Szpital Św. Michała Archanioła
Ignacego Paderewskiego 5
37-100
Łańcut
Niestety ale lekarka bardzo mało sympatyczna, wydaje jej się, że "pozjadała wszystkie rozumy". Rozmowa z nią jest bardzo utrudniona, na pytania odpowiada lakonicznie i prześmiewczo. Zachowuje się chwilami jak obrażone dziecko. Niestety za brak empatii i całokształt nie polecam. Ponadto potrafi odwołać wizytę w dniu przyjęcia bez wcześniejszego poinformowania pacjentów.
NZOZ "GAB-MED"
Piłsudskiego 10
37-100
Łańcut
Reklamy graficzne to treści, które funkcjonują w ramach usług Ranking Lekarzy.
Ta reklama pochodzi od:
Nazwa firmy:
Nazwa reklamodawcy:
NIP: