ulica 4-go Marca 23G
75-710 Koszalin

w 100% polecam, wada która gdzie indziej była nie do wyleczenia została wyleczona

Wolny termin: 20 Lip o 14:30. Sprawdź inny. # 2
Medycyna estetyczna Koszalin dr n. med. Andrzej Krajewski

dr n. med. Andrzej Krajewski

Medycyna estetyczna, Chirurg plastyczny

Gabinet konsultacyjny Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski

Koszalin

Wspaniałe podejście do pacjenta, fachowa rozmowa, wszelkie wątpliwości rozwiane już po pierwszej wizycie, efekty bardzo zadowalające. Same plusy, polecam to miejsce zdecydowanie

Opinia dodana przez: Anna

Lekarz z powołania, rzeczowy, kompetentny, kontaktowy, życzliwy, długie kolejki w poczekalni mówią same za siebie - to jeden mały minus. Już 3 lata moja córka alergiczka jest pod opieką pani doktor , gorąco polecam

Opinia dodana przez: monika

lekarz Magdalena Lenkiewicz

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

ul. Jantarowa 25A
75-256 Koszalin

Pani doktor godna polecenia, wspaniałe podejście do dzieci. Byliśmy na pierwszej wizycie i na pewno nie pójdziemy do kogoś innego.

mgr Arkadiusz Walny

Masażysta, Fizjoterapeuta

Indywidualna Praktyka Fizjoterapeutyczna
ul. Śniadeckich 4
75-391 Koszalin

Pan Arek prowadził u mnie terapię zespołu bólowego kolana lewego powstałego w wyniku przeciążenia sportowego. W każdym etapie naszej terapii dostarczał szczegółowych informacji, w sposób prosty i zrozumiały na temat mojego przypadku i dalszych kroków terapii. W krótkim czasie pozbyłem się bólu, który towarzyszył mi przez ponad dwa miesiące. Bardzo profesjonalne podejście i ogromny zasób wiedzy, oraz pasja wkładana w wykonywaną pracę mobilizują pacjenta do szybkiego powrotu do zdrowia. Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Andrzej

Koszalin

Nigdzie nie mogę odszukać numeru telefonu ani gabinetu przyjęć .Bardzo proszę o telefon - chodzi o umówienie wizyty prywatnej . zeland55@wp.pl

Mirosława Kierkosz

Internista, Gastroenterolog

Szpital Wojewódzki, Oddział Chirurgii Dziecięcej
ul. Chałubińskiego 7
Koszalin

Na wykonanie pierwszej gastroskopii i leczenie u Pani Doktor Mirosławy Kierkosz zostałam skierowana w 2012r. przez lekarza z poradni przyklinicznej Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie,gdzie jestem leczona z powodu ciężkiej choroby reumatycznej,od lat 14-tu.Leczący mnie tam lekarz zapewnił mnie o profesjonalnym teoretycznym i praktycznym przygotowaniu Pani Doktor Mirosławy Kierkosz,która wiele lat nabywała doświadczeń w tej placówce klinicznej/b. PAM/.Mój pierwszy kontakt z ww. Panią Doktor,przy okazji wykonywanej u mnie gastroskopii, był dla mnie SZOKIEM,ale w BARDZO POZYTYWNYM tego słowa znaczeniu.W swoim życiu,tego rodzaju badania miałam wykonywane wielokrotnie,ale NIGDY dotąd nie doświadczyłam TAKIEGO PROFESJONALIZMU,EMPATII i zwykłego ludzkiego SERCA wobec pacjenta.Dzisiaj,02.04.2013r. Pani Doktor MIROSŁAWA KIERKOSZ wykonała u mnie gastroskopię kontrolną. Obie gastroskopie przebiegły,jakże odmiennie od wszystkich wcześniej wykonywanych przez innych lekarzy : całkowicie bezboleśnie,sprawnie i trwały krótko,mimo wykonanych - przy tej okazji - zabiegów i pobranych wycinków z żołądka.
Moja wdzięczność dla TEJ Pani Doktor,za taki komfort wykonania gastroskopii, nie ma granic.
Z głębi serca - WSZYSTKIM cierpiącym na dolegliwości z powodu chorób przewodu pokarmowego - polecam leczenie i badania specjalistyczne u TAK BARDZO PROFESJONALNEGO specjalisty,jakim jest Pani Doktor Miroslawa Kierkosz ze Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie.
Maria KARWINA z Koszalina

Gabinet USG
ul. Zalesie 23
75-676 Koszalin

Wspaniały lekarz. Pomimo długich terminów na badanie gdy coś się dzieje przyjął mojego syna po tygodniu na cito. Dokładny, skrupulatny, jak coś wyptarzy przy badaniu to jak ten pies gończy dąży temat aż dokładnie zbada. Polecam wybitny specjalista.

Opinia dodana przez: Dariusz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Stomatologicznej
Hugo Kołłątaja 1C/H
75-448 Koszalin

Zdecydowanie polecam wszystkim znajomym od kiedy pierwszy raz byłam u doktora. Nie traktuje pacjęta jak idioty, wysłucha, zada potrzebne pytania dodatkowe, potem wytłumaczy co widzi i co trzeba zrobić, potem co można dodatkowo zrobić...
Bardzo miły i uprzejmy, zabawny, bardzo delikatny w swoich działaniach, widzący potrzeby i odczucia pacjenta.
A jeśli komuś zalezy...to także przystojny ;)
Polecają - Moje Zęby :)

A jeśli komuś zalezy...to także przystojny ;)
Polecają - Moje Zęby :)

Opinia dodana przez: Marta

lekarz Bożena Kierzkowska

Medycyna estetyczna, Lekarz rodzinny

H.Modrzejewskiej 4/4
Koszalin

Zdecydowanie polecam, kompetentna, rzeczowa, bardzo uprzejma, świetny fachowiec. Jestem bardzo zadowolona z efektów.

Opinia dodana przez: Ela