lek. dent. Rafał Kuśmierczyk

Profesjonalista pod każdym względem. Leczę się od kilku lat w przyjaznej i rzetelnej atmosferze. Polecam. Wincenty

Profesjonalista pod każdym względem.
Leczę się od kilku lat w przyjaznej i rzetelnej atmosferze.
Polecam.
Wincenty

Dobry specjalista. Zna się na robocie. Polecam. Nie mówi za dużo, ale fachowiec pierwszej kategorii.

Witam! Jestem właśnie po wizycie u pana Kuśmierczyka - a właściwie braku tej wizyty. Wyjaśnię o co chodzi. Umówiłam wizytę (kolejną) dla dziecka siedmiolatka u pana dentysty jakieś trzy tyg. temu po przyjeździe na wyznaczoną godzinę 15.00 okazuje się, że w gabinecie jest jedna osoba a w poczekalni kolejne 4 i miejsc wolnych nie ma. Syn sobie kucnął a ja cierpliwie stojąc czekam aż pacjent wyjdzie, po czym okazuje się ,że pan dentysta prosi osobę z poczekalni więc ja pytam (godz 15.10) kiedy nasza kolej i co usłyszałam cytuję "No ...

Witam!
Jestem właśnie po wizycie u pana Kuśmierczyka - a właściwie braku tej wizyty. Wyjaśnię o co chodzi. Umówiłam wizytę (kolejną) dla dziecka siedmiolatka u pana dentysty jakieś trzy tyg. temu po przyjeździe na wyznaczoną godzinę 15.00 okazuje się, że w gabinecie jest jedna osoba a w poczekalni kolejne 4 i miejsc wolnych nie ma. Syn sobie kucnął a ja cierpliwie stojąc czekam aż pacjent wyjdzie, po czym okazuje się ,że pan dentysta prosi osobę z poczekalni więc ja pytam (godz 15.10) kiedy nasza kolej i co usłyszałam cytuję "No jeszcze jakąś godzinkę trzeba czekać "a ja mówię ,że tak się nie robi i słyszę od pana dentysty ,że może mnie zapisać na inny termin. Jestem oburzona!!! zachowaniem pana Kuśmierczyka byłam z dzieckiem gdzie dla niego to wielkie przeżycie , bierze kupę kasy za wizytę a tak traktuje ludzi, chyba ma za dużo tej kasy. W poczekalni byli ludzie ze Słowacji to pewnie chodzi o EURO. To są standardy pana Kuśmierczyka. Na NFZ w poczekalni czeka się krócej.