lekarz Rafał Pawlaczyk

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

Pan doktor wybitny fachowiec i wspaniały człowiek operował mojego tatę tętniak aorty występującej i wymiana zastawki aortalnej wielogodzinną operacja obarczona olbrzymim ryzykiem ,ale dzięki ogromnej wiedzy i umiejętnością Pana doktora wszystko się udało. Dodatkowo po zabiegu pan doktor zadzwonił z informacją,że wszystko się by udało wielki lekarz, jeszcze większy człowiek bardzo dziękuję jeszcze raz!

Kilka dni temu operował mnie w gdańskim UCK dr.Rafal Pawlaczyk.Operacja złożona i bardzo udanie zakończona ,świetne podejście lekarza do pacjenta.Naprawde klasa lekarz jak i człowiek.Polecam go wszystkim potencjalnym pacjentom,on wyleczy ale i też pomoże przejść ten ciężki okres.Dzieki doktorze!

Kilka dni temu operował mnie w gdańskim UCK dr.Rafal Pawlaczyk.Operacja złożona

W czerwcu 2019 r. trafiłam do UCK w Gdańsku z tętniakiem aorty z podejrzeniem jej rozwarstwienia co było zagrożeniem życia. Byłam operowana przez dr Rafała Pawlaczyka. Operacja niezwykle ciężka i poważna wymagająca niezwykłych kompetencji i umiejętności. Była to inplantacja wstawki nadwieńcowej w obrębie aorty wstępującej i wymiana całego łuku aorty oraz wszczepienie protezy naczyniowej. Pan doktor Pawlaczyk to wspaniały, kompetentny i pełen empatii kardiochirurg. Przed operacją mnie i moim najbliższym Pan Doktor przedstawił wszystkie szczegóły mającej się odbyć operacji, jej przebieg, zagrożenia i ryzyka oraz skutki w atmosferze życzliwości. Pan Doktor przez cały czas mojego pobytu na Oddziale interesował się moim stanem zdrowia. Panie Doktorze dziękuję za darowanie mi życia.

Pan doktor przeprowadził udaną operację na moim sercu, dzięki której czuję się dobrze. Lekarz uprzejmy, ma życzliwe podejście do pacjenta. Bardzo dziękuję.