Lekarze Koszalin

Medycyna estetyczna Koszalin dr n. med. Andrzej Krajewski

dr n. med. Andrzej Krajewski

Medycyna estetyczna, Chirurg plastyczny

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Gabinet konsultacyjny Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski

Koszalin

Zachęcona pozytywnymi opiniami o Klinice i dr. Krajewskim postanowiłam udać się na konsultację i absolutnie tego nie żałuję. Pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne a potem było już tylko lepiej, zabieg przeprowadzony bez komplikacji, opieka na najwyższym poziomie dzięki Paniom pielęgniarkom, które są przesympatyczne. A efekt po zabiegu jest świetny, jest super! Jeszcze raz wielkie dzięki i pozdrawiam cały personel Kliniki :)
Opinia dodana przez: Oliwka

ulica 4-go Marca 23G
75-710 Koszalin

w 100% polecam, wada która gdzie indziej była nie do wyleczenia została wyleczona
Wenerolog Koszalin lekarz Agnieszka Niedźwiecka

Psycholog Koszalin mgr Katarzyna Nagrabecka

Pracownia Psychologiczna RELACJA
Partyzantów 17/116
75-452 Koszalin

ycie z bulimią to piekło. A podjęcie z nią walki wydaje się wyzwaniem ponad siły. Pani Katarzyna z delikatnością i wyczuciem wiolonczelistki, stanowczością i profesjonalizmem znakomitego rzemieślnika znającego swój fach wręczyła mi zestaw narzędzi, przy pomocy których cierpliwie uczy mnie nowego, zdrowego życia. Dzięki Niej pierwszy raz uwierzyłam, że mogę wyzdrowieć, że dam radę, bo nie jestem sama. Dzięki Niej wracam do siebie, do życia, do tego co najistotniejsze. Dziękuję!
Opinia dodana przez: Anka
Lekarz z powołania, rzeczowy, kompetentny, kontaktowy, życzliwy, długie kolejki w poczekalni mówią same za siebie - to jeden mały minus. Już 3 lata moja córka alergiczka jest pod opieką pani doktor , gorąco polecam
Opinia dodana przez: monika

lekarz Magdalena Lenkiewicz

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

ul. Jantarowa 25A
75-256 Koszalin

Pani doktor godna polecenia, wspaniałe podejście do dzieci. Byliśmy na pierwszej wizycie i na pewno nie pójdziemy do kogoś innego.

mgr Arkadiusz Walny

Masażysta, Fizjoterapeuta

Indywidualna Praktyka Fizjoterapeutyczna
ul. Śniadeckich 4
75-391 Koszalin

Pan Arek prowadził u mnie terapię zespołu bólowego kolana lewego powstałego w wyniku przeciążenia sportowego. W każdym etapie naszej terapii dostarczał szczegółowych informacji, w sposób prosty i zrozumiały na temat mojego przypadku i dalszych kroków terapii. W krótkim czasie pozbyłem się bólu, który towarzyszył mi przez ponad dwa miesiące. Bardzo profesjonalne podejście i ogromny zasób wiedzy, oraz pasja wkładana w wykonywaną pracę mobilizują pacjenta do szybkiego powrotu do zdrowia. Szczerze ...
Opinia dodana przez: Andrzej

Koszalin

Nigdzie nie mogę odszukać numeru telefonu ani gabinetu przyjęć .Bardzo proszę o telefon - chodzi o umówienie wizyty prywatnej . zeland55@wp.pl

lek. stom. Michał Jerzyk

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Stomatologia White Studio Michał Jerzyk
Grodzka 7
Koszalin

Zdecydowanie polecam wszystkim znajomym od kiedy pierwszy raz byłam u doktora. Nie traktuje pacjęta jak idioty, wysłucha, zada potrzebne pytania dodatkowe, potem wytłumaczy co widzi i co trzeba zrobić, potem co można dodatkowo zrobić...
Bardzo miły i uprzejmy, zabawny, bardzo delikatny w swoich działaniach, widzący potrzeby i odczucia pacjenta.
A jeśli komuś zalezy...to także przystojny ;)
Polecają - Moje Zęby :)
Opinia dodana przez: Marta

Gabinet USG
ul. Zalesie 23
75-676 Koszalin

Wspaniały lekarz. Pomimo długich terminów na badanie gdy coś się dzieje przyjął mojego syna po tygodniu na cito. Dokładny, skrupulatny, jak coś wyptarzy przy badaniu to jak ten pies gończy dąży temat aż dokładnie zbada. Polecam wybitny specjalista.
Opinia dodana przez: Dariusz