Filtruj terminy

Pulmonolog Bydgoszcz

SOKOŁÓW BYDGOSKICH 1
85-153 Bydgoszcz

Odkąd pojawiłam się z 2 letnią córką u Pani Doktor, zawsze do niej wracamy. Poświęca dużo czasu pacjentowi, dokładnie tłumaczy, zagłębia się w problem i co najważniejsze jest skuteczna. Mamy odczucie, że wkłada w pracę masę serca. Dla przeciwników lekarstw może minusem okazać się to, że przepisuje ich dużo. Jednak w naszym przypadku leczenie było skuteczne. Polecam.
Opinia dodana przez: Natalia

Szpital
Seminaryjna 1
85-326 Bydgoszcz

Pan doktor Paweł Jesionka jest bardzo dobrym lekarzem. Konkretny, rzeczowy, kompetentny oraz bardzo miły i sympatyczny człowiek.
Opinia dodana przez: Ryszard Kraciuk

Kujawsko Pomorskie Centrum Pulmonologii

Bydgoszcz

Wnikliwy, rozumie i czuje chorego. Często w ferworze dużej ilości chorych jednak poświęca tyle czasu ile potrzeba. Odkrył u mnie astmę i chyba dobrze leczy ponieważ od 2 lat nie używam antybiotyków

Centrum Onkologii
85-796 Bydgoszcz

Na początku roku mąż zaczął kaszleć i miał gorączkę. Lekarz w ośrodku posłuchał i dał antybiotyk. Nic nie pomagało. Dalej dawał jeszcze dwa antybiotyki i nic nie pomogło. Skierował do pulmonologa jednego i też dostał antybiotyki, mówił że na zdjęciu jest zapalenie płuc. Mąż ciągle miał gorączkę. Drugi pulmonolog skierował do szpitala, pobrali próbki dali antybiotyk i i powiedzieli, że to zapalenie płuc. Mąż coraz gorzej się czuł. Poszliśmy do ...
Opinia dodana przez: Mirosława

lekarz Anna Nowosad

Pulmonolog, Pediatra

Solskiego 2
Bydgoszcz

.Bardzo mila Pani,przeprowadza obszerny wywiad,mowi konkrety i stawia trafne diagnozy.Osobiscie jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani.Moj synek wreszcie wraca do zdrowia.

Seminaryjna 8 lok. 6
85-326 Bydgoszcz