Pulmonolog Bielsko-Biała

Technik elektroradiolog stawów

Tomma Diagnostyka Obrazowa S.A. Bielsko-Biała
Al. Armii Krajowej 180
43-316 Bielsko-Biała

Z reka na sercu zarekomenduje Dr Niebudek bardzo wysoko. Bylem u wielu Lekarzy w US i Angli i w Polsce - I musze przyznac ze Dr Niebudka podejscie do problemu jest jednym z najlepszych. Zapisam mnie na wszystkie badania mozliwe aby dotrzec do przyczyny bulu. Porswiecil mi bardzo duzo czasu na wizycie, sprawdzajac wszystko, aby wykluczyc pewno mozliwosci, chcial wiedziec o wszystkich lekarstwach co biore.
Widac ze prawdziwie chce ...

Technik elektroradiolog MRI 1 odc. kręgosłupa/głowy Bielsko-Biała

Technik elektroradiolog

Tomma Diagnostyka Obrazowa S.A. Bielsko-Biała
Al. Armii Krajowej 180

Bielsko-Biała Pulmonolog dr n. med. Tomasz Kachel

dr n. med. Tomasz Kachel

Specjalistyczny Gabinet Lekarski Alergologczno- Pulmonologiczny TRIMED
Karpacka 24 lokal B 4 (1 piętro)
43-300 Bielsko-Biała

Swietny lekarz, podejście do pacjenta wspaniałe.Wzbudza zaufanie.Ma czas dla pacjenta bez względu czy jesteś na wizycie prywatnej czy leżysz na jewgo oddziale w szpitalu.Wszystkim polecam - fachowiec !!!! Małgorzata

dr Małgorzata Wróbel-Rajzer

Pulmonolog, Alergolog

Specjalistyczny Gabinet Lekarski Alergologiczno - Pulmonologiczny Dr n. med. Małgorzata Wróbel - Rajzer
ul. Karpacka 24 lokal 4b
Bielsko-Biała

Wspaniała Pani Doktor. Polecam każdemu. Mnie wyprowadziła z astmy oskrzelowej i wielokrotnie ratowala mi zdrowie, a nawet życie, kiedy inni lekarze zawodzili. Pomocna i bardzo mądra lekarka.
Dzięki jej radom i wsparciu mam zdrowe dzieci, mimo że sama jestem alergikiem i astmatykiem. Szkoda tylko ze tak późno na nią trafiłam.
Dziękuje Pani Doktor!!!!
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Jacek Terech

Pulmonolog, Internista

ulica Podchorążych 7/10AB
43-300 Bielsko-Biała

Witam.Moja mama byla pacjentka Pana Doktora.Ma kilka chorob w tym zaawansowana chorobe pluc bo duzo palila i jest po wylewie.Porady tego lekarza byly w 100% trafne Leczenie efektywne.I Bylysmy 2x umowione w Poradni jako pierwsze a doktor przychodzil przed czasem.Jestem zadowolona z tego lekarza i bede nadal korzystac z jego pomocy

dr n. med. Monika Świerczyńska-Krępa

Internista, Pulmonolog

Prywatny gabinet alergologiczno-pulmonologiczny
ul. Z. Krasińskiego 30
Bielsko-Biała

Bardzo dziękuję Pani Doktor za troskę o swoich pacjentów i o kompetentna pomoc im (mi też) jak na wizycie, wczesniej, w gabinecie,taki pod czas telefonicznej wizyty teraz w tym ciezkim czasie..Dziękuje bardzo!Dziękujac lekarskiemu doswiadczeniu Pani Moniki ja czuje się dobrze i nawet mogę cieszyć się wiosną...Dziękuję od szczerego serca!
Opinia dodana przez: Nataliya

lekarz Elżbieta Sobol-Grzesiak

Pulmonolog, Radiolog

Małkowskiego 19
43-309 Bielsko-Biała

świetna lekarka. Pomogła mi już wiele razy!Polecam!

lekarz Maria Wydrych-Wilam

Poradnia Alergologicznan
ul. Krasińskiego 30
Bielsko-Biała

Świetna Pani Doktor, jestem pod ogromnym wrażeniem i cieszę się, że są jeszcze lekarze z powołania! Dziękujemy!
Opinia dodana przez: Jola

lekarz Mariusz Kuźniar

Pulmonolog, Lekarz rodzinny

Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska
ul. Adama Próchnika
43-300 Bielsko-Biała

Rewelacyjny lekarz i to na NFZ. Umie leczyć,a przy tym miły i kulturalny. Kompleksowo podchodzi do małego pacjenta, nie spieszy się i stawia trafne diagnozy.
Opinia dodana przez: aNNa

lekarz Ryszard Wykręt

Pulmonolog, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Lekarskie "ALFA" Spółka Cywilna Ryszard Sędziak, Bogumiła Sędziak
ulica Grażyny 9
43-300 Bielsko-Biała

Nie polecam tego pana, jest nieuprzejmy i olewa wszystko . Nie wykrył mojej choroby mówiąc "nic Ci nie jest" co sie okazało pózniej skończyłam na antybiotykach
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Agata Plak