lekarz Radosław Placzek

Ortopeda

3,7
3,9
3,5

Przede wszystkim jest młody, bardzo luzacki i z poczuciem humoru. Jak na oddziale słychać, że piguły się śmieją to wiadomo kto tam z nimi jest. Co do jego podejścia do leczenia to mam bardzo podzielone zdanie. Mnie akurat coś tam pomógł ale nie do końca. Znajomi twierdzą, że tylko wyciąga kasę (w tym jest mistrzem). "Łatwo" idzie dostać L4.

Lekarz godny polecenia, trafia z diagnozą, wszystko tłumaczy nawet kilka razy, mający bardzo dobre podejście do pacjenta, no i przede wszystkim z poczuciem humoru. Krótko mówiąc lekarz- luzak :D Naprawdę polecam :)

Lekarz może z poczuciem humoru, ale nic nie tłumaczy pacjentowi,ponadto przepisał mi tabletki ,nie mam L-4 , które całkowicie spowodowały ogólną niemoc w pracy,nie żyłam przez 3 godziny

Kompetentny, konkretny, nie leczący ,,w ciemno,, lekarz. Bez problemu wydaje skierowanie na specjalistyczne badania jeśli uważa, że jest konieczne. Pacjent dla niego , bez względu na wiek , to człowiek. POLECAM jak lekarza i człowieka.

kompetentny /konkretny z wspaniałym poczuciem humoru - godny zaufania wspaniały człowiek i lekarz.

Miło się rozmawiało z tym lekarzem ale nie za bardzo potrafił mi pomóc i wytłumaczyć co właściwie dzieje się z moim barkiem. Zlecał zabiegi i zastrzyki, po pół roku bez efektu.Miałam wrażenie że nie do końca wie co ze mna zrobić. Może powiniem wysłać na konsultację do jakiegoś bardziej doświadczonego kolegi.

bardzo dobry lekarz, sumienny od razu wiedział co mi dolega, dobrze leczy, ma dobre podejście do pacjentów

Lekarz po prostu wspaniały, cierpliwie wysłucha pacjenta, wytłumaczy schorzenie i w razie potrzeby skieruje na fizjoterapię xD bardzo miły, kompetentny, lekarz z powołania, który troszczy się o pacjentów :-)

Zdecydowanie na TAK! Jedyny lekarz ktory podchodzi do sprawy nie tylko dlatego ze to jego zawod, ale widac ze kocha to co robi sprawia mu to przyjemnosc.Rozmowa z tym lekarzem jest absolutnie na luzie i nie sciemnia jak inni :) Pozdrawiam!

Zdecydowanie na TAK!

Odradzam lekarza. Powinien się jeszcze douczyć, albo świadomie wypisuje recepty na to z czego ma zyski i co podpowiadają mu firmy farmaceutyczne. PACJENT