dr n. med. Radosław Chądzyńskidr n. med. Radosław Chądzyński - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3

dr n. med. Radosław Chądzyński

Internista

Dzień dobry, nazywam się Radosław Chądzyński.
Jestem specjalistą chorób wewnętrznych, obecnie jestem w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z kardiologii.
Zachęcam ...

Dzień dobry, nazywam się Radosław Chądzyński.
Zachęcam do zgłaszania się z nagłymi zachorowaniami, takimi jak np. infekcje, jak i w przypadkach wymagających stałej opieki internistycznej, takich jak choroby serca, płuc, cukrzyca.
Prowadzę konsultacje w gabinecie jak i w ramach wizyt domowych.
W ramach wizyty możliwe jest wykonanie diagnostyki kardiologicznej, takich jak EKG, Holt...

Przez przypadek trafiłam na Pana Doktora. Potrzebowałam zrobić EKG babci i tak się poznaliśmy. Cudowny, ciepły człowiek. Tłumaczy zagrożenia, tłumaczy jak działają zapisane lekarstwa i czego się można spodziewać. Nie śpieszy się, odpowiada na wszystkie pytania. Słowny, kompetentny, wrażliwy. Znamy się już kilka lat i nie zamierzamy Go wymieniać na nikogo innego. Polecam gorąco.

Polecam gorąco.

Wciąż poszukujesz "Internista Warszawa"?

Przychodnia Lekarska
Płocka 49