Filtruj terminy

lekarz Joanna Sapieżko

Przychodnia Malinowa
Jana Kilińskiego 21
90-205 Łódź

moge tylko powiedziec ze szczescie ze trafilam do pani dr.bardzo życiowa stanowcza ale zarazem miła osoba,rozumie pacjentów i nie ma obaw podczas badania ,przedemna dopiero poczatek drogi ale dziekuje pani dr,ze mnie przyjeła mimo małych problemow i dziekuje za okazane serce
Opinia dodana przez: magda

Jan Sokal

Piotrkowska 204/210
90-360 Łódź

Syn trenuje wyczynowo od 10 lat Karate Shotokan WKF. Nabawił się typowo sportowej kontuzji na treningu. Pan Doktor bardzo kompetentnie natychmiast trafnie postawił diagnozę "w tzw. punkt" o uszkodzeniu rdzenia ścięgnistego z krwiakiem w mięśniu najszerszym grzbietu. Poradził także co robić dalej, a czego nie robić w takich przypadkach. Gorąco polecamy!
Opinia dodana przez: Paweł z synem Marcinem

dr n. med. Marek Olszycki

Przychodnia
Przędzalniana 66
90-338 Łódź

Wspaniały,dociekliwy,życzliwy i bardzo kompetentny.Podchodzi bardzo kompleksowo do pacjenta , nie sugeruje sie tylko podpowiedzią zainteresowanego.Sam doszukuje się przyczyny i wspaniale współpracuje z lekarzami innych specjalności.

lekarz Artur Kobielski

Radiolog, Pediatra

Centrum Profilaktyki i Leczenia Udarów Mózgu
Pabianicka 62
93-513 Łódź

Lekarz godny polecenia. Wspaniałe podejście do pacjentów , tłumaczenie pacjentowi zagadnień chorobowych na najwyższym poziomie, profesjonalista o wielkim sercu, z bardzo dużą dozą ludzkiej życzliwości i uprzejmości, tak mało spotykanej w naszym społeczeństwie.
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Beata Frątczak

Sporna 35/60
Łódź

Wielki lekarz i wielki człowiek. Polecam.

lekarz Konrad Szymczyk

Bartoka Beli 43/50
92-540 Łódź

Profesjonalny i miły specjalista. Lekarz, do ktorego mozna miec zaufanie. Traktuje pacjenta z szacunkiem. Polecam.

dr n. med. Piotr Grzelak

Radiolog, USG

Medical Magnus Clinic
ul. Mikołaja Kopernika 38
90-553 Łódź

Witam serdecznie Polecam szczerze świetny Doktor profesionalista pokieruje wytłumaczy doradzi .
Opinia dodana przez: Roman

lekarz Kamila Kuś

SP ZOZ MSW w Łodzi
ulica Północna 42
91-425 Łódź

Najlepsza i najmilsza Pani doktor na świecie, świetnie opisała wynik badania ,moja neurolog była pod wrażeniem ,a ja dzięki niej wracam do zdrowia

lekarz Jarosław Chrząstek

Chirurg ogólny, Radiolog

Centrum Profilaktyki i Leczenia Udarów Mózgu
Pabianicka 62
93-513 Łódź

Cham i prostak zwłaszcza po alkoholu. Lepkie rączki i zdradziecka świnia. Zone zdradza a ona głupia to wie i się godzi na to. Patologia patologie pogania. Pozory pozory i jeszcze raz pozory. Odradzam tą świnie. kobiety UWAGA pan lekarz ma lepkie raczki.
Opinia dodana przez: mario

lekarz Dariusz Kusak

Radiolog

Centrum Medyczne Bazarowa Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Spółki z o.o. "DELTA - IMPORT"
ulica Bazarowa 9
91-053 Łódź

Zdecydowanie nie polecam tego Pana ( doktorem go nawet nie można nazwać )! Cała wizyta trwała może 5 minut. Na dzień dobry nie mogłam zrozumieć co mówi bo radio grało głośniej niż Pan mówił. Gdy poprosiłam o powtórzenie nie miło odburknal z komentarzem " no przecież powiedziałem". Zaczął od USG szyi. Przyłożył głowice do krtani i uznał że mam za mała tarczycę, mniejsza o połowę. Reszta szyi nawet nie została ...
Opinia dodana przez: Dominika

dr n. med. Marek Mysior

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Łódź

Wizyta polegała na tym, że Pan doktor: po pierwsze spóźnił się i nie przeprosił pacjentów, po drugie podczas wizyt rozmawiał przez telefon 10 minut. Pacjenci zmuszeni byli wysłuchać jego prywatnych rozmów leżąc na leżance. Samo badanie było w porządku ale zastanawiam się czy nie powinnam go powtórzyć bo Pan doktor wyraźnie był zaabsorbowany swoimi sprawami. Praktyki Pana doktora powodują, że z każdym pacjentem opóźnienie godziny przyjęcia wzrasta.
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Paweł Gładysz

Radiolog, RTG

Kronikarska 14
92-624 Łódź

przyjmuje swoje kochanki do pracy do gpz andrespol fajny dyrektor nie ma co! jeszcze zasiada w komisji do zwalczania przemocy w rodzinie po tym jak wykończył psychicznie swoją żonę` i to ma być lekarz?

dr n. med. Edward Dyrkacz

RTG, Radiolog