Pulmonolog Bydgoszcz

SOKOŁÓW BYDGOSKICH 1
85-153 Bydgoszcz

Odkąd pojawiłam się z 2 letnią córką u Pani Doktor, zawsze do niej wracamy. Poświęca dużo czasu pacjentowi, dokładnie tłumaczy, zagłębia się w problem i co najważniejsze jest skuteczna. Mamy odczucie, że wkłada w pracę masę serca. Dla przeciwników lekarstw może minusem okazać się to, że przepisuje ich dużo. Jednak w naszym przypadku leczenie było skuteczne. Polecam.

Opinia dodana przez: Natalia

Szpital
Seminaryjna 1
85-326 Bydgoszcz

Pan doktor Paweł Jesionka jest bardzo dobrym lekarzem. Konkretny, rzeczowy, kompetentny oraz bardzo miły i sympatyczny człowiek.

Opinia dodana przez: Ryszard Kraciuk

Kujawsko Pomorskie Centrum Pulmonologii

Bydgoszcz

Wnikliwy, rozumie i czuje chorego. Często w ferworze dużej ilości chorych jednak poświęca tyle czasu ile potrzeba. Odkrył u mnie astmę i chyba dobrze leczy ponieważ od 2 lat nie używam antybiotyków

Centrum Onkologii
85-796 Bydgoszcz

Dzięki szybkiej i trafnej diagnozie Córeczka bardzo szybko została wyleczona, leki poskutkowały w zasadzie od razu, a dieta pomogła w walce ze skazą białkową. Jako mama dostosowałam się do wskazówek Pana Doktora i szybko uporaliśmy się z problemem.
Pan Doktor ...

Pan Doktor prezentuje pełen profesjonalizm i pod każdym względem jest godny polecenia.

Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Anna Nowosad

Alergolog, Pediatra

Solskiego 2
Bydgoszcz

.Bardzo mila Pani,przeprowadza obszerny wywiad,mowi konkrety i stawia trafne diagnozy.Osobiscie jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani.Moj synek wreszcie wraca do zdrowia.

Seminaryjna 8 lok. 6
85-326 Bydgoszcz