lekarz Rafał Kruzel

Neurolog

3,9
3,6
3,9

Żałuje, że wcześniej nie wybrałam się do Pana Rafała, po drugiej wizycie czuję się o 300 % lepiej. NAJLEPSZY LEKARZ JAKIEGO ZNAM.

NAJLEPSZY LEKARZ JAKIEGO ZNAM.

Dziś o godz.8 miałam zadzwonić do przychodni,żeby się zarejestrować.Pani powiedziała mi,że lekarz dziś będzie podawał terminy na lipiec. Dzwonie o 8 - nie ma jeszcze lekarza."prosze zadzwonić za 5-10 min najpóźniej" usłyszałam, więc dzwonię po 10 min i słyszę, że jeszcze nie ma lekarza "prosze za 5 min zadzwonić". Dzwonie po 5 min i tak do godz 9 co 5 min dzwonię.W końcu pare mi po godz 9 pani z rejestracji informuje mnie, że lekarz nie podał i nie poda terminów bo na lipec to i tak już wiadomo było ,że terminów nie ma a miał ponoc podać na sierpień ale powiedział ,że nie poda.I jak tu sie zarejestrowac??????????pytam kiedy dzwonić? to nie wiadomo. To jakiś skandal!!!!!!!!Jak tu się nie w... z samego rana?????co to za podejscie do pacjenta??? teraz, zebym miała pójść prywatnie to w życiu nie pójdę!!!!bo tak się traktuje pacjentów ze skierowaniem

LEKARZ RAFAŁ KRUZEL JEST DOBRYM I CENIONYM SPECJALISTĄ,NIE TYLKO W LEGNICY,ALE RÓWNIEŻ W JAWORZE,GDZIE PRZYJMUJE W PRZYCHODNI "KORMED"

Profesjonalista, który bardzo rzetelnie podchodzi do pacjenta i jego choroby. Wyrozumiały i cierpliwy. Doskonale prowadził mnie przez całą chorobę i zapewnił kompleksową opiekę przy wizytach i badaniach kontrolnych. Bezproblemowy i jak najbardziej godny polecenia!

To bardzo dobry lekarz. Jako jedyny nie zlekceważył moich problemów zdrowotnych i w ciągu kilku tygodni postawił prawidłową diagnozę. Leczy mnie najlepszymi i najnowocześniejszymi lekami. Zawsze mogę liczyć na jego pomoc i dobre słowo. Jest młodym lekarzem, który się cały czas rozwija i dokształca. Ma również poczucie humoru:) z czystym sumieniem polecam go chorym i potrzebującym!!!

Mega profesjonalnie. Wszystkie składniki opinii zaznaczam na najwyższym poziomie, bo wszystko było super!!

świetny lekarz, pełen zrozumienia i bardzo pomocny

świetny lekarz, pełen zrozumienia i bardzo pomocny

jestem zadowolona z wizyty i leczenia -polecam

jestem zadowolona z wizyty i leczenia -polecam

Rzadko się zdarza, aby lekarz tak wyrozumiale podchodził do pacjenta. Posiada obszerną i nowoczesną widzę oraz stawia dobre diagnozy oraz zleca skuteczne leczenie. Poleciłbym go każdemu. Wdzięczny pacjent.

Biurokrata a nie lekarz!wymaga tylko i wyłącznie skierowania z przychodni na odpowiednim formularzu, odpowiednio opisanego,przy czym irytuje się na pacjenta,dlaczego lekarz rodzinny wchodzi mu w kompetencje stawiając diagnozę!Przyjęcie na oddział wydawało się wielką łaską z jego strony.