lekarz Radosław Kosiak

Pan doktor - to lekarz z powołania,jestem bardzo zadowolona z wizyt zawsze służy pomocą,wizyta przeprowadzona jest na spokojnie ,dokładnie tłumaczy i chce jak najlepiej dla pacjenta po prostu lekarz o Wielkim sercu ♥️ wspaniały lekarz i dlatego też wszystkim bardzo polecam pana doktora.

Byłem na NFZ w szpitalu w Pszczynie. Naprawdę fajny, zrównoważony, konkretny lekarz. Zrobił RTG nic nie dało dał od razu skierowanie na rezonans na którym wyszedł problem, wytłumaczył co i jak po ludzku. Naprawdę jestem miło zaskoczony. Tak że polecam

Jedyny z wielu lekarzy, z którymi miałem kontakt, który wyjaśnił w prosty i zrozumiały sposób co jest nie tak i co da się zrobić a czego nie da się zrobić. Bardzo dobry ortopeda. Jestem bardzo szczęśliwy, że na niego trafiłem.

Polecam tego lekarza. Może faktycznie nie jest zbyt otwarty, ale spokojnie wszystko mi wytłumaczył i odpowiedział na każde pytanie.

Jeden z najbardziej nieprzystępnych lekarzy, jakiego spotkałam. Nie mogę powiedzieć ani jednego dobrego słowa. Buc traktujący ludzi bez uczuć. Nie polecam go jako lekarza.

Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Dobrze mnie zdiagnozował i poprowadził. Może nie jest otwarty wobec pacjenta, ale zna się na tym co robi.

Ten koniował po nastawieniu nogi na Sosnowieckim SORZ-e nazwał mnie debilem usprawiedliwiając tym tak naprawde swoja nieumiejetnosc postepowania z pacjentami...