Rafał Jędrzejczyk

pan dr Jędrzejczyk , według mnie , jest dobrym lekarzem, bo jest konkretny i dobrze leczy. Wypisuje leki nowoczesne, pozmieniał mi 3 leki na 1 nowy, po którym od razu poczułem poprawę. Z wizyty byłem bardzo zadowolony.

Lekarz bardzo delikatny i dokładny. Odpowiadał cierpliwie na wszystkie moje pytania i dokładnie tłumaczył. Widac , że przejmuje się pacjentem. Polecam !

Niezły gość. Konkretny,kompetentny,prawdziwy profesjonalista. Można polecić każdemu tego lekarza.Aha jeszcze jedno - wizyta w przychodni na NFZ.

Lekarz z powołania, bardzo cierpliwy i dokładny. Mogę go z czystm sumieniem polecić. Leczy się u niego już cała moja rodzina, bo jest dobrym specjalistą.

Dobry lekarz , super fachowiec . I przyjmuje jeszcze na NFZ. Polecam.

Dobry lekarz , super fachowiec . I przyjmuje jeszcze na NFZ. Polecam.

Kompetentny, konkretny , rzetelny - godny polecenia.Pacjent Tułacz

Kompetentny, konkretny , rzetelny - godny polecenia.Pacjent Tułacz

Nareszcie trafiłam na dobrego fachowca. Mam jaskrę, która niestety przez kilka lat była źle prowadzona, aż do momentu wizyty u p. dr Jędrzejczyka. Poświęcił mi dużo czasu, wszystko wyjaśniając dokładnie,zmienił mi tez leki na nowocześniejsze.Po konsultacji z profesorką z W-wy ,która potwierdziła leczenie takimi samymi lekami, wiem , że pan dr Jędrzejczyk jest b. dobrym lekarzem i mogę Go z czystym sumieniem polecić innym chorym.

Super lekarz ; extra fachowiec. Leczyłem sie wczesniej kilka lat u róznych okulistów , jednak dopiero po tej wizycie moje dolegliwości ze strony oczu ustąpiły całkowicie.Nareszcie trafiłem na odpowiedniego lekarza . Polecam .

Lekarz bardzo konkretny,umie wyleczyć i dobrać odpowiednie szkła.

Lekarz bardzo konkretny,umie wyleczyć i dobrać odpowiednie szkła.

Beznadziejny człowiek, z opuchnietym okiem odesłał mnie na poszukiwanie innych okulistów. Najgorszemu wrogowi nie polecam.