lek. dent. Rafał Praszek

Chyba najlepszy lekarz stomatolog w Elku. Zglosilam sie do niego z bolem zeba. Pan doktor przyja mnie po godzinach pracy i poswiecil swoj weekendowy czas na naprawienie bledu innego dentysty. Za co jestem mu bardzo wdzieczna. Nie wyobrazam sobie juz innego lekarza dentysty dla moje rodziny. Nareszcie stomatolog ktoremu moge zaufac! Ma bardzo duza wiedze i jest bardzo rzetelny. Bardzo mile asystentki i bardzo mila atmosfera w gabinecie. Lekarz godny polecenia!

byłem tam pierwszy i ostatni raz myślałem że to poważny gabinet zaczełem leczyć tam ząb kanałowo a teraz muszę go wyrwać szkoda tylko tej kasy zmarnowanej

Byłam u tego lekarza 2 razy i dwa razy po leczeniu zrobiła mi się afta. Mam solidne przypuszczenia, że u tego dentysty, jest brudno a narzędzia nie są dezynfekowane. Zauważyłam, że drzwi od gabinetu się nie zamykają, lekarz liczy też sobie oddzielnie za każdą konsultację, nawet taką podczas leczenia. Jako pacjent będący w stanie słono zapłacić, skierowałam się z polecenia do tego lekarza. Zażyczył sobie zrobienie zdjęcia całej szczęki, a gdy je zaniosłam, nawet się nie wypowiedział jednym zdaniem. Nie ma czasu, aby ustalić z pacjentem harmonogramu leczenia. Rozczarowałam się. Wg mnie kasa się liczy, nie pacjent.

Trafiłam do tego Pana (z silnym bólem )z polecenia mojej Pani stomatolog, która niestety nie zajmuje się leczeniem kanałowym. Pokazałam zdjęcie rentgenowskie, okazało się że jest nie czytelne i najlepiej będzie jak niezwłocznie udam się do gabinetu stom. P. Bary, aby wykonąć zdjęcie 3D. Tak też uczyniłam. Przyjemność ta, kosztowała mnie 200zł, ale skoro zdjęcie ma być pomocne, a ząb boli okrutnie, to płac(z)ę. Pędzę z płytą do P. Praszke, doktor ogląda.... i co słyszę, że najbliższy termin to styczeń 2013. KONIEC - pacjentka wychodzi z bólem i pustym portfelem. A tak Pan Doktor poleca się na swojej stronie:
każdy pacjent jest traktowany tak, jak my sami chcielibyśmy być traktowani, a więc - z szacunkiem, serdecznością i delikatnością.Dzięki temu możemy cieszyć się popularnością , zaufaniem i sympatią naszych pacjentów.
Zostawię to już bez komentarza.

jak dotąd lepszego stomatologa nie spotkałam.

jak dotąd lepszego stomatologa nie spotkałam.

Może i dobry z niego lekarz, ale traktuje pacjentów jak produkt na taśmie, nie wnika. Wyleczyłby i zdrowy ząb byleby zaliczyć kolejną szczękę.

bardzo dobry lek.stomatolog. dokładny. potrafi zaproponować usługę nie tylko z najwyższej półki ale również dla klasy średniej.

Młody lekarz, dość drogi ale bardzo dobry. Ma bardzo dobry sprzęt. Polecam

Młody lekarz, dość drogi ale bardzo dobry. Ma bardzo dobry sprzęt. Polecam

Gorąco polecam. Pełen profesjonalizm. Młody i wykształcony lekarz, który potrafi dać poczucie bezpieczeństwa. Ceni się ,ale czy ktoś widział dobrego dentystę i taniego - nie ma takiego. Uważam,że jak ktoś ma problem z swoimi zębami to tylko do Praszka.