dr n. med. Tadeusz Kruzel

Neurolog

lekarz jakiego każdemu choremu zycze spotkac na swojej rodze leczenia.

lekarz jakiego każdemu choremu zycze spotkac na swojej rodze leczenia.

Nie polecam,leczył moją mamę. Po udarze wypisał ze szpitala z porażeniem przełyku,bez zastosowania sondy.Nikt z rodziny nie został poinformowany ,że mama nie może jeść i pić!

Mojego Dziadka,który przez całe życie nie korzystał z usług szpitala, a gdy w wieku 87lat trafił z udarem,potraktował przedmiotowo;najpierw był kłopot z przyjęciem (potrzebne było skierowanie z przychodni i zlecenie na karetkę).Gdy mój Dziadek w końcu trafił na oddział pan ordynator nie interesował się za bardzo stanem zdrowia pacjenta i nie ustalił co Dziadkowi jest, tylko po 10 dniach wypisał do domu, bo "to taki wiek już".Szpital w Legnicy to jedna wielka umieralnia!

Wspaniały lekarz, który potrafi być człowiekiem...

Wspaniały lekarz, który potrafi być człowiekiem...

Doktor Kruzel jest najlpeszym lekarzem jakiego spotkalam. mozna powiedziec ze jestes moim lekarzem rodzinnym. i tylko jemu mozna zaufac. jest bardzo kulturalny i na prawde sie zna na tym co robi. polecam goraco .

Jest lekarzem o wieloletnim stażu i dużym doświadczeniem w swoim zawodzie .Jest bardzo uprzejmy ,kulturalny ,a przede wszystkim kompetentny.Diagnoza i leczenie jest dobre ,a sam lekarz wzbudza zaufanie i spełnia moje oczekiwania ,ja osobiście poleciła bym wielu osobom doktora i chętnie to robię w skali 1do 5. dała bym 5 pozdrawiam pacjentka Barbara