Pulmonolog Mińsk Mazowiecki

Przychodnia Rodzinna MARIOLKA

05-300 Mińsk Mazowiecki

Wspaniały, kompetentny lekarz. Przemiły, życzliwy człowiek. Osłuchowo nie ma lepszego lekarza w Mińsku. Pani Doktor jest niezwykle dokładna, słucha pacjenta, zleca badania w celu potwierdzenia diagnozy. Wyjątkowo dobry Człowiek.

Opinia dodana przez: DanielK

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Melisa" Magdalena Kręt-Woźniewicz, Marcin Woźniewicz Spółka Jawna
11-go Listopada 4 lok 18
05-300 Mińsk Mazowiecki

Polecam :) dobre podejscie do dziecka i rodzica, szczegółowe badanie, wszystko dobrze wytłumaczone :)

lekarz Elżbieta Raczko

USG, Alergolog

11 listopada 4/14
05-300 Mińsk Mazowiecki

Bardzo miła Pani, ma świetne podejście do maluszków - moja 5-miesięczna córa prawie cały czas się u niej śmiała, mówi rzeczowo i zrozumiale, polecam!