Filtruj terminy

dr n. med. Stefan Szelc

Instytut Onkologii
Wybrzeża Armii Krajowej15
44-401 Gliwice

najlepszy fachowiec jakiego znam,wyleczył mojego syna z nowotwora wśródpiersia 20cm-18cm z przerzutami,POLECAM
Opinia dodana przez: jar_kub

lekarz Grzegorz Plewicki

Instytut Onkologii
Wybrzeża Armii Krajowej15
44-401 Gliwice

Wspanialy gosc.Konkretny facet i nie owija w bawelne.Wszystko wytlumaczy,ze spokojem omawia dana diagnoze.Doradzi co i jak.Wiecej takich lekarzy i bylibysmy zdrowi.Dziekuje Bogu,ze trafilam na takiego onkologa.
Opinia dodana przez: Enia

dr n. med. Tomasz Legaszewski

USG, RTG

Prywatny Gabinet Lekarski
Dubois
44-100 Gliwice

Może zabrzmi to nieprawdopodobnie w naszych czasach, ale dr Tomasz to diament wśród lekarzy. Każdego pacjenta traktuje poważnie, z należytym szacunkiem i zainteresowaniem. Czuje się ciepło bijące od niego. To dobry CZŁOWIEK!!! Budzi zaufanie, jest uznanym fachowcem, umie w prosty sposób wyjaśniać skomplikowane problemy medyczne.

Katarzyna Behrendt

Indywidualna Praktyka Lekarska Katarzyna Behrendt

44-105 Gliwice

Pani Doktor Katarzyna Behrendt to lekarz z powołania, która wysłucha i poradzi. Oprócz dużej wiedzy, posiada niezwykłą wrażliwość na drugiego człowieka. Najlepszy lekarz, z którym miałam do czynienia w moim życiu, to jest po prostu bardzo dobry człowiek,który kieruje się sercem. Zawsze znalazła czas dla pacjenta i jego rodziny, aby wysłuchać ich problemów i służyć radą i pomocą (nawet gdy moja mama była w domu a nie w szpitalu). Mogę ...
Opinia dodana przez: Ewa
Pani doktor to cudowny człowiek.Lekarz z powołania.Jest bardzo uprzejma,zawsze ma czas dla pacjenta.Odpowie na każde zadane pytanie.Najwyższy poziom kompetencji.Mam ogromne zaufanie do Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Kasia Skrzypulec

dr n. med. Cezary Przeorek

Klinika Chirurgii Onkologicznej i Rekonstrukcyjnej
Wybrzeże Armii Krajowej 15
44-101 Gliwice

Jest naprawdę świetny i bardzo ludzki. Bardo nam pomógł w przypadku chorego kuzyna, który musiał być poddany radioterapii.

Katarzyna Steinhof-Radwańska

Klinika Chirurgii Onkologicznej i Rekonstrukcyjnej
Wybrzeże Armii Krajowej 15
44-101 Gliwice

wielki Człowiek i wielki Lekarz. Znawca prawideł medycyny, dociekliwa w mądry sposób, racjonalna, uczuciowa i wspierająca. Niewiele znam takich lekarzy.

prof. dr hab. n. med. Rafał Tarnawski

Centrum Onkologii w Gliwicach

Gliwice

Od kilku lat choruje na glejaka przysadki mózgowej. Po zmianie lekarza, dotarłam do Gliwic na doktora Tarnowskiego. Nadal walczę. Jednak odzyskałam nie tylko radość życia, ale przede wszystkim kompetentnego i dobrego lekarza. Pomocnego, uczciwego i dla którego nie jestem tylko jednym z przypadków ... Polecam
Opinia dodana przez: Joanna
Gliwice Radiolog dr Magdalena Serafin

dr Magdalena Serafin

Serafin Clinic. Spejalistyczne Centrum Medyczne
Daszyńskiego 34
44-100 Gliwice

Pani dr Serafin to bez dwóch zdań świetny specjalista! Dokładna, bardzo sympatyczna a przede wszystkim bardzo cierpliwa. Szczerze polecam!

lekarz Anna Ficek

centrum onkologiczne
armii krajowej
Gliwice

Odradzam !!!!!!!!!!!!!!!Byłam leczona przez Pania Doktor,niekompetentna nieuprzejma przerwałam leczenie bo czułam sie po jej diagnozach coraz gorzej zmieniłam lekarza i są widoczne efekty poprawy .

Radiolodzy w Gliwicach