Filtruj terminy

lekarz Joanna Sapieżko

Przychodnia Malinowa
ul. Kilińskiego 21
90-205 Śródmieście, Łódź

moge tylko powiedziec ze szczescie ze trafilam do pani dr.bardzo życiowa stanowcza ale zarazem miła osoba,rozumie pacjentów i nie ma obaw podczas badania ,przedemna dopiero poczatek drogi ale dziekuje pani dr,ze mnie przyjeła mimo małych problemow i dziekuje za okazane serce
Opinia dodana przez: magda

lekarz Dariusz Kusak

Radiolog

Centrum Medyczne Bazarowa Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Spółki z o.o. "DELTA - IMPORT"
ulica Bazarowa 9
91-053 Łódź

Moje doświadczenie z pracą dr Kusaka nie jest pozytywne. Poszedłem do pana doktora w celu wykonania USG moszny przed zabiegiem wazektomii. Wyniki były pozytywne - nie ma przeciwwskazań do zabiegu. Jak leżałem już na stole u chirurga okazało się, że mam przypadłość, która jest głównym przeciwwskazaniem do zabiegu. Lekarz był w szoku jak oglądał wyniki USG i patrzył na stan faktyczny. Zabieg się jednak odbył. Po kilku dniach dla swojego ...
Opinia dodana przez: Piotr

dr n. med. Marek Olszycki

Przychodnia
Przędzalniana 66
90-338 Łódź

Wspaniały,dociekliwy,życzliwy i bardzo kompetentny.Podchodzi bardzo kompleksowo do pacjenta , nie sugeruje sie tylko podpowiedzią zainteresowanego.Sam doszukuje się przyczyny i wspaniale współpracuje z lekarzami innych specjalności.

Jan Sokal

Piotrkowska 204/210
90-360 Łódź

Syn trenuje wyczynowo od 10 lat Karate Shotokan WKF. Nabawił się typowo sportowej kontuzji na treningu. Pan Doktor bardzo kompetentnie natychmiast trafnie postawił diagnozę "w tzw. punkt" o uszkodzeniu rdzenia ścięgnistego z krwiakiem w mięśniu najszerszym grzbietu. Poradził także co robić dalej, a czego nie robić w takich przypadkach. Gorąco polecamy!
Opinia dodana przez: Paweł z synem Marcinem

lekarz Beata Frątczak

Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 4
Sporna 35/60
Łódź

Wielki lekarz i wielki człowiek. Polecam.

dr n. med. Piotr Grzelak

Radiolog, USG

Medical Magnus Clinic
ul. Mikołaja Kopernika 38
90-553 Łódź

Witam serdecznie

Polecam szczerze świetny Doktor
profesionalista pokieruje wytłumaczy doradzi .

Opinia dodana przez: Roman

lekarz Kamila Kuś

SP ZOZ MSW w Łodzi
ulica Północna 42
91-425 Łódź

Najlepsza i najmilsza Pani doktor na świecie, świetnie opisała wynik badania ,moja neurolog była pod wrażeniem ,a ja dzięki niej wracam do zdrowia

lek. med. Jakub Żabierek

Centrum Medyczne Multiclinic
ul. Kilińskiego 185
90-348 Łódź

wizyta już od 100
Rezonans magnetyczny, który mi wykonano, opisywał dr J. Żabierek. Według opisu, wszystko ok. Dodam, że jestem po szyciu łąkotki i więzadła krzyżowego przedniego, a nieprawidłowy opis, przedłużył ból i dołożył dwie dodatkowe konsultacje u innych lekarzy, co opóźniło datę operacji.
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Konrad Szymczyk

Bartoka Beli 43/50
92-540 Łódź

Profesjonalny i miły specjalista. Lekarz, do ktorego mozna miec zaufanie. Traktuje pacjenta z szacunkiem. Polecam.

lekarz Jarosław Chrząstek

Chirurg ogólny, Radiolog

Centrum Profilaktyki i Leczenia Udarów Mózgu
Pabianicka 62
93-513 Łódź

Cham i prostak zwłaszcza po alkoholu. Lepkie rączki i zdradziecka świnia. Zone zdradza a ona głupia to wie i się godzi na to. Patologia patologie pogania. Pozory pozory i jeszcze raz pozory. Odradzam tą świnie. kobiety UWAGA pan lekarz ma lepkie raczki.
Opinia dodana przez: mario

Radiolodzy w Łodzi