Lekarze Koszalin

Gabinet Dermatologii Ogólnej i Estetycznej
H. Modrzejewskiej 33, 75-721
75-721 Koszalin

wizyta już od 130
Pani doktor bardzo miła, rzeczowa i kompetentna.Wizyta przebiegła w przyjaznej atmosferze, wszystko dokładnie tłumaczy i poświęca czas dla pacjenta. Serdecznie polecam!!!
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Karolina Zakutyńska-Kowalczyk

Internista, Kardiolog

BiM-Med Centrum Medyczne
ul Kościuszki 2/1

wizyta już od 120
Lekarz który nie liczy czasu podczas wizyty. Po zapoznaniu sie z moim problem wykonal dokładne badania specjalistyczne a diagnozę przedstawił w sposób zrozumiały i cierpliwy. Co najważniejsze diagnoza trafiona czuję się dobrze.
Opinia dodana przez: Mo
Koszalin Chirurg ogólny dr n. med. Andrzej Krajewski

dr n. med. Andrzej Krajewski

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

Gabinet konsultacyjny Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski

wizyta już od 100
Zachęcona pozytywnymi opiniami o Klinice i dr. Krajewskim postanowiłam udać się na konsultację i absolutnie tego nie żałuję. Pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne a potem było już tylko lepiej, zabieg przeprowadzony bez komplikacji, opieka na najwyższym poziomie dzięki Paniom pielęgniarkom, które są przesympatyczne. A efekt po zabiegu jest świetny, jest super! Jeszcze raz wielkie dzięki i pozdrawiam cały personel Kliniki :)
Opinia dodana przez: Oliwka

dr n. med. Anna Jedlińska

Ortodonta, Stomatolog

ulica 4-go Marca 23G
75-710 Koszalin

w 100% polecam, wada która gdzie indziej była nie do wyleczenia została wyleczona
Koszalin Psycholog mgr Katarzyna Nagrabecka

mgr Katarzyna Nagrabecka

Psycholog

Pracownia Psychologiczna RELACJA
Partyzantów 17/116
75-452 Koszalin

ycie z bulimią to piekło. A podjęcie z nią walki wydaje się wyzwaniem ponad siły. Pani Katarzyna z delikatnością i wyczuciem wiolonczelistki, stanowczością i profesjonalizmem znakomitego rzemieślnika znającego swój fach wręczyła mi zestaw narzędzi, przy pomocy których cierpliwie uczy mnie nowego, zdrowego życia. Dzięki Niej pierwszy raz uwierzyłam, że mogę wyzdrowieć, że dam radę, bo nie jestem sama. Dzięki Niej wracam do siebie, do życia, do tego co najistotniejsze. Dziękuję!
Opinia dodana przez: Anka

Jacek Wezgraj

Psycholog, Psychoterapeuta

Gabinet Psychologiczny
Grochowskiego 3c
Koszalin

Szedłem z obawami, ale jestem zachwycony. Bardzo mi pomógł, konkretnie się zajął moim problemem. Teraz już wiem jak sobie z kłopotami radzić. Polecam go wszystkim, którzy czują się źle i chcą coś w swoim życiu zmienić
Opinia dodana przez: Wiktor

Magdalena Fesio

Psychiatra

Koszalin

Chodze do niej od pół roku i powiem szczerze ze nie jestem zadowlona. trzeba ciągnac ją za jezyk jesli codzi o informacje i sposobie leczenia, nie umie skupic sie na rozmowie, wchodzi sie do gabinetu a ona jeszcze pisze w karcie pacjenta który juz wyszedł, niby słucha i tylko pomrukuje pod nosem "yhm, yhm", za chwile bierze torebke szuka coś w niej a potem sie okazuje że w torebce przegląda ...
Opinia dodana przez: Marianna

lek. dent. Marcin Bogurski

Gabinet stomatologiczny Marcin Bogurski
Boczna11/5
75-450 Koszalin

Ileż mniej mielibyśmy problemów, gdyby każdy z nas podchodził do wykonywanych czynności tak profesjonalnie i w tak doskonale zorganizowany sposób?!! Nie jestem lekarzem i nie mogę w pełni oceniać wyników leczenia od strony medycznej, ale od strony pacjenta z pewnością TAK. I dlatego głośno mówię: JESTEM BARDZO, BARDZO ZADOWOLONY. Komfort podczas zabiegów, życzliwość i co bardzo ważne – EMPATIA. Przed każdą wizytą wiedziałem co i dlaczego będzie wykonywane. Trudno w ...
Opinia dodana przez: Jarek

lekarz Grzegorz Mil

Środkowopomorskie Centrum Zdrowia Psychicznego MEDISON - Ambulatoryjna opieka medyczna
Zwycięstwa 119
75-601 Koszalin

Chciałabym tą opinią bardzo podziękować doktorowi za zdecydowane stanowisko przyjęcia mnie na oddział gdy po raz drugi trafiłam na SOR z infekcją, której nie mogłam opanować, mimo wdrożonego leczenia. Byłam przerażona ale stanowczość doktora pomogła mi uniknąć poważnych perturbacji zdrowotnych. Bardzo dziękuję.

lekarz Roman Gorlach

Wenerolog, Dermatolog

Gabinet Stomatologiczny Elżbieta Burcza
Rynek Staromiejski 11 lok. 1
75-452 Koszalin

Witam, lecze sie u tego pana 3 miesiac, i nie wiem co mam o tym mylslec, mam 21 lata, z tradzikiem walcze od liceum, pewnego dnia wstalem i po prostu poszedlem, ludzi od groma w poczekalni, siedzialem 3 godziny, zdazylem sie nasluchac w poczekalni jaki to wspanialy lekarz, przyjezdzaja do niego ludzie z calej Polski. Ogolnie nie wierze w lekarzy, uwazam, ze jesli chodzi o tradzik to zaden nie jest ...