lekarz Rafał Białek

1,9
1,2
1,9
1,3

jak to mówi przysłowie, operacja udana, pacjent zmarł... szok i przerażenie.... pan białek na ustach całej Polski.

jak to mówi przysłowie, operacja udana, pacjent zmarł...
szok i przerażenie....
pan białek na ustach całej Polski.

Witam. Z chęcią napisze cos o zdarzeniu Mężczyzna przyszedł do ośrodka i odmówili mu przyjęcia bo nie miał ważnego ubezpieczenia - mówi świadek zdarzenia. Wyszedł z ośrodka i zemdlał. Przechodnie poszli po lekarza a ten odmówił pomocy bo mężczyzna nie miał ubezpieczenia. Podobno więcej osób wyciągnęło go z gabinetu i dopiero poszedł do tego pana i zaczął reanimację. Po kilku minutach przyjechało pogotowie i go zabrało. w Trzemesznie Za to Lekarz powinien odpowiadac przed sadem albo co lepsze nie powinien leczyc w przychodni

Niech wszyscy zagłosują szczerze i z czystym sumieniem, aby nikt więcej do niego nie chodził Czyli zapewne jak ja na 1! Szkoda, że nie ma 0, bo tylko na taką ocenę się nadaje ten ``lekarz`` !!

Czyli zapewne jak ja na 1!
Szkoda, że nie ma 0, bo tylko na taką ocenę się nadaje ten ``lekarz`` !!

Brzydzi się pacjentem, leczy z odległości kilku metrów by przypadkiem się nie zarazić - jedyny plus że jak potrzebujesz rrecepty to dostaniesz się do niego bez kolejki

on nawet na 1 pkt nie zasluguje.koles ktory bawi sie w lekarza, z tym, ze zabawa mu nie wychodzi.Powinien zając sie czymś co potrafi,np spac, lezec pic kawki.jednego czlowieka ma juz na sumieniu,ktos powinien sie nim zająć.masakra totalna.

Totalna porażka. Ten Pan nie zasłużył na dyplom lekarza! Biorąc pod uwagę, że go w ogóle posiada. Naprawdę jeżeli Pan Białek miałby trochę honoru to już dawno zrezygnowałby ze swojej funkcji, bo ja na jego miejscu nie mógłbym spojrzeć ludziom i sobie w twarz.

Wszystkie wcześniejsze opinie: nic dodać, nic ująć. Nigdy więcej takich wizyt. Koszmar. A płacimy składki co miesiąc, a ten "pan" się chyba zapomina. Wszędzie indziej już by o nim było głośno!

brak słów na tego pana, lepiej iść do kogoś innego :)

brak słów na tego pana, lepiej iść do kogoś innego :)

Niestety, gdy ludzie narzekają na służbę zdrowia (a często się to niestety dzieje) zawsze mam przed oczami doktora Białka. Olewa pacjenta, czasem nawet nie bada, lekceważy objawy. Podczas wizyty czeka tylko na to, aż pacjent skończy opowiadać o tym co mu dolega, by jak najszybciej wypisać leki (najczęściej drogie, nietrafione i nieskuteczne) i odprawić go z kwitkiem. Broń Boże, zbadać lub poświęcić uwagę! Nie mówię już tym, że lekarz jest niesympatyczny i wręcz odpychający (w końcu ma nas leczyć, a nie umilać nam czas). Zupełnym przeciwieństwem tego lekarza jest jego żona- kompetentny lekarz poświecający pacjentowi dużo uwagi.

Trudno wypowiadać się o tym panu w kategorii ,,lekarz". Tak naprawdę to należałoby pociągnąć do odpowiedzialności profesorów u których ukończył studia medyczne na kierunku lekarskim. Chociaż rozpatruję jeszcze jedną ewentualność, że mógł przecież kupić sobie dyplom lekarza na bazarze.I to chyba jest dobry tok myślenia.Byłam już u wielu lekarzy, ale jeszcze nigdy nie spotkałam się z takim, który wręcz brzydzi się pacjentem. Gardło bada z odległości 2, 3 metrów.Żal mi tylko profesjonalistów z branży medycznej, gdyż takie zjawisko jak pan Białek ,tylko psuje im opinię. Myślę ,że trzemeszeńscy radni powinni się zainteresować, kto leczy ich wyborców.