Neurolog Legnica

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Neuropsychiatrii Dziecięcej
ulica Asnyka 49/1-2
59-220 Legnica

Jestem bardzo zadowolony z pierwszej wizyty. Pani Doktor uważnie i cierpliwie wysłuchała mojej relacji.Bardzo kompetentna, empatyczna, z wielką uwagą pochyla się nad pacjentem. Jest świetnym fachowcem.

Opinia dodana przez: Przemek

Cisowa 7
59-220 Legnica

Cudowny lekarz! Wcześniej byłam u trzech innych legnickich neurologów, ale dopiero dr Wilska wzbudziła moje zaufanie i zachęciła do leczenia. Ujęła mnie swoją wiedzą, troską i empatią. Świetnie dobrała mi leki przeciwpadaczkowe. To dzięki Pani doktor zaakceptowałam tę przewlekłą chorobę a teraz, po 10 latach terapii, mogę uznać swoją epilepsję za zaleczoną. Nie muszę już brać leków (przez 6 lat, stopniowo pod kontrolą Pani doktor, zmniejszałam dawkę aż do całkowitego odstawienia), z czego bardzo się cieszę. Tęsknię jedynie za przemiłymi wizytami u Pani doktor. Gorąco polecam dr Wilską wszystkim pacjentom, zwłaszcza osobom, które u progu dorosłości zachorowały na epilepsję i nie mogą się pogodzić z chorobą.

lekarz Bożena Kaszewska

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Gałczyńskiego 25 lok. 2
59-220 Legnica

To, co uderzyło mnie podczas pierwszej wizyty u Pani Doktor ( pacjent: syn, lat 6, cel porady: uporczywe ,nagłe bóle głowy w części potylicznej głowy) to niemal "matczyne", troskliwe, zajęcie się naszym problemem. Mimo nawału zajęć Pani doktor Kaszewska ZAWSZE znajdywała dla nas czas, obszernie objaśniając metody leczenia, nasze ( mojej partnerki i moje również ) obawy. Cierpliwość, profesjonalizm, wspaniałe podejście do dzieci - tak w skrócie mogę opisać Panią doktor. Ale tylko w skrócie, gdyż wdzięczności mojego syna i nas, jego rodziców, nie może być opisana w tych paru słowach. Gorąco polecam Panią doktor Bożenę Kaszewską jako wspaniałego lekarza. Od siebie powiem : Dziękuję, Pani Doktor...

Opinia dodana przez: Furiatto40 furiatto40

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Neuropsychiatrii Dziecięcej
ulica Asnyka 49/1-2
59-220 Legnica

Pani Doktor jest niezwykle wnikliwym oraz dociekliwym lekarzem. Cechuje ją cierpliwość, dokładność oraz szeroko rozumiane empatyczne podejście do pacjenta. W moim przypadku po 3 wizytach widać wyraźnie poprawę w zakresie problemu, z którym się zgłosiłam do Pani Doktor. Szczerze polecam!

Opinia dodana przez: Wiktoria

Złotoryjska 82 lok. 1
59-220 Legnica

Żałuje, że wcześniej nie wybrałam się do Pana Rafała, po drugiej wizycie czuję się o 300 % lepiej.
NAJLEPSZY LEKARZ JAKIEGO ZNAM.

NAJLEPSZY LEKARZ JAKIEGO ZNAM.

Opinia dodana przez: Małgorzata

Złotoryjska 82 lok. 1
59-220 Legnica

lekarz jakiego każdemu choremu zycze spotkac na swojej rodze leczenia.

lekarz jakiego każdemu choremu zycze spotkac na swojej rodze leczenia.

Kościuszki 46 (wejście od Grunwaldzkiej)
59-220 Legnica

profesjonalność idąca wparze ze skromnością pozdrawiam ;życzę Pani doktor dużo zdrowia w poświęcaniu się w pracy dla pacjentów

Kościuszki 46 (wejście od Grunwaldzkiej)
59-220 Legnica

Zdecydowanie polecam. Pan Doktor bardzo dokładnie wypytał o wszystko, skierował na badania, wnikliwie szukał problemu. Starał się pomóc i wszystko wytłumaczył. Rozmawiał i doradzał. Starał się znaleźć najlepsze rozwiązanie, aby pomóc.

Opinia dodana przez: Paulina

Piekarska 7 lok. 314
59-220 Legnica

Witam,niestety tez skusilam się na wizytę na NFZ i szybkie przyjęcie.no i żałuję.nie pomógł mi Pani,przy stwierdzonej przepuklinie odcinka szyjnego kazala mi ćwiczyć...gdzie każdy ruch głową konczy się zaslabnieciem.mlotek,uciski,rowerek rekami- koniec badania.skierowanie?nie ma mowy,przeciez jest Pani zdrowa.poleca siłownię.poryczalam sie jak wyszłam.szkoda skierowania.

Opinia dodana przez: Maria

ulica Mickiewicza 1A/5