Filtruj terminy

Pulmonolog Bydgoszcz

SOKOŁÓW BYDGOSKICH 1
85-153 Bydgoszcz

Odkąd pojawiłam się z 2 letnią córką u Pani Doktor, zawsze do niej wracamy. Poświęca dużo czasu pacjentowi, dokładnie tłumaczy, zagłębia się w problem i co najważniejsze jest skuteczna. Mamy odczucie, że wkłada w pracę masę serca. Dla przeciwników lekarstw może minusem okazać się to, że przepisuje ich dużo. Jednak w naszym przypadku leczenie było skuteczne. Polecam.

Opinia dodana przez: Natalia

Szpital
Seminaryjna 1
85-326 Bydgoszcz

Pan doktor Paweł Jesionka jest bardzo dobrym lekarzem. Konkretny, rzeczowy, kompetentny oraz bardzo miły i sympatyczny człowiek.

Opinia dodana przez: Ryszard Kraciuk

Kujawsko Pomorskie Centrum Pulmonologii

Bydgoszcz

Wnikliwy, rozumie i czuje chorego. Często w ferworze dużej ilości chorych jednak poświęca tyle czasu ile potrzeba. Odkrył u mnie astmę i chyba dobrze leczy ponieważ od 2 lat nie używam antybiotyków

Centrum Onkologii
85-796 Bydgoszcz

Jestem zszokowana. Lekarz jest kompetentny, lecz bez szacunku dla pacjentow. Zrobi wszystko by zarobic. Na pierwsza wizyte czekalam 40 min, a podobno mialam byc pierwsza w kolejnosci. Okazalo sie ze wcisnal kogos przede mna. Kolejne osoby rowniez czekaly. Kolejny raz umowilam sie ze wspolpracujaca z nim pielegniarka na badanie, ktore on zlecil, ktore mialo trwac ok 1h. Badanie skladalo sie z kiku etapow. W jednej z przerw lekarz namowil pielegniarke aby przyjela innego pacjenta, ktorego wlasnie obslugiwal. To znowu przedluzylo moj czas.
Trzecie doswiadczenie: zadzwonilam do niego z prosba o przepisanie recepty na kontynuacje leku. Najpierw stwierdzil ,ze ma innego pacjenta i poprosil o oddzwonienie. Zadzwonilam, a on udal ze nie jest lekarzem i to pomylka. Jestem w szoku. Pacjent to przede wszystkim czlowiek!!

Opinia dodana przez: Marta

lekarz Anna Nowosad

Pulmonolog, Pediatra

Solskiego 2
Bydgoszcz

.Bardzo mila Pani,przeprowadza obszerny wywiad,mowi konkrety i stawia trafne diagnozy.Osobiscie jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani.Moj synek wreszcie wraca do zdrowia.

ulica Poziomkowa 14
85-343 Bydgoszcz