lekarz Wojciech Jabłoński

Kardiolog

Cudowny CZŁOWIEK.Już na pierwszej wizycie wzbudził moje zaufanie.Ze spokojem i zrozumieniem moich dolegliwości i obaw udzielił trafną diagnozę.Dzięki Niemu ŻYJĘ ,bo stymulator serca ,który mi wszczepił działa już 5-y rok BEZBŁĘDNIE/ aż boję się zapeszyć/. Wiem jednak - Pan dr Jabłoński od tamtej chwili jest MOIM ANIOŁEM STRÓŻEM -M.A.Siwulowa

Pan Wojciech Jabłoński jest nie tylko dobrym lekarzem ,znającym się na swoim fachu,lecz również bardzo miłym człowiekiem. Jestem kobietą po 80-tce i wielu przez swoje życie lekarzy miałam możliwość poznać,lecz z takim czułym ,sympatycznym lekarzem spotkałam się po raz pierwszy. Zabieg implantacji układu stymulującego moje serce,wykonywał nie tylko fachowo lecz przy tym był niesłychanie delikatny i miły. Bardzo serdecznie dziękuje mu za to,gdyż jego umiejętności i podejście do pacjenta było zadziwiające. Nie czesto zdarza spotykać się dziś lekarzy ,którzy tak postępują. Dlatego też moim zdaniem zasługuje na największą pochwałę co ...

spotkałam się po raz pierwszy.
niesłychanie delikatny i miły.
Nie czesto zdarza spotykać się dziś lekarzy ,którzy tak postępują.
Dlatego też moim zdaniem zasługuje na największą pochwałę
co niniejszym czynię.
Ordynator Kardiologi Pani Elżbieta Zinke zapewne jest dumna mając takich lekarzy,gdyż nie jeden ordynator
może jej pozazdrościć takiej kadry lekarskiej.
Serdecznie dziękuje.
Pacjentka H. DANIEL
dodał syn pacjentki na jej prośbę.