

Internista, Pulmonolog

77-400 Złotów

Serdecznie polecam!!!!!! Mało.jest takich mądrtch ludzi, z takim podejściem do pacjenta. W tym trudnym.okresie Pan Doktor traktuje pacjenta jak człowieka. Polecam z calego serca!
Opinia dodana przez: Anna

dr Ryszard Giersz

Wielkopolskie Centrum Gruźlicy i Chorób Płuc
ul. Szamarzewskiego 62
Poznań

Dr.Ryszard Giersz jest godny polecenia z uwagi na uprzejmość,czas który potrafi poświęcić pacjentowi ,kompetencję i życzliwość. W moim przypadku działał błyskawicznie, dzięki temu szybko nastąpiła właściwa diagnoza i nowotwór był jeszcze operacyjny. Takiego lekarza jeszcze nie spotkałam a jestem wcześnie urodzona,potrafił zadzwonić do domu dopytując się o wynik. DLA MNIE TO LEKARZ JAKICH SPOTYKAMY TYLKO W SERIALU w LEŚNEJ GÓRZE. Serdecznie Panu doktorowi dziękuję.
Opinia dodana przez: Janina Kulińska

lekarz Bożena Nowowiejska

Pulmonolog, Pediatra

Dziecięcy Szpital Kliniczny
Waszyngtona 17
16-100 Białystok

Cudowny człowiek. Rewelacyjna lekarz. Cierpliwie i uważnie słucha rodzica, prawidłowo ocenia sytuację zdrowotną. Właśnie moja córka powraca "do siebie" po prawie dwumiesięcznym kaszlu. Podczas wizyty pomogła nam w ustaleniu natychmiastowej konsultacji laryngologicznej (krwawienia z noska). Na drugi dzień po wizycie telefonowała, by uzyskać informację co się dzieje z dzieckiem. Cieszę się, że wreszcie trafiłam na tak wspaniałą Panią doktor. Życzę jej dużo siły i zdrowia, bo dzieci takich prawdziwych lekarzy ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Wojciech Zgorzelak

Włoszyca Lubańska 14
87-732 Włoszyca Lubańska

sympatyczny lekarz polecam 100% wyrozumiały pozytywne podejscie do pacjęta nie spotkałem jeszcze takiego lekarza
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Anna Markiewicz-Piotrowska

Pulmonolog, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDYK" Sp. z o.o.
ulica Konstytucji 3-go Maja 12/84
95-035 Ozorków

Bardzo dobry lekarz o serdecznym i kompetentnym podejściu do pacjenta. Przede wszystkim kompleksowe podejście do pacjenta. Na pierwszej wizycie skierowanie na różnorodne badani, co pozwoliło na dalsze leczenie. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Mirosława

lekarz Małgorzata Ochała

Pulmonolog, Fizjoterapeuta

ul. Zdrojowa 5
38-481 Rymanów

Lekarz z powołania. Pani doktor jest bardzo sympatyczną, wyrozumiałą osobą. Polecam panią doktor z całego serca.

lekarz Jolanta Siemiątkowska

Wyzwolenia 49a/24
09-300 Żuromin

Doskonały lekarz, godny polecenia. Poświęca dużo czasu pacjentowi, doskonale tłumaczy. Stawia trafne diagnozy. Uprzejmy.

lekarz Jagoda Raulinajtys

Pulmonolog, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Hospicjum Domowe"
Sobieskiego 1.
64-100 Leszno

Byłem u Pani doktor dwa razy i stwierdzam,że jest osobą dociekliwą i staranną . Nie pozostawia chorób bez starannego wyjaśnienia i za to zasługuje na słowa uznania .
Opinia dodana przez: Grzegorz

Wojciech Krok

Kościuszki 8a
32-500 Chrzanów

Bardzo dobry lekarz. Informuje o chorobie wyczerpująco, bada, przegląda wszystkie wyniki badań. Wszystko rzeczowo i dokładnie tłumaczy. Polecam. Mnie bardzo pomógł. Basia.

lekarz Tadeusz Kamiński

Szczęśliwicka 23 B/24
02-353 Warszawa

Byłam dzisiaj na wizycie u dr Kamińskiego i jestem zachwycona. Nie tylko wspaniały lekarz, ale również wspaniały człowiek. Ciepły, miły, cierpliwy, bardzo skrupulatny w badaniu i co najważniejsze bardzo kompetentny. Podczas wizyty poświęcił mi bardzo dużo czasu i ani razu nie spojrzał nawet na zegarek. Wszystko dokładnie wyjaśnił, czasem trochę pożartował. Czułam, że naprawdę chce mi pomóc. Od dawna mam abonament w przychodniach Lux Med i nie bywam w placówkach ...

lekarz Izabela Piętowska-Łazuka

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

pecjalistka z ogromnym doświadczeniem. Oprócz luxmedu przyjmuje także w klinice. Już na pierwszej wizycie doktor bardzo wnikliwie zajęła się moją dolegliwością, pokierowała mnie na badania, analizowała wcześniejszą drogę leczenia. Jetem bardzo zadowolona. Polecam

lekarz Piotr Koziński

Królewska
99-300 Kutno

Doświadczony lekarz, wspaniały człowiek. Prawdziwy lekarz z powołania. Zawsze służy pomocą. Polecam

lekarz Stanislaw Nieleszczuk

Gabinet Lekarski Pulmonologiczny
22-100

Mam 75 lat i lecze sie od lat 20. To, że moge lepiej oddychac zawdzięczam doktorowi Stanistawowi Nieleszczukowi. Mam za mala pojemnosc plucna i Astme, i leczylam sie u wielu lekarzy. Od doktora Nieleszczuka po solidnym badaniu, popartym jego szeroka wiedza pulmonologiczna, otrzymałam fachowa diagnozę i leki najlepsze z najlepszych. Dwa male zastrzyczki, ktore przywrocily mnie do notrmalniejszego funkcjonowania zyciowego. Takze dobre podejście do człowiek - to moim zdaniem cecha ...
Najlepsza Pani Doktor moich dzieci.Kompetentna,uprzejma i rzetelna.Bardzo pozytywne podejście do małych pacjentów.Znakomicie dobiera leczenie.Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Agnieszka