Radioterapeuta Bydgoszcz

Onkolog, Internista

Centrum Onkologii Bydgoszcz
Małachowskiego 17
89-603 Bydgoszcz

Dr Andrzej Lebioda jest doskonałym fachowcem, profesjonalistą, wzbudza ogromne zaufanie i wiarę w skuteczność leczenia.
Lekarze onkolodzy w Trójmieście nie podjęli się u mnie leczenia nowotworu prostaty, z uwagi na wysokie ryzyko powikłań (obciążenie dodatkowymi chorobami).
Przez pół roku bezskutecznie poszukiwałem specjalisty, który przeprowadziłby zabieg mający na celu usunięcie nowotworu, aż trafiłem na Dr Andrzeja Lebiodę.
Dr Andrzej Lebioda zakwalifikował mnie do zabiegów brachyterapii, które z sukcesem przeprowadził osobiście.
Opinia dodana przez: Andrzej Sz. Gdańsk

dr n. med. Krzysztof Piekutowski

Onkolog, Radioterapeuta

Gordona 2
85-796 Bydgoszcz

Potwierdzam zdanie Pani poprzedającej mój komentarz
- byłam w tak nieciekawej sytuacji że zawdzięczam dr Piekutowskiemu swoje życie polecam Wszystkim. Dziękuje za wszystko Doktorze a przede wszystkim że jesteś normalnym człowiekiem.
Opinia dodana przez: barbara b1065

dr n. med. Joanna Reszke

centrum onkologi

Bydgoszcz

Jestem człowiekiem leciwym, w swoim życiu (zdrowotnym) spotykałem na ogół dobrych lekarzy.W Centrum trafiłem na doskonałego lekarza dr Joannę Reszke.W moim przekonaniu jest specjalistą najwyższej klasy.Od pierwszego kontaktu wzbudza zaufanie i przekonanie, że nowotwory można pomyślnie i skutecznie leczyć.Jako laik (medyczny)mogę powiedzieć, że dr Joanna posiada głęboką wiedzę o nowotworach i sposobach ich leczenie, imponuje znajomością najnowszych osiągnięć badawczych onkologii.Umiejętnie wykorzystuje posiadaną wiedzę z pożytkiem dla pacjenta.Podkreśla wkład w proces ...

lekarz Tomasz Wiśniewski

Centrum Onkologii
dr Izabeli Romanowskiej 2
85-796 Bydgoszcz

Konkretny lekarz, dokładnie tłumaczy i chorobę i sposób lekarza, sam dzwoni i przypomina o wizycie, która była odwołana i wymagała przerejestrowania. Od 6 lat po zakończonej radioterapii żadnych problemów i oby tak dalej :)
Opinia dodana przez: Błażej

lekarz Piotr Błaszczyk

Galla Anonima 9/26
85-796 Bydgoszcz

Polecam lekarz z powołania b.dobre podejście do pacjenta,uprzejmy.dociekliwy,dużo czasu poświęca pacjentowi na temat stanu zdrowia.Dziekuje panie dr.
Opinia dodana przez: Miroslaw Olejniczak

lekarz Magdalena Bańkowska-Woźniak

Lenartowicza 7A/5
85-863 Bydgoszcz

Jako pacjent Pani doktor Magdaleny Bańkowskiej Woźniak jestem przekonany, że jest Ona wysokiej klasy profesjonalistą, badania prowadzi dokładnie i sprawnie, bez pośpiechu.Opowieści pacjenta o jego dolegliwościach toleruje ale wyraźnie jest zainteresowana rzeczowymi informacjami związanymi ze skutkami przyjętej metody leczenia.Dziękuję wdzięczny pacjent Witold Gadomski.Polecam!

lekarz Joanna Terlikiewicz

Lekarz med. paliatywnej, Radioterapeuta

Słowiańska 21/56
85-163 Bydgoszcz

lekarz Aleksandra Lewandowska

Radioterapeuta

NEONATUS-MED Spółka z o.o.
ulica Fiedlera 6c

lekarz Małgorzata Zarzycka