Filtruj terminy

Wyczyść

Lekarze Pulmonolog Chodzież

lekarz Mariusz Łabędzki

Pulmonolog, Internista

Wielkopolskie Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii im. Eugenii i Janusza Zeylandów
64-800 Chodzież

Od wielu lat leczę się na choroby górnych dróg oddechowych - niestety jak dotąd leczona byłam wyłącznie ambulatoryjnie .Sytuacja zdrowotna zmusiła mienie do poszukiwań lekarza internisty pulmonologa poza miastem Piła i ….strzał w dziesiątkę .Przede wszystkim dr M.Łabędzki jest niezmiernie dociekliwy .Poświęca dużo prywatnego czasu na ocenę wcześniejszego sposobu leczenia ,analizuje wyniki badań .Kiedy trafiłam na oddział płucny Chodzieskiego Szpitala ,który działa w ramach Wielkopolskiego Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii ,doktor ...
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Maria Włodarczyk

Pulmonolog, Neonatolog

ZOZ
64-800 Chodzież

Bardzo miła oraz kompetentna osoba. Poświęciła dużo czasu na wywiad oraz badanie dziecka. Podczas wizyty atmosfera zrozumienia i chęci wyjaśnienia trudności. Polecam

lekarz Hanna Szczypta

Pulmonolog

Strzelecka 22/1
64-800 Chodzież

Polecam z całego serca panią doktor. Poświęciła mi ogrom czasu. Cierpliwa, wytłumaczyła wszystko, rozpoznała dodatkowe choroby i pokierowala do innych szpitali. Dziękuję za wszystko!
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Tomasz Przysiecki