dr Radosław Gocoł

Kardiochirurg

Byłem pacjentem pana doktora na początku września, obecnie jestem w czasie rekonwalescencji po zabiegu bajpasów i kosmetyki zastawki serca. Uważam, że trafiłem w ręce najlepszego kardiochirurga. Jeżeli ktoś ma problemy kardiologiczne z czystym sumieniem polecam najlepszego kardiochirurga w Polsce. Pozdrawiam

Witam!!!wszystkich bardzo serdecznie:)chciałam przedstawić Państwu Pana Doktora któremu zawdzięczam teraz WSZYSTKO!!!W 2010 poddałam się operacji wszczepienia bajpasów i to właśnie Pan Doktor Mnie operował Jest niesłychanie mądrym!!!sympatycznym!człowiekiem:)całym swoim doświadczeniem i odpowiedzialnością służy pacjentowi(po powrocie do domu po operacji zawsze wspierał Mnie poradami o każdej porze dnia i nocy)Mam przyjemność:)z racji że mieszkam także w Katowicach słyszeć i widzieć Pana Doktora Jestem bardzo szczęśliwa z tego powodu i DZIęKUJę!!!!za Jego Piękne!!!!dłonie!!!które "naprawiły"to co bardzo się "zepsuło"DZIęKUJEMY!!!!!Panie DOKTORZE!!!!!Danusia B z mężem i córką

Jestem bardzo wdzięczny Panu doktorowi za to co dla mnie zrobił . Kardiochirurg godny polecenia , o wielkim sercu i talencie . Dziękuję .

Kardiochirurg godny polecenia pod każdym względem.

Kardiochirurg godny polecenia pod każdym względem.

Wciąż poszukujesz "Kardiochirurg Katowice"?

Górnośląski Centrum Zdrowia Dziecka i Matki w Katowicach Ligocie
ul. Medyków 16 40-752 Katowice
40-752 Katowice

Katowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Zdrowego Serca "TELCOR" Sp. z o.o.
ulica Łabędzia 10
40-521 Katowice