lekarz Radosław Kosiak

3,2
3,4

Jedyny z wielu lekarzy, z którymi miałem kontakt, który wyjaśnił w prosty i zrozumiały sposób co jest nie tak i co da się zrobić a czego nie da się zrobić. Bardzo dobry ortopeda. Jestem bardzo szczęśliwy, że na niego trafiłem.

Polecam tego lekarza. Może faktycznie nie jest zbyt otwarty, ale spokojnie wszystko mi wytłumaczył i odpowiedział na każde pytanie.

Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Dobrze mnie zdiagnozował i poprowadził. Może nie jest otwarty wobec pacjenta, ale zna się na tym co robi.

Jeden z najbardziej nieprzystępnych lekarzy, jakiego spotkałam. Nie mogę powiedzieć ani jednego dobrego słowa. Buc traktujący ludzi bez uczuć. Nie polecam go jako lekarza.

Ten koniował po nastawieniu nogi na Sosnowieckim SORZ-e nazwał mnie debilem usprawiedliwiając tym tak naprawde swoja nieumiejetnosc postepowania z pacjentami...