lekarz Rafał Koba

Doktor Rafał Koba ze swoim zespołem w Katowicach uratował życie mojego męża, po ciężkiej operacji w Zabrzu i jeszcze cięższych komplikacjach przeorowadził kolejną ratującą życia. Niesamowity człowiek, duża wiedza i empatia. Jeszcze raz bardzo Panu dziękujemy za drugie życie mojego męża. Dorota Matusik

Wspaniały lekarz który niesie życie !❤️ Godny polecenia , bardzo kompetentny i znający się na rzeczy .

Doktor Rafał Koba leczył mnie z ogromnym zaangażowaniem i kompetencją. Cierpliwie wszystko wyjaśniał. Otoczył opieką dającą poczucie bezpieczeństwa i nadzieję na poprawę zdrowia. Bardzo polecam.

Brak kompetencji, bardzo zła opieka oraz arogancja sięgająca zenitu. Nigdy więcej nie pójdę do tego "lekarza".