lekarz Rafał Piliszczuk

Bardzo miły i uprzejmy młody lekarz..Zrobił na mnie ogromnie pozytywne wrażenie..Wszystko dokladnie wytłumaczył.. Lekarz z powołania..Polecam...

Polecam z całego serca. Najlepszy lekarz z jakim miałam do czynienia. Pomocny, życzliwy, zawsze dokładnie wytlumaczy wszystko.

Dr z powołaniem. Podejście do pacjentki super. Inteligentny, uśmiechnięty zawsze w gotowości do udzielenia informacji. Polecam z calego serca. Pozdrawiam Pana Dr. 😊

Lekarz godny zaufania. Wszystko dokładnie tłumaczy. Bardzo uprzejmy. Poświęca tyle uwagi i czasu ile potrzebuje pacjentka. Godny polecenia.

Godny polecenia.

Miałam okazję poznać kompetencje Pana doktora. Młody bardzo zaangażowany lekarz, bardzo kulturalny i życzliwy. Znajduje czas dla pacjentki, wyczerpująco informuje. Jestem ja i moja rodzina pod dużym wrażeniem, takiego podejścia lekarza. Angażuje się w prowadzeniu pacjenta ponad swoje kompetencje. Bardzo miłe, ludzkie, budujące w świetle zmagań z obecną służbą zdrowia. Dziękuję Panie Doktorze, tak trzymać. Dużo organicznej pracy i praktyki w dobrze pojętym znaczeniu!

Jestem ja i moja rodzina pod dużym wrażeniem, takiego podejścia lekarza.
Angażuje się w prowadzeniu pacjenta ponad swoje kompetencje.
Bardzo miłe, ludzkie, budujące w świetle zmagań z obecną służbą zdrowia.
Dziękuję Panie Doktorze, tak trzymać.
Dużo organicznej pracy i praktyki w dobrze pojętym znaczeniu!