lekarz Rafał Malczewski

W 100 % polecam tegolekarza z poczuciem humoru jest profesjonalista w kazdym calu i wie co robi i robi to bardzo dobrze. Polecam

Rzetelny, oddany pacjentom,empatyczny,uprzejmy, dobroduszy z wielkim poczuciem humoru.Znam niewielu takich lekarzy jak pan Malczewski.

polecam, rzeczowy i jedocześnie dowcipny, może zbyt niecierpliwy i zabiegany lecz jeśli już zajmuje się pacjentem to robi to ok

Szczerze polecam! Jeden z najlepszych lekarzy z jakimi miałam kontakt! POLECAM:)

Pan Doktor Rafał Malczewski nie rozpoznał u mnie złamania ręki!! Trafiłam do szpitala na SOR gdzie zostało wykonane prześwietlenie, a Pan Doktor po obejrzeniu go stwierdził, że ręka jest stłuczona. Po okropnym bólu który nie ustępował kilka dni trafiłam znów do drugiego lekarza, który również nie rozpoznał złamania, zalecił rehabilitację. Na pierwszym zabiegu rehabilitacyjnym Pani fizjoterapeutka (jak się okazało najbardziej kompetentna osoba, do której trafiłam) obejrzała prześwietlenie i poprosiła o konsultację trzeciego lekarza, gdyż według niej ręka była złamana. Lekarz wezwany przez nią, przyznał jej rację, jednak powiedział że na gips jest za późno (bo ręka sama się już zrasta- stąd ten okropny ból, który trwa już 5 tydzień). Na ból nic nie można poradzić, a ręka ma się dalej sama zrastać. Takie rzeczy tylko w Polsce!

Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.To co robi robi bardzo dobrze,jest zdecydowany,i naprawdę dobrze zajmuje sie pakietem.Polecam tego lekarza.

Bardzo przykre wrażenie - udzielał mi pomocy na pogotowiu. O ile można tak nazwać opryskliwe i niekompetentne potraktowanie. Może dlatego, że nie byłem poważnym czy też interesującym przypadkiem w oczach Pana Dr... Rozczarowany

SUPER LEKARZ!!! ŻYJĘ DZIĘKI TEMU CHIRURGOWI, KTO NIE CHOROWAŁ I NIE CIERPIAŁ, TEN NIE WIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POLECAM I ŻYCZĘ TAK PROFESJONALNEGO PODEJŚCIA DO KAŻDEGO PACJENTA.

Zdecydowanie polecam. Uważam, że pan doktor jest bardzo kompetentny, bez problemu odpowiedział mi na nurtujące mnie pytania, przy okazji jest bardzo uprzejmy. Polecam każdemu !!!!

moim zdaniem jest to jeden z lekarzy godnych polecenia:) mily, poswieca duzo czasu pacjentowi, jesli sa pytania to z checia odpowie, mozna z nim pogadac o niebie, chlebie i czym tylko chcecie;) z pewnoscia dobry specjalista. A co do osoby to: mlody, pewny siebie i z poczuciem humoru. ogolnie mam o nim dobre zdanie i po operacji czesto pytal o moj stan zdrowia. Pozdrawiam Modelka;)