lek. dent. Rafał Marek

Nie polecam. Całkowity brak kompetencji miękkich. Pacjent dla lekarza a nie lekarz dla pacjenta. Pan lekarz przywitał mnie i moje dziecko w drzwiach krzycząc na mnie, bo jak to powiedział zadzwoniłam domofonem do "jego sypialni" a nie do centrum stomatologicznego. Przestraszył mojego syna przed wizytą na fotelu stomatologicznym. Naprawdę nie dziwię się, że tam są zawsze wolne miejsca. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z takim chamstwem.

Bardzo dobry specjalista, konkretny, empatyczny człowiek, 6 latek zadowolony z wizyty, dopytuje kiedy pójdzie do Pana dentysty. Polecam z całego serca.

Chodzimy do Pana Doktora całą rodziną. Bardzo dobre podejście do dzieci. Miły ,pogodny, zawsze wszystko wytłumaczy zrozumiale. Polecamy.

Świetny stomatolog, wspaniałe podejście do małych pacjentów, dbałość o mleczne zęby której nie można zauważyć u innych stomatologów.